Между хубавия секс и страха от поява на чувства...
Здравейте! Моята история е следната:
От около месец имам сексуална връзка с приятеля на една позната. Той е на 31, а аз на 25г. Запознахме се малко след като те бяха тръгнали. Бяхме в едно кафене - аз и мои приятелки. Те двамата влязоха, аз я поздравих, понеже още от училище се познаваме, заговорихме се и седнаха при нас. Той веднага ми направи впечатление (мой тип е като цяло). От тогава сме излизали ей така, с други познати няколко пъти на по бира или кафе. Харесваше ми да си общувам с него, защото имаме доста общи теми. С Нея не е така. Тя е доста посредствена и говори някакви общи приказки. Никога не можеш да си говориш с нея за кино, книга, за нещо интересно... Въпреки това, че бях привлечена от него, не съм си позволявала да му го показвам. Но ето че се случи. Преди месец бяхме една вечер в заведение до късно - аз, те двамата и още няколко човека. Тя каза, че ще си тръгва, защото е на работа на следващия ден. Той я изпрати и се върна. Останахме още около час и си тръгнахме. С него живеем в една посока. Вървяхме и разговаряхме, смяхме се, беше забавно. Решихме да седнем на една пейка в близкия парка и продължихме да се смеем и да си говорим. В един момент се награбихме страстно и не спряхме да се целуваме и натискаме като тийнейджъри. На другия ден ми се обади да ходя у тях - ясно с каква цел. Правихме див секс. От тогава през ден-два се виждаме и се отдаваме на бурни страсти. Но не е единствено и само секс. Има общуване... Преди и след това си говорим, шегуваме се. Никога не бърза да си тръгне или да даде знак, че трябва аз да си тръгвам. Попитах го ей така на шега какво толкова й се плаши на приятелката му, че така се крие, а той каза, че не иска да я наранява. Прекалено е свестен (както и да звучи това в контекста на ситуацията), за да я нарани, разкривайки изневярата си. Аз се впуснах ей така, стремглаво, без да мисля. Казвах си, че ще е само секс и толкова. Но напоследък се улавям, че не е така. Ето снощи, например, той беше с една много секси ризка. Прекарахме си страхотно, след "изпълнението" си говорихме два часа. И сега все ми е в главата с онази ризка и благия тон, с който ми говореше. Незнам какво ми става. Не ми се ще да задълбавам, защото осъзнавам, че съм в губещата позиция. Но понякога някои усещания не могат да бъдат контролирани. Не казвам, че съм влюбена, но определено нещо се заражда... Знам, че много от вас ще ме укорят. Възмутително е, да. Но така е в живота. Хората постоянно се събират, разделят, срещат, разминават... Явно нещо във връзката му липсва, щом така се впусна в тази авантюра. Объркана съм. Незнам какво да мисля. Той ми допада, това е факт. Но не е ли забранен плод? От доста време не съм получавала внимание и ласка от мъж, а сега получавам толкова много от него... И е мил, кавалер е, забавен, умен... Незнам. Ако не се отдръпна със сигурност ще бъда наранена. Но не мога. Толкова ми е хубаво. Изпълнена съм с положителни емоции, често се усмихвам... Има ли смисъл и надежда във всичко това? Пак казвам, не съм влюбена, но като че ли ме е страх, че нещата вървят натам... Благодаря на всички, които прочетоха изповедта ми и на всички онези, които ще вземат отношение. Хубав ден!

Коментари

1.   Ами не е хубаво, че лъжете и двамата неговата приятелка и твоя позната, по-голямата вина носи той, което би следвало да те наведе на мисълта, че ако между вас нещата се получат, след време ти може да се окажеш в нейната позиция. Няма малки и големи лъжи. Да, в живота хората се събират и разделят, но малко принципност и коректност не е излишна - не те кефи човекът отсреща - кажи му и не се набутвайте в поредица от лъжи. Не се страхувай да не се влюбиш - вече си влюбена, което е прекрасно - просто излезте от триъгълника и нека вашите отношения занапред да са искрени и човешки.
Мечо Пух

2.   Здравей :)

Според мен (щом се е стигнало до тук) и той още от началото е имал подобни страсти като тебе но не ги е показвал. Под моя гледна точка, той е имал лошия късмет да тръгне с приятелката ти преди да се срещне с теб, сигурен съм че и той се влюбва в теб ако е свестен и разбирам описанието ти правилно. Можеш да очавкаш скоро да се раздели с неговата приятелка, която звучи толкова утегчителна. :) Късмет. Но не пропускай такъв шанс заради безмисленни морали и тн.

