Какъв е тоя късмет моя...
Седя и се чудя, какъв късмет имам... Докато бях във връзка, постоянно се появяваха разни мадами които ми се сваляха, свободни и разгонени. Имах чувството че само да поискам и ще са мои. Сега не съм във връзка и всички потънаха някъде. Ама наистина нито една свободна жена няма наоколо. Стоя си сам. Само аз ли имам такъв крив късмет? .... Не знам. Имам чувството че постоянно се разминавам във времето с жените, които бих искал. Или късно се срещаме, или някой от двамата е зает. Съдба...

Коментари

1.   Доказано е че обвързаните мъже привличат повече змии, смисъл жени..

2.   Ха-ха, номер 1, точно така - усещат че някоя вече закусва с тебе и на тях започва да им се отделя слюнка! Пък като си сам - подушват че си отчаян и на ръчна, и бягат далече...

3.   Ти на 15 години ли си, че мислиш така?
Спокойно бе, човек. Не става на секундата. Не е казано, че като скъсаш с гаджето и веднага трябва да скачаш и да ти налитат други жени. Поплачи, тъгувай малко и тогава...

4.   Хаха, и аз съм точно така. Докато бях във връзка, жени колкото искаш и заради това останах с впечатлението, че никога няма да съм сам. Ей го на, година по-късно все още търся следващата си половинка. Явно наистина това е съдба и рано или късно и двамата ще срещнем правилните момичета. А до тогава мога само да ти пожелая само хубави моменти и да се насладиш на свободата си, както правя аз в момента. :)

5.   Доказано самотните мъже робувате на прости митове,никоя жена реално не е ваша,такава е само във въображението ви

6.   Не си само ти. При мен е почти същото. Но изглежда мъже на 40 не се търсят вече. Обеснявам си го , че това се дължи на факта, че един мъж е привлекателен, когато не могат да го имат жените. Сапунените сериали само това бълват. Отделно мъжът във връзка, излъчва увереност. Не му пука от това дали ще бъде интересен, забавен и т.н. Ако не му върже някоя , ще си боцне неговото и това е. А когато е сам и му липсва жена, той става много внимателен за да не обърка нещо. Да не изпусне гаджето. От там започва да обмисля действията и приказките си. Следователно и мълчи повече в разговора. За това гъзарите, батките и тъпанарите имат повече жени около тях. Те не мислят. Приказват каквото им дойде на езика. Често като изръсят някоя простотия, вече голям смях пада и прегръдки и целувки. Също така има и излъчване на един мъж. Ако има сигурна приятелка, той е спокоен , ведър и излъчването му е на светъл и приветлив човек. А при другия е обратно. Трудно е да промениш излъчването си. Аз живея само с майката на детето си като съквартиранти. Не съм бил с жена от около 5 години. Сам се усещам, че държанието и напрежението ми отблъсква жените. Не те знам на колко години си , но аз май отивам към аптеката за бром вече.
Онзи лудия

7.   Не мисля, че си бременна, но направи нов тест за по - голяма сигурност.

8.   Описаното от теб хич не е странно. Даже много често срещано. И аз съм ги усещал тези неща. Явно мъжете във връзка с по- желани от жените. Като си във връзка и жените виждат всъщност, че си зрял за това нещо, че можеш да се грижиш за друг, че си нормален и тн.

9.   "Като има - има! Като нЕма - нЕма!" са казали хората и не са сбъркали.

Когато един мъж е във връзка е и по-уверен, което едно от качествата, които жените "надушват" на секундата.

Ще се завърти колелото пак, споко.

Братан.

10.   Като сте във връзка и се съобразявате как говорите и как се държите пък и споделяте истински интереси и т.н., а не само да ни свалите гащите, опознават ви и така. Много жени усещат кога един мъж е просто загорял. Като не сте във връзка не издържате дълго преди да кажете или направите нещо, което демонстрира какви сте "големи играчи" и убивате магията. Аз като чуя, че той има връзка правя рязко обратен завой, но малко жени са като мен. Освен това като чуя, че скоро е приключил връзка и си мисля, нека си поживее и разпусне сега, вместо после да ми кръшка и да се чудя какво да го правя и толкова се отръпвам, че се разминаваме. Така че типове жени много, варианти поне още толкова за отговор на въпроса "Защо така?".