Секс и още нещо
Привет и от мен.
Жена съм около 30-тте.
Имам приятел познаваме се от преди година.
Но прекратих излизанията ни (заради това че няма да приемат нормално връзката ни... Имаме мн познати.
Това е др тема.
От седем месеца сме заедно.
Правим секс то е ясно.. Задоволява ме и аз него.
Но искам да се допитам до вас, ако найстина ме обича ще ме пита ли дали искам да опитаме отзад???
В началото отказвах, но последния път когато ме попита почти щях да се съглася (интересно ми беше усещането, за пръв път щеше ми е).
Но ме спира това, че мн пъти съм чела, защото ако мъж го иска не държи на жената.
А и мисля ако се съглася, от скоро сме заедно няма ли да му стана без интересна..
И друг въпрос да използвам темата,нормално ли е докато правим секс и свършва на ръчно така да се изразя?
И въпрос към мъжете, обръщате ли внимание на прическата по време на секс?

Коментари

1.   Не се обиждай, но за жена на 30 задаваш доста детски въпроси.

Аналния секс възбужда доста мъже. Няма никаква връзка между обичта му към теб и желанието му за такъв секс. След като ти е любопитно, пробвай, пък ако не ти хареса, недей насила. Вече си голяма жена и не би трябвало да се водиш от глупави задръжки и притеснение в секса, а от желанията си и удоволствието. Ако някой те зареже, след като е получил нещо което иска в леглото, значи е доста незрял, на 30 години такъв мъж не ти трябва.

За свършването на ръчна, винаги ли така свършва? Няма лошо да го прави от време на време, но ако е постоянно, говори че има някакъв проблем.

За прическата, ще си кажа женското мнение, пък мъжете ако трябва да ме поправят. Повечето мъже забелязват такива детайли, но не им се вталясват чак толкова. Или казано по друг начин, сигурно ще забележи, ако ти е кофти прическата, но няма да те изхвърли от леглото заради това. Ако все пак си се понаправила обаче, вероятно ще му увеличи кефа. Такъв е моят опит.

3.   Сори, ама за мен ти си една много тъпа жена. Ние ако ти кажем, че е нормално, какво, ще го направиш ли? Нямаш ли си собствено мнение и преценка?

5.   Тая тема май е поредния майтап.

6.   Жена съм, аз самата бях предложила на моя приятел да пробваме отзад, точно защото имах чувства към него и много ме привличаше. Ти се радвай, че те желае. Всеки човек, без значение мъж или жена, ако наистина обича някого е съвсем естествено да го желае и сексуално и то много. Друго е вече, ако не ти е приятно и го знае, и продължава да те притиска. За свършването с ръката - ами честно казано била съм с няколко души и всичките са свършвали по този начин, винаги съм се чудела и аз обаче дали е нормално това или просто аз съм зле в леглото, така че ще следя и аз темата. За интимна прическа - не съм попадала на такъв, който да набляга на това, макар че знам, че има такива мъже. То аз и нямам такава де, винаги предпочитам да съм обръсната. То май повечето мъже предпочитат обръсната.

7.   Обръщаме внимание на грамотността, която очевидно липсва.

9.   Това е все едно да кажем, че ако жена поиска да ѝ се направи френска, значи не държи на партньора си. Всеки има предпочитания в секса и обсъждането е нормално. Той явно харесва аналния секс и е решил да те попита. Длъжен е да пробва. Знае ли се, може и ти много да харесваш този вид секс, но от свян да не му казваш и да пропускате едно съвместно удоволствие. Приятелят ти е решил да сподели нещо, което му харесва в секса, това е.
Досега не ми се е случвало мъж да свършва ръчно, докато правим секс, но аз го правя с кондом и бройката ми е почти никаква. Ако вие избирате да го правите с прекъснат акт, то може би приятелят ти се чувства по-спокоен да го изкара навреме и да си помогне с ръка, за да свърши. А'бе, обсъдете го, ако се притесняваш, но не го намирам за голям проблем. Всеки със странностите си, дето се вика.
Последния ти въпрос е към мъжете, но съм убедена на 100%, че на повечето не им пука точно за прическата ти по време на секс. Обикновено косата не върши никаква работа в леглото, понякога заравят пръсти в нея, друг път откровено я скубят, надали им пука.