-Death_Blade ^

3.   На мен ми изглежда, че той е с грешното момиче. Не те съдя, дори мисля, че двамата трябва да сте заедно. Въпреки гадната ситуация, често се получава така. Явно сте се "намерили", но просто той не осъзнава, че би трябвало да е с теб, а не с нея. Обсъдете ситуацията, попитай го, има ли чувства към теб, ако има- нека се раздели с момичето, не е хубаво да се подиграва така с нея. Ако не, ти прецени дали си готова да продължиш така, или ще те боли. Това е моето мнение. Успех

4.   Да, възмутително е... и не защото сте се харесали, а защото тоя човек е пу*ьо!
"Хората постоянно се събират, разделят, срещат, разминават... " - така е, спор няма. Но когато се ЛЪЖАТ, нещата стават малко по-други. Като сте се харесали, той казва на момата, приключват историята, пълно щастие за вас. Ама НЕ - трее да се лъже, маже, крие, въобще драма да има. Помисли си ти как би се почувствала, ако сте заедно с тоя смотльо и ти закачи рога, по същия начин.

bile

5.   Здравей!
Аз няма да те съдя за избора ти. Свободно, младо момиче си-нормално е да търсиш любовта, а щом вече си я открила-чудесно. Но има нещо, което не се връзва-нея не иска да нарани, ами теб? Ти не се ли чувстваш зле по този начин? Да трябва да се криете, да се измъчваш с въпроси... А и един истински мъж трябва да поеме отговорност за действията си вместо да се крие и прави на загрижен "не искам да я нараня". Ако беше така, нямаше да е с теб или пък щеше да е бил честен с нея преди да се задълбочат нещата между вас. Знам, че няма как да избираме в кой да се влюбим. Но понякога има как да се предпазим да не бъдем използвани и наранени.

Ginger~~

6.   Свестен е, а изневерява на приятелката си! Не мислиш ли, че и на теб, ако беше на нейното място, би изневерил по същия начин? И ако искаш да е само с теб, нека се раздели с приятелката си. А дори и да ме помислиш, авторке, за не с ума си, ще ти кажа, че това, което вършите, е грях (спомни си Божиите заповеди).
Помисли добре какво ще правиш, защото това, което вършите не е редно.

Д

7.   Аман от такива пикли като тебе и такива дето си търсят да го сложат на всяка.. Жалко за момичето, което правите на шматка и двамата.

8.   Според мен "ходенето" е като да мериш дънки в някой магазин. Пробваш тези, пробваш онези докато накрая намериш твойте. Не трябва да се забравя обаче че за да мериш следващите дънки първо трябва да свалиш предните. Няма нищо лошо в това което правите, така е в живота, иначе какво щеше да е ако трябваше да прекараме целия живот с първия човек с който имаме връзка, я се окаже нашия човек, я не. Но май вече е крайно време време да се свалят предните дънки. Ако не се просто забавлява помежду другото с теб ще го направи. Така че съвета ми е : дай му шах вече и да избира.

9.   Абсолютно съгласна с номер 8!

10.   Страшно готини коментари си получила! Дано да излезеш за малко от надменния егоизъм, в който си се капсулирала. Казваш, че приятелката му е ограничена, но той си я е избрал и си остава с нея. Ако един мъж наистина се влюби в теб и пожелае да е с теб - просто нищо не може да го спре, ако не е сериозно обвързан и няма деца. На твоя човек не му стиска да направи нещо
"по-мъжко", а и си му твърде лесна, че да се замисля.
Освен това си написала, че другата мацка става рано, за да ходи на работа, а вие явно имате доста свободно време, за да си го слагате и физически, и "духовно".
Ел

11.   Не случайно е казано : "Не прави на другите, това, което не искаш на теб да правят". Като си пасвате толкова, вземете се, но не лъжете момичето. Как ли ще се почувстваш, ако утре твоят мъж направи същото с някоя позната?