Как да си го върна???
Здравейте,
започвам историята си с това, че от месец и половина ходя с едно момче. Той е военен и след 2 дни заминава на учение. Иначе в общи линии ситуацията е следната. Тръгнахме, всичко беше прекрасно. ТОй ми звънеше, пишеше ми. Говорехме си за това, колко ни е хуаво заедно, но мен имаше един факт, който мн ого ме дразнеше. Не искаше да излиза с неговите приятели и да ме взема с него. За врмето през което ходим ме е взел точно 2 пъти с него и неговите приятели. В събота бях в едно заведение с наши общи познати. Разбрахме се да дойде да ме вземе от там, а аз го помолих да влезне за малко докато си допия питието и ще тръгваме. ТОй упорито отказваше. Започна се един спор и аз избеснях, попитах го какъв му е проблема да го видят с мен и т. н. , защо не иска да влиза при което той си намери тъпо оправдание, че имало хора, които не искал да вижда и т. н. Забравих да ви спомена, че пред 2 седмици той беше в същото заведение в събота вечерта. И така... на кой ще ги разправя тези, аз не му повярвах. Винаги най-много съм мразела да ме лъжат. Изпокарахме се, е всичко приключи с това, че той ме изчака отвън и отидохме в нас, не сме спали заедно тъй като аз бях в цикъл. В неделя вечерта ходих в тях. Беше станало нещо в работата ми и в понеделник той ми писа дали всичко е наред. ПО-късно през деня ми писа и ме пита какво правя.. Аз вечерта се опитах да му се обадя, но телефона му беше изключен. Днес сутринта ми пи ше и ме пита всичко ок ли е. Аз му казах да и че съм му звъняла да си поговорим, а той ми отговори, че довечерра ще си говорим много. и така. писках му да ми звънне довечерта. Вече не ме търси както преди. СИгурно е заради твоа, което се случи в събота, но се чувствам много тъпо, все едно се криеи не иска да се показва, че е с мен. Не мисля, че нашата връзка има някакво бъдеще. ТОй след 2 дни заминава на учение за месец и половина.. като го гледам тук как ме търси, сигурно пък като е там изобщо няма да го прави. Не знам какво да правя, как да си го върна? Как да постъпя за да почне пак да ме търси и да ми звъни? Тъпо ми е, че сама си провалям връзките.

Коментари

1.   Ох, мила и аз съм така :( И аз вчера с един СМС провалих нещата и младежът не ми е звънял цял ден. Сама съм си виновна, но понякога действаме под състояние на афект. Дано нещата се оправят. В смисъл - обади му се, кажи му "Извинявай, ако с нещо съм те засегнала" и го поимоли да се видите. Това ми хрумва. А аз какво ще казвам - незнам :)

2.   опа... младежа май не гледа много сериозно на теб... не иска да го виждат с теб... странно.. дали пък няма друга? или пък не гледа много сериозно на теб и е решил че няма смисъл да те запознава с приятели и т. н...
"действай като жена мисли като мъж ".. ако може да прочетете тази книга ще разберете как се държи един мъж когато гледа сериозно на вас и т. н

3.   Изобщо не трябва да му се извиняваш. Не го притискай също така. Може да си има причина, която за него да е основателна. Не мисли, че за месец и половина се познавате. Възможно е да не е сигурен какво ще се случи между вас и да не иска да дава повод на приятелите си да коментират. Може да е имал дългогодишно гадже преди теб - просто не знаеш всичко.
Изчакай да се върне от учението си. Не възлагай големи надежди, не му прави сцени. Някои връзки тръгват трудно.
Просто изчакай :).
Ел

4.   Има си друга, постоянна, и се крие да не го видят с теб, ти си явно за временно ползване. Това поведение е толкова типично, учудена съм, че не го разпознаваш.

5.   Как ще си има друга постоянна, като тренира 2 пъти на ден, виждаме се всеки ден и почти всяка вечер спи в нас....??? Освен това идва с мен на различни места, води ме на басейн, купувал ми е разни работи. хм.. аз лично не мисля, че има друга. Води ме в тях, познавам се с майка му.

