Харесвам по-големи от мен
Цял живот съм харесвала по-големи от мен, от 2 дни (което е нищо) до 10 години. Не съм и правила нещо по този въпрос. Тази година правя 16. Това ненормално ли е, има ли смисъл да се опитвам да създам дори приятелска връзка с тези хора, или да си търся мои набори и да спра да се занимавам с глупости?

Коментари

1.   Не е нормално. Никак даже.

Момиче на 22

2.   Ако беше на 25-30, 10 г. не са чак толкова много. Но ако сега ходиш с 25-26 годишни, вероятността да се превърнеш в един общ парцал за еднократна употреба е голяма, защото един 25-годишен мъж най-вероятно за друго не би те ползвал. Разбира се, има ги и обратните примери, но са рядкост.

3.   Не се обвинявай. НОРМАЛНО Е!! Пораснала си по-бързо най-вероятно. Просто внимавай с какви хора се забъркваш.

4.   Лично според мен, това че харесваш по-големи мъже от теб не е нито лошо, нито хубаво. Просто това е вкусът ти. Обаче на 16 години да искаш да имаш връзка с мъже на 25г., не е добра идея. Това е доста рискована връзка за мъжа, защото си непълнолетна. Следователно единствените мъже, които ще привлечеш, ще са тези, които просто ще искат да задоволят някакъв нагон, а не тези, които ще искат да имат качествена връзка с теб.
Но когато станеш пълнолетна т.е. на 18, нещата се променят. Вече официално в очите на закона и обществото се превръщаш в млада жена. Разбира се, това не означава че всеки мъж по-голям от теб няма да те използва само за секс, но това се отнася за абсолютно всички мъже на каквато и да е възраст.
За да намериш мъж, с когото да имаш качествена връзка, има много по-важни неща от възрастовата ви разлика. Трябва да гледаш как се държи с теб и с околните. Какви са амбициите му. Какво е семейството му, защото, ако се омъжиш за него, ще станеш част от това семейство, и т.н.

5.   Викаш страшна разлика има дали е раждан два дни преди теб ил идва дни след теб...

Братан.

6.   Ако под нормална връзка, имаш предвид разговори и приятелство, то няма никакъв проблем.
Ако е нщо повезе, може да се изпишат 5 книги по темата ...

7.   Според мен в това няма нищо ненормално и лошо, стига човекът от отсрещната страна да е стока. Най-просто казано - да не те използва еднократно за секс и след това да те захвърли като мръсно коте. Лично аз винаги съм харесвала също като теб по-зрели мъже. Моите набори бяха все още бебешори, недорасли, не знаеха как да се държат, не бяха галантни и с нищо не ме привличаха нито на физическо, нито на духовно ниво.

Внимавай обаче да не се подведеш, защото много от "батковците" си търсят изкупителна жертва в лицето на по-малки и наивни момичета - за секс, за употреба на наркотични вещества и т.н. Просто си имай едно наум и добре проучи човека, преди да му предоставиш сърцето и тялото си. В тази възраст обикновено децата са много наивни и понякога страдат от това.

Дерзай!

АНЕТА

8.   Стани на 26 тогава би било нормално,не ни превръщай в педофили
М33

9.   Нормално е. Обаче, изчакай да станеш на 18г., все пак.

10.   В момента имам пълноценна връзка с 13 години по-голям от мен, а аз съм на 21 :) Всичко е до човека. Преди да го срещна пушех, случвало се е и да се друсам, пред него не съм се крила, въпреки, че той не е такъв против тези неща е и сега аз също вече се спрях. Просто откри по-добрат ми версия :)))

П. С Заедно сме 1 и половина и живеем заедно
Така, че няма никакво значение човека дп теб на колко е, а какъв е. Естествено стига да не е на 40-50-60... :D

11.   Като бях на твоите години и до към 25 някуде из харесвах по големите, Даже си спомням сме били с приятелки по на 16-17 години и аз коментирам, че ми допада някакъв на 23-24 и те ми се смеят и викат стига с тези пенсионери където ги харесващ. Като бях на 21-22 исках 34-35 годишен мъж, а живеех с мой набор. Най големия куриоз е че сега съм на 32, а се заглеждам все по 26-27-28 годишни

12.   Просто си по-напреднал от твоите връстници и е нормално това. Аз също бях на твоето място и все още съм. На 22г. и ходя с момиче, което е на 26. Обичаме се - искаме се, скоро ще се женим, чакаме детенце, всичко е прекрасно. Винаги съм мислел и разсъждавал по-различно и по-напред, отколкото връстниците си. Винаги ми е било по-интересно с по-големите от мен. Имаше какво да науча от тях. Така, че няма какво да ги слушаш горе коментиралите.

Насочи се към това да си в такава компания - те ще ти помогнат да израснеш по-бързо. Туко виж си намериш някоя мацка, която е по-голяма от теб и да видиш за какъв кеф става на въпрос. Не само за секса и тем подобни, а наистина просто си на подходящото ниво за да покриеш и нейното - да си достатъчен, а и кои на нейно място не би искала да бъде с по-млад мъж / по-младо момче. Кеф голям и тръпката е доста силна.

СМЕЛО НАПРЕД КЪМ ТОВА, КОЕТО ИСКАШ!!! :))

13.   Нормално е, стига да попаднеш на правилния човек.