Мисля,че ми изневерява
Здравейте. Ще ви помоля за съвет. От известно време наблюдавам телефона на жена ми, когато го е оставила някъде и забелязах, че често се чуват с един колега. Говорят по 30 Мин. дори в работно време( работят в различни отдели), виждал съм и съобщения в Вайбър които после са изтрити (значи се притеснява да не ги видя). А в същото време като я попитам какво става с него ми казва че него е виждала и чувала от много време. Въпроса ми е дали сега да я попитам директно и да се разкрия какво знам или да изчакам още малко да видя на къде отиват нещата. Притеснявам се после да не е късно вече.

Коментари

1.   Според мен изчакай, ако има доказателства да я хванеш като хората а не да те излъже с две думи и да замаже положението.

2.   Да не съм лош пророк, но според мен вече е късно. Време е за сериозен разговор.

3.   Наемаш агент, за 2-3 дни ще ти донесе снимки, разговори, обаждания и ще ти светне и пречернее
Така направих аз и всички мои съмнения се потвърдиха

4.   Аз съм автора. Моля кажете какво да правя? Да я попитам ли още сега или да инсталирам едно приложение в телефона и да я хвана в крачка. Снощи я видях как си пише с този колега но тя рязко скри телефона и каза че била колежката, а аз видях снимката и името на човека.

5.   Изневерява ти.

Обича те, но не те уважава като мъж. Не я привличаш сексуално и заради това кръшка.

Зарежи я и се погрижи за външността си.

7.   Жена ти те е закачила такива големи рога , че трудно ги носиш !
Навярно ти изневерява от доста дълго време , даже не се пази щом го прави по такъв показен начин .
Тя те е превърнала в едър рогат добитък , а ти се чудиш дали да я питаш ??
Интересно ми е какво ще я питаш ?
Дали само е...б стандартно или изпълнява пълна програма на колегата !!!

8.   Изчакай.

9.   Щом лъже и трие съобщенията, вече е късно. Подготви си изходна стратегия.

10.   Няма шанс на тая планета, някой да трие съобщения, да си крие телефона и в същото време да не го яде.

Съжалявам, но съм бил в тая ситуация и в двете роли.

Винаги е имало изневери. Физически, емоционални... има ли значение.

Бягай с 200, изобщо дори не търси обяснения.

Бртатан.

11.   От автора: благодаря за мненията. Повечето от вас мислят, че вече е късно значи сигурно е така. Лошото в ситуацията е, че от това нещо ще страда най много детето. Благодаря ви. Аз ще се оправя от тук на татък.

12.   Детето не е необходимо да страда. Поговори с нея, разкажи и какво знаеш, поискай си и прави същото. Не е нужно да си разваляте семейството. Семейството и децата са по-важни от единия секс.

Колкото повече ровиш, толкова повече се самоунищожаваш. Няма смисъл.

Аз не ровя в личния живот на жена ми. Нямам фейсбук. Не следя нейния, нито и ровя във вайбъра. Интересува ме единствено отношението и към мен и към детето. От 10 години сме заедно и винаги е имало и още има ухажори, които се въртят около нея. Доброжелатели на два пъти са ми намеквали разни неща, но не получиха така желаната реакция от мен. Аз също не съм безгрешен.

Въпрос на гледна точка и приоритети.

13.   И аз съм като нея, крия телефона от мъжа ми, спя с колегата и изобщо не ми дреме.

14.   До 13. Това се казва истинска любовница - щедра, дащна разкрепостена и без очаквания. Мечта...

