Неизживяна любов
Разделихме се с приятеля ми, дори не ми беше приятел. Постоянно се карахме, но имаше нещо, което винаги и с който и да съм, и където и да съм, се връщах при него. Не осъзнавах, че “може би” съм била влюбена. Ппц съм хладнокръвна и голяма непукистка, не обичам да показвам емоции, че ме е разочаровал и наранявал. Винаги криех чувствата си, както и той почна да го прави и се държахме един с друг ужасно, пробвахме с други и пак се връщахме. И така де минаха си години, вече не ми дреме кой знае какво. Вече си има уж сериозна връзка. До последно съм на мнение, че не съм била влюбена, харесване, симпатии да. След него съм имала връзки. Но още когато се засечем, ме гледа и отново забравям за “другите” и вътре в мен се преобръща всичко, влиза ми в мислите отново. Не искам така да се получва. Аз не съм влюбена в него. Дори и да съм била трябва вече да ми е минало, защото си минаха доста години от както бяхме заедно. Не мога да разбера и защо ме гледа има си приятелка да си я гледа нея.

Коментари

1.   Влюбена си. Трябва да го признаеш пред себе си, за да можеш да продължиш. Разбирам те, и аз бях в ситуация, в която дълго време не исках да си призная, защото знаех, че нищо добро не може да излезе. В крайна сметка обаче, това е лошо и за теб и за евентуална връзка, защото няма как да сте заедно, ако той си мисли, че не го обичаш. За това, такива неща винаги трябва да се признават, пък каквото сабя покаже.

2.   Била си и още си влюбена в него. Само че, не си честна. Не толкова с него, колкото със себе си. За това те яде червейчето отвътре. И няма да те остави.

Признай първо ва себе си, после и на него. Едва ли ще случи нещо, но поне на теб ще ти олекне.

3.   Ще си спестиш доста неудобства, разочарования и болка, ако продължаваш да се вкарваш в този филм. Животът не е турски сапунен сериал. Като ти е минало, защо мислиш за него? И как разбра, че те гледа, без да го гледаш ти? Не се навирай в живота на човека, щом си има сериозна връзка, а ти си на сухо в момента. Тази книга вече е прочетена - затвори я.

4.   Като прочета "ппц" и направо леко си повръщам в устата.
Ппц явно съм остарял.

НДП-то ти к'во вика по тоя въпрос.

Боже, колко са неосъзнати дечурлята.

Братан.

5.   Какво значи ППЦ?

6.   Аве Братанчо, големия разбирач, комплексарче, кой знае къв издухан тип си на живо ама се правиш тука. Под всяка история да си изказваш точно ти ненужното мнение.