Един мъж на 55 прекалено стар ли е?
Да не ви стряскам ама питам за младо гадже. Ако тя ви е навита и нямате сериозна връзка в момента - ще се навиете ли или по- скоро ще послушате предразсъдъците вашите и на околните че не е ок? Ако в действителност ударите, , джакпота “ с някоя 20 годишна мадама ще устоите ли?

Коментари

1.   Аз съм на 26, Юни месец бях на концерт на Стинг. Тоя човек е на 60 години. Е няма да ти казвам как изглежда, в такава форма беше, че ме хвана срам как аз съм на 26 и не съм толлкова атлетичен, колкото него.
Естествено той има много активен живот и доста пари, което определено му помага. Но... ако ти си на 55 отдавна вече трябва да не ти пука за хорското мнение и за предрасъдъците на хората. Да, отстрани ще изглежда все едно ти е дъщеря, обаче ако сте дискретни какво ти пука.
Много жени си падат по-възрастни мъже заради опита и точно защото не им пука. Защото излъчват спокойствие и уравновесеност, която младите не притежават. Така че .. Определено можеш да и покажеш много неща в секса.
Тука си представям жените как ще ми нацъкат минусите на тоя коментар, ама замисли се.. колко често чукаш млади девойки ?
Тя е пълнолетна, харесва те, какво повече искаш ?

2.   Че е дърт на библия дърт е.... А 20-годишна да се навие със старчок е възможно само при солидна сума, тоест няколко неангажиращи срещи, тогава не би трябвало да е чак такъв проблем. Гнусно ще е за нея, това е единствения проблем, но целта оправдава средствата.

3.   Ако е само за секс или кратка връзка, не виждам лошо. Но за сериозни отношения ми се струва почти невъзможно.

4.   Всичко е относително и зависи от гледната точка. Когато бях на 17, 25 годишните ми се виждаха много, много стари. И ти за един 80 годишен дядо си си младеж. Но за 20 годишна-та ти дори не си и баща, а дядо? Нормално ли е дори да си го помислиш? Та я мине някоя година, я не ти ще почнеш да се изпускаш в гащите. Спри да се излагаш, намери си някоя да те пере и да ти готви и престани с филмите дето ги прожектираш в главата си.

5.   Разбира се, че е прекалено стар. За 20, за 30, та дори и за 40 годишна жена. "Мадамата", която ще се навие да легне с него ще го направи или поради наличие на тежък емоционален проблем, или заради пари, а най-вероятно и по двете причини.

7.   Естествено, че е възрастен да създава семейство, особено с 20 годишно момиче. За секс... нямам идея и не искам да имам. Някоя с фетиш... Или лудо влюбена. Или ако си богат. Ако нещо от тия неща не е налице, никоя млада жена не бисе си губила времето с 55 годишен.
Ти, защо би искал някоя 20 годишна? Освен от супер егоистични подбуди.
Въобще не са предразсъдъци, просто... само ще й загубиш времето. Освен ако не е някоя к***а, която от любопитство би правила секс с теб, или както казах - милионер си..

8.   Зависи какви са очакванията.
Аз съм на 20, падам си по по-големи мъже (до 10-15 години) и винаги е било така. Приятелят ми спада в тази категория и от доста време сме щастливи заедно :) Не си падаме по отворени връзки, верни сме един на друг.
Но си мисля, че нещата вървят, защото нямаме намерение да създаваме семейство. Тоест, гледаме си кефа и двамата и се радваме един на друг.
Ако някой от вас (ти, 55 годишния, и тя, 20 годишната) обаче иска деца, нещата вече стават доста сложни. Всеки трябва да помисли какво иска от една връзка, как би могъл да го постигне и от какво е готов да се лиши за да сработи

9.   Стар ? Глупости. Да не е на 90 години, че да е стар. Възрастта си е супер.

10.   Един 60годишен се похвалил пред наборите, че ще се жени за 20годишна. Попитали го , е как така, ти след 10 години ще си на 70, а тя на 30, ще можеш ли да се справяш в леглото.
- Ще мога, защо да не мога,- отвърнал той.
- А след 20 години? Ти ще си на 80, а тя на 40.
-Абе вие луди ли сте бе? Кой в днешно време си ляга с 40годишни?

