Имам ли още шанс с него?
Здравейте, преди близо 7 месеца се запознах с млад мъж по фейсбук. Той е на 32, а аз съм момче на 17 години.
За разлика от съучениците ми, той ме разбира, изслушва, предразполагаме, дори веднъж ми направи малък подарък, който е една книга написана от него, но и други дребни неща. Интелигентен, с образование, магнетичен, чаровен, усмихнат, добре поддържан, сексапилен, с яко тяло и мускули (да уточня, че не е, като онези от фитнеса). В същото време е внимателен с мен, макар и още да не сме се виждали още на живо. Имам огромно сексуално влечение към него.
Аз, за сравнение от връстниците ми, не съм простак, не пия и пуша изобщо, интелигентен, с цели в живота, внимателен, емпатичен, сексапилен, с атлетично тяло и чаровен. Веднъж и аз му направих подарък специално за него, като го получи, думите му бяха следните - "Ще ти счупя главата! Защо го правиш? ". Аз му отговорих, че го правя, защото го обичам.
Предмет на историята ми е, че аз го харесвам, не само като приятел, а и като гадже. Той и аз се притесняваме, че нашите да не разберат, че имаме връзка, макар и от разстояние.
Помогнете ми как да постъпя, като от няколко месеца не ми отговаря на съобщенията ми, а само ги прочита. Преди няколко дни му писах "Какво има? " "Защо не ми отговаря? ", а той накрая ми отговори да спра да му пиша, че съм прекалил много и ме блокира. Не съм го обидил с абсолютно нищо. Да, вярно, че сега съм като "органично съединение", което много бързо и буйно гори, отделя голямо количество енергия и светлина.

Какво да правя, освен да чакам с времето?
Дали ще ме потърси?

Моля, без неподходящи коментари!
Благодаря Ви предварително!

Коментари

1.   Като те е отрязал веднъж, за какво да те търси след време? Може да не му се занимава с гейски истории. Като е писател, може да си пази името от такава "слава". И като гориш толкова буйно, вземи си един студен душ и се кротни малко.

3.   Няма да те потърси на този етап, мисли за нещо друго. Не разбирам какъв ти е проблема с пушачите и хората, потребяващи алкохол, след като (най-малкото) си педераст.

4.   Благодаря Ви!

Номер 1, гей е първо. Второ, той е учен, а не писател. Благодаря за идеята със студения душ.

Номер 2, проблем нямам, че човек употребява алкохол, стига да е в умерени дози. Проблемът идва оттам, когато се надвиши и приповдигнатото им настроение е извън контрол. Разбираш, нали?

Автора