Изневяра ли е виртуалния секс?
Интересно ми е какво мислите по този въпрос? :)

Коментари

1.   Всеки ще има различна гледна точка по въпроса, аз ако си имах гадже не бих го направил :)

-Death_Blade ^

2.   За едни е изневяра, за други не, преди време имаше въпроси дали свирката е изневяра, както и аналният секс. Няма да дойдем на едно мнение по въпроса, но когато тръгнеш да създаваш сериозна връзка, изясни го с избрания човек, за да не си отваряте ядове после.
Мечо Пух

3.   Изневяра е...
Изневярата не е там долу, горе, в ума е...

Anonymous

4.   Зависи от коя страна си, според мен когато обичаш, и си доволен от половинката си, не мисля че трябва да има каквито и да е изневяри!

5.   по-скоро -не, все едно самозадоволяването да е изневяра.

6.   не

7.   Ако излиза от взаимното "споразумение" на двамата във връзката за допустимост, тогава е изневяра. Ако с партньора си ясно сте заявили какво не искате да присъства между вас, ако сте се уверили взаимно, че, докато сте заедно, няма да приемете и няма да извършите нещо подобно, то тогава си е баш изневяра. Щото е предаване на вярата на другия. :)
Ако сте се разбрали за по-отворена връзка, тогава и сексът в реала с друг/а може да не е изневяра.
Ел

8.   Колкото е секс, толкова и изневяра.

9.   Как се прави виртуален секс?

10.   Когато си влюбен и обичаш, когато градиш сериозни отношения всяка проява на интимност и емоция е изневяра.

11.   Към номер 9... има два начина, камера или чат :Д

-Death_Blade ^

12.   Изневяра е, но не физическа, а психическа и емоционална.

Мег*

13.   Изненадвате ме бе хора.... редовно да си показваш вагината на някой по интернет, и да стимулираш клитора си, докато си пишете горещи думички... ами то по-малко изневяра може да се нарече, това да се изчукаш за 5 мин в тоалетната на някое заведение!

14.   зависи - какво разбираш под „виртуален секс“.
По принцип според мен е по-скоро признак, че нещо във връзката не върви и липсва.
Има много обвързани мъже в гепи. ме например, които никога не биха правили реално секс от страх, но се блъскат по скайповете, камерите и т. н.
Има ли интеракция м-у двама души - това не е добре.
Иначе, порното не е изневяра. Тук си консуматор на един продукт, нищо повече.

15.   Порното или виртуалния секс "консуматор на един продукт" ли? Все едно гаджето ти да е монтьор и ти да идеш да при друг да ти смени маслото на колата.