Питам момчетата
Здравейте. Интересно ми е момчетата кои момичета харесват, по-ниските или по-височките? Чувала съм, че считали по-ниските за по-сладки, не нека видим и тук. Аз съм момиче високо 1. 60 и получавам доста подигравки от момичета, че съм ниска, а момчетата харесвали високи.

Коментари

1.   Аз пък харесвам ниски,защото аз самия не съм висок и с по-високо момиче ще се чуствам неудобно.Ако се влюбя в по-високо момиче и тя няма проблем с това че съм по-дребен няма да има проблем,зависи от нея.Познавам лично много високо момче което ходи с момиче много по-ниско от теб и са си гаджета и обратното също съм виждал високо момиче с ниско и дебело момче,няма значение това,важното е че се обичат такива каквито са и това е .

2.   Глупости. Аз съм висок и съм виждал уникални момичета на твоята височина. Като цяло височината е една идеа по-голям "проблем" за нас мъжете.

3.   Зависи от тялото, Николета Лозанова е 1,58, ама как изглежда

4.   Всичко е до предпочитания.
Много мъже харесват миньончета, защото като една жена е мъничка, съответно е и по-крехка, по-женствена дори.
Знам, че високите жени, ерго тези над 175-180 имат много комплекси, защото трябва да търсят само високи хора, за да не изглеждат като с детето си на разходка.
Така че чисто логистически е по-добре една жена да е ниска. Тогава няма никакви ограничения и може да е с мъж, както 1.70, така и 1.90.

Братан.

5.   Доколкото съм забелязал мъж би преспал с квато му падне, и да е супер грозна, ако не вярваш пробвай тиндер

А пък като гледам жените си търсят само супер модели, много търсят перфектни пък за нищо не стават

6.   Важни са пропорциите. Много примери има за световноизвестни красиви, , миньончета, , . Пък и 160 на мен си ми е баш добре!

7.   Харесвам високи момичета . Не искам приятелката ми да ми е като дъщеря или хобит...

8.   Мъж на 31:

Аз пък съм 196см висок и си падам по ниски момичета. Не заради друго, а съм имал високи такива, по 175, по 180, и едно момиче 2м и искам да ти кажа от моя опит, че колкото по-високо е едно момиче, толкова по-вероятно е да е пълно, сковано дърво в леглото. Да, забележително е да видиш висока мома, качена на ток, но като си знам опита и че не могат да се разкрачат добре в леглото.... мерси! От чисто сексуално-практичен аспект - високите хора са вдървени поради елементарни физични закони. Не е задължително, но е предпоставка. Като видя някое миньнче като теб с хвръкнало дупе... лошо ми става като си помисля какъв пожар може да е в леглото.

По мои наблюдения и опит момичета между 160 и 170 (най-много) са "най-опасни" :)