7.   е хубаво бе драга като са ти толкова ясни нещата що пишеш тук.. и що ни задаваш тъпи въпроси.. питай си го него.. дано да ти отговори най накрая.. бил и купувал разни работи... и ти направи от мухата слон...

8.   аз намирам, че доста се впряга авторката и го впряга и задушава момчето, така че то се чуди как да се измъкне вече... затова те е излъгал, не за да те нарани, а просто, за да има малко пространство за себе си.
Не вярвам във вашата връзка, явно всеки от вас си има неговите интереси и потребности и не сте един за друг, какво да му връщаш тогава?

9.   Проблема не е, че го задушавам, а в това, че не обичам да ме лъжат. На мен не ми пречи ако ми каже, "искам да свърша някои неща" или пък "имам си работа". Искам само да ми казва истината. А това, че не ме показва на приятелите си и че не излизаме заедно с тях пък ми дава поводи да се съмнявам, че няма сериозни намерения към мен. Нито съм грозна, нито съм проста, че да го е срам от мен.

10.   Момиче, мъжете не са най- разговорливите същества на света и не обичат въпроси от типа "Как ти мина деня? ", "Какво ще правиш сега, къде ще ходиш и с кой? " и така натататък... Просто остави момчето да диша и да прави каквото си иска, без да задаваш никакви въпроси и ще видиш как сам ще започне да ти дава обяснения без дори да си ги искала... ако държи на теб разбира се ;) Другия вариант е да не му пука за теб въобще.. сори, че съм толкова директна, ама и тази опция я има. Та опитай да се държиш както ти казах и ще видиш какво ще последва. Успех!

11.   Ами какво да ви кажа. Замина преди седмица на учение, а не ми се е обаждал вече 5-ти ден. Вярно , че това са военни, ама все пак не е в затвор. Писах му преди 2 дни вечерта да го питам всичко наред ли е и ако иска да ми се обади да се чуем когато може. Нищо. Нямаше отговор. На другия ден се опитах да му се обадя , даде свободно 2 пъти и ми затвори. Ами какво да кажа повече. 5 дни да не намериш 5 мин за един смс - то работата е ясна. Няма повече да го търся или да му пиша. Той ако иска ще ме потърси.. въпреки,ч е не разбирам какво стана от веднъж и дали това не е просто намек, че не иска да сме вече заедно. Иска ми се поне да разбера какво става...

12.   Забрави за него.. приятеля ми е в англия и от момента в който стъпи на англииска земя намери начин от телефона на познати да ми звънне.. от тогава не е спирал... казвам ти го защото един мъж когато иска и има желание ще се влачи и пак ще намери начин да се свърже с теб.. и понеже прочетах предните коментари и ти много силно го защитаваш този мъж ще ти дам един съвет.. не си хаби силите за хора които не си заслужават.. този със сигурност не си заслужава!!!

13.   скъпа имах същият проблем - но аз бях съпругата! момичето плака пред мен! нагло! съчувствах и но тя беше толкова глупава! мъжете са артисти! и моят мъж се срамуваше от нея! а тя милата си помисли, че той я харесва! не се хаби! има друга със сигурност! събуди се!

14.   Има нещо тук определено нещо крие. А ти сигурна ли си всъщност, че е заминъл някъде?

15.   значи след като ми отговори с 3 дни закъснение и каза, че ако е свободен щял да ми е обади да се чуем вече ми стана ясен. Така и не се обади вечерта. След 3 дни, тоест вчера пак ми пише: пиши ми когато си по-свободна. ПО-късно може да ти звънна да се чуем ако искаш. " аз отговорих: сега съм на работа. звънни ми довечера след 9
той : ок, ще ти се обадя
Вечерта към 10 ми пише, че си бил легнал, но там всички спели и не можел да говори. Да не му се сърдя, целувал ме.. ала бала. на сутринта щял да се обади да се чуем.
аз му казах : ок, лека нощ.
и така... днес никакъв го няма. вече ми е ясен, ама аз няма да търпя такова неуважение.!

16.   Що за детинско виждане на нещата! Ако я обича, сам ще я търси, ако не.. никой не може да и го върне.