Въпрос към мъжете, които имат любовница
Интересно ми е да разбера какво изпитвате към любовниците си, привързвате ли се към тях, изобщо какво чувствате към тази жена, с която сте дълго време и реално щом сте дълго време, би могла да ви бъде жена, ако вече не се намирахте в брак?
Има ли моменти, в които обмисляте възможността да се разделите с жена си и да бъдете с любовницата, ако не защо, ако да- какво би могло да ви накара да предприемете такова действие?
И може би наистина най-много ме интересува - разкажете ми (тези, на които жена им е разбрала) как реагирахте, какво направихте и какво обяснявахте, а тези, които все още не са хванати - как смятате, че бихте реагирали и какво ще кажете и направите?

Коментари

1.   Не съм мъж, а бивша съпруга! Отговора е колкото мъже, толкова и ситуации.. Мога да коментирам моя брак и любовниците.. Първата се появи на 14-тата година от връзката ни, усетих, че нещо се случва около третия месец.. Истината от съпруга си изкопчих след още 5-6 месеца. Деляха ги стотици км, онлайн познанство в он лайн игра.. Влюбенозагубен до ушите... Тя също беше омъжена. Когато реши да говори не ми спести нищо! Пожелах му щастие, разделихме се, но... След месец взе да звъни на вратата ми всяка вечер. След 6 месеца се

събрахме, имахме труден период, но.. успяхме основно с негово участие.. Последваха 10г в които аз се чувствах обичана и обичах, постигнахме много, изживяхме много.. През това време нито за миг не съм ревнувала.. И в един момент се появи отдавна забравено усещане.. Този път нито ровех, нито ревнувах.. Просто заявих " че знам".. Реакцията беше да ми се изсмее, но... След два месеца сам започна да говори.. Този път тя беше свободна жена. От година и аз съм свободна такава.. Вече компромис с мен не можех да направя, а и той също..

2.   Мъж на 33г
На 27г се ожених за една жена, в която небях влюбен, но знаех, че може да ми отгледа децата. Родиха ни се две прекрасни деца, грижа с за семейството, ходим в годината по 20пути на почивки. Обичам жена си, но като човек. Беше ме страх да не остана сам, пък и никога не съм живял влюбяща среда. Имам любовница от 2 години, накара ме да съжалявам, че съм избързал толко в живота от страх, от егоизъм. За първи през живота си започнах да изпитвам яд, да съжалявам за минали събития. Хем искам да я напусна, хем като знам, че се чувства добре с мен, не искам да и го причинявам. Сега съм на кръстопът, толкова много обичам любовницата си, никога не бях изпитвал такива чувства и затова се ожених. Не знаех, че е възможн8 да изпиташ нещо толкова силно.

3.   В такива истории има две жертви, жената и любовницата. Ти си изляла неговите думи върху нея, но и тя е чула много думи от него, лоши за теб и хубави за себе си. Но те е боляло и си искала да й го върнеш, няма да те съдя.

А и го е играла твоя приятелка, което е долно. Но се е наиграла. А ти сега трябва да мислиш как и дали да събереш счупените парченца на брака си.

Стана ми интересно понеже си питала какво е правил и той си е казал (условно, разбира се, съмнява ме да е бил честен, такива и пред себе си не са), мислиш ли, че ще можеш да преглътнеш всичко това? Такива истории съм чувала, как мъжа си вика любовницата вкъщи и я оправя в леглото на съпругата, докато тя е в болницата бременна и чака да роди, че не мога да си представя как се продължава с една връзка, след като научиш подобно нещо. Слава богу не съм била в такава ситуация, надявам се и никога да не бъда.

4.   Ако някой мъж иска да се раздели с нея, ще ти заяви до първия месец, бъди убедена. Ако не иска, никога нищо няма да каже по този въпрос. Случвало ми се е два пъти връзка с женен. Първият път и дума нямаше за това, само пазеше семейството си и да не бъде хванат, втория път убеждаше мен да бъда с него завинаги, а има 2 малки деца. Ако на мъжа му е писнало до гуша и иска нормално семейство, ако смята че децата му ще са щастливи само при щастлив баща, ще иска да бъде с теб и още как... И помни.... Ще ти го заяви още в самото начало след като се влюби.

5.   Питай някой шеф - те обикновено на 99 % са женени и с любовница, която е по малко от мего с около 30 г. и по-слабичка с около 30 килца !

6.   Жена съм,виждам че въпроса е отправен към мъжете,но смятам,че имам какво да ти кажа по въпроса,тъй като работя с мъже,приятели сме-да,само приятели,нищо повече и са споделяли много неща с мен.Това,което лично мен ме изумяваше,че жените им бяха в пъти по-хубави от любовниците.А често и по-млади.Виждала съм толкова шокиращи неща,че каквито и оправдания и обяснения да слушам от мъжка страна и до днес не мога нито да проумея,нито да разбера.В най сбит вид мога да ти кажа моите наблюдения:-мъжете не изневеряват,защото са спрели да обичат жените си.В повечето случаи продължават да ги обичат и да държат на тях.
-повечето мъже е влагат чувства в изневярата.Или ако има нещо,то е за кратко.И то по-скоро не е чувства,а чара на новото,непознатото.Когато стане твое бързо омръзва.
-твърдо не вярвам,че и най обиграната и коварна любовница може да разведе някого.Ако има и малко чувства между съпрузите.Тя просто се явява капката,която прелива чашата в един предварително опустошен брак.А накрая и на последния ти въпрос-ако се разбере за изневярата в най-неизгодна позиция е любовницата.Да не си на нейно място.Не те знам защо задаваш тези въпроси,но подозирам за какво става въпрос.А дали ще вземеш под внимание това,което съм ти писала си е изцяло твое решение.Желая ти повече разум.

7.   Жена съм и на мен ми е интересно, какви биха били отговорите на мъжете имали и имащи любовници? Жалко, че не се включват по-активно да отговарят и да сподялят,как наистина приемат и чувстват нещата.
Винаги жената - любовница е оплювана и нападана, определяна е като лекомислена и безморална, дали мъжът решаващ да има някъкви отношения с нея също я приема така или в последствие си променя мнението.
Отговаряйте мъже, да видим ще се намерили някой да каже една добра дума за своя бивша или настояща любовница.