11.   За 50 годишна жена- не, за 20 годишна -да. Даже се чудя що за човек трябва да си да задаваш подобен въпрос. За дъртьото може да е джакпот, ама за младата глупачка, дето ще се остави да я лигави някой, по-стар от баща ѝ- не.

13.   Да, стар е!
Дали ще давате за пример стинг, минг, дали друга някоя популярна личност, дали ще пишете някакви плиткоумни вицове, един мъж на тази възраст си е СТАР и няма как да промените тази истина. Просто това е ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА. Както вече казах, каквото и да пишете тука в анонимния сайт, колкото и звездички да слагате- лоши, на реалистичните мнения като моето, и положителни на вашите фантасмагоричните, просто няма как да промените факта, че един 55 годишен мъж си е възрастен чичка. Пак казвам - това е действителността, не става дума за
предрасъдъци и. т. н., а за факт! Младите жени, които лягат с такива са в повечето случаи (много) тежко емоционално обременени, даже някои и психически - имат daddy issues и най-различни други емоционални issues. Също и за пари го правят, както вече са казали по-горе.

А 1 или е на 26, ама плюс 30; или е някой много сбъркан 26 годишен, който най-вероятно е много девствен... и то не само в секса.

14.   Разбира се, че си прекалено стар за 20 годишна. Аз съм на 22 и по-големи от 27-28 годишните, не поглеждам. Не разбирам докога старите ще ни се натискате. Не ви искаме и това е! Не си губете времето да ни занимавате, пощадете и нашите нерви. Съжалявам, но старичките сте мега нагли. Спрете се вече. Няма да ви се получи. Най-много да приключите или нагрубени, или бити, а може и комбинация между двете.

15.   Един мъж на 55 вече би трябвало да е достатъчно емоционално съзрял, за да обърне внимание на духовното си развитие, а не да гони 20 годишни пикли.

16.   Аз съм жена на 28 и го правя само с мъже на посочената възраст. Всеки от тях мисли, че това може да му е последния секс в живота и се раздава максимално, оргазмите ми са ужасяващи. Докато младоците не стават за нищо, понеже са егоисти и мислят само за собственото си удоволствие.

17.   15, това, че ти като си бил/а пикла/пикльо на 20, не значи че и другите сме като теб. Сегашните 20 годишни нямаме нищо общо с вас. Слагаме ви в малкия си джоб, във всяко отношение, без никакви усилия. Даже много от вас са си останали пикльовци и на дърти години. Ти си поредният пример. Жалкарска история на n-та степен. Извадете си главите от задниците и признайте истината. Просташкото ви държание не отговаря на високото ви кухо самочувствие, с което се опитвате да прикриете огромната си завист. А, и не забравяй, че след години ще взимаш пенсия от труда /заплатите на днешните 20 годишни и ще се надяваш да те хранят, мият и да ти слугуват на дъртия гъз, така че по-възпитано го раздавай.

18.   Винаги ще има 55годишни и нагоре мъже, клатещи млади девойки, понеже поне 80% от световното богатство е съсредоточено в техни ръце. А на младите жени не им се чака с десетилетия, за да натрупат капитал и да станат независими.

19.   до 16: не си никаква жена на 28, а възрастен мъж, много ти личи.

20.   Стар не, но ако си мислиш, че 20-годишната ще е с теб защото е влюбена безумно, значи и на 55 си наивен. Така, че ако не ти е проблем, че си шугър деди, няма какво да се впечатляваш от хорското мнение и разбира се, не се изненадвай, че момичето ще те зареже доста бързо.

21.   Не мисля, че може да има сериозна връзка между жена на 20-35 и мъж, към 50. Безумно е! Та това са две различни поколения. Флирт, неангажираща връзка може би да. Аз съм на 40 и не бих имала връзка с 55 годишен мъж. За мен нормалната разлика е до 8 години, но не повече.

22.   Брат Пит е на 55. Гледайте "