15.   Чудя се как още не се е включил кокошия хор да ти обясни, че всъщност ти си виновен за това, че не си и дал внимание, възхищение, и прочие простотии, за които бленува всяка една коза с комплекс за свръхценност...Ако не си забелязал, в този сайт виновни за това са само мъжете, като в БГ мама.
Съветът ми към теб е първо да си събереш доказателствата, после да си подготвиш стратегията и тогава да има разговор. Отсега ти казвам фазите му - първо ще е отричане, докато не извадиш доказателствата, после ще са циврене и сополи, докато ти обяснява как във времето се е загубила магията между вас, а накрая - в зависимост от решението ти - или озлобление, или самобичуване. Всъщност, големите решения , които трябва да вземеш са за теб самия - искаш ли да останеш с нея или не, и ако не - готов ли си за значителните промени , които ти предстоят? Ще бъдеш обект на рекетиране през детето, то ще страда, защото те усещат такива неща, ако имате брак, вероятно законът ще е на нейна страна, защото повечето бракоразводни съдии са жени, и така нататък. Ще те притиснат по емоционална линия дори и твои близки - все за компромиси в името на детето...А ако все пак в негово име направиш компромис със себе си, след години ще установиш , че никой не го е оценил, дори и самите деца...

16.   За жалост, авторе, като жена, която работи с колеги мъже, трябва да ти кажа, че поведението на съпругата ти не е нормално. Казала съм на мъжа ми, когато съм в банята или спя, да вдига телефона ми, ако ми звъни колега, защото може да е нещо спешно. Той им знае имената и ми прави тази услуга, както и аз се превръщам в негова секретарка, ако си е забравил телефона в къщи, а го търсят по работа. Понякога с колегите се чуваме и по лични въпроси - една вечер прекият ми шеф ми звънна да ме пита как се прави заливка на мусака, че жена му сготовила, ама я оставила във фурната той да я допече и отишла с приятелка на театър. Звъним си и за промени в графика - един е болен, друг пътува, разменяме дежурства и така нататък, но тези разговори са технически и максимално кратки, на никой не му се занимава с работа извън офиса. Да, понякога сядаме на чашка за по половин час след работа, ако някой има повод, случвало се е и да се събираме някъде сред природата, но тогава всеки идва със семейството си.
Тези ежедневни разговори на жена ти, авторе, и то тайни, криенето на комуникацията.... мисля, че ти е ясно. Ако всичко беше нормално, съпругата ти просто щеше да ти извика от кухнята: "Моля те вдигни ми телефона, че са ми мокри ръцете, и ако е Едикойси му кажи да си провери пощата, изпратила съм му файла, който чака". Нещо в този дух.

17.   Щом имаш съмнение - закъснял си!

18.   От автора: Здравейте и благодаря за искрените мнения. Не можах да се стърпя и си разкрих картите. Говорихме по въпроса и както се очакваше отрече да има нещо сериозно. От две седмици сме в отпуска и всичко ни е наред. За тези две седмици са си писали два пъти и тя ми показа какво и кога. Не искам да си развалям семейството така че засега ще търпя пък ще видим до кога. А някой от вас минавал ли е по този път.

20.   Авторе как се развиха нещата ?
Имаш ли още съмнения .

21.   Това, че трие далеч не ознсчава, че изневерява. Аз съм трила глупости, които са ми писали бивши ( присетили се на пияно за мен). Трила съм и леки закачки, основани на бъзици с колега. Не съм изневерявала и нямам намерение.
Научих се да трия може би при предишната ми дългогодишна връзка с човек с комплекси и ниско самочувствие, който трудно и емоционално приемаше комуникацията между мен и другият пол.
Та може и само флирт да е, може и това даже да не е. Може да я ухажва, без непременно тя да дава надежди. Не разваляйте семейство заради такива глупости.

22.   Голяма грешка си направил!
Тя е казала на любовника и сега ти разиграват сценка, като си пишат за разни служебни неща! Вече кореспонденцията ще е доста по-потайна и никога пред теб, когато съпругата ти си е вкъщи! Бъди сигурен- всичко ще е супер скрито.
Може ли да си толкова наивен!?

23.   Ако си беше опекъл работата с агент и доказателства, детето можеше да остане с теб. Сега ще ти върти игрички до последно.

24.   От автора. За сега нещата се успокоиха. Наистина не знам дали си говорят или не ( просто няма как да разбера), но като се замисля освен тези разговори няма как да се случи нещо повече от това. Като предвид какво и къде работи, това че се прибира на време а не ми закъснява след работа и т.н. Надявам се да съм се объркал или пък всичко да е приключило между тях. Разбираме се правим си секс ( не толкова често колкото ми се иска на мен де) всичко си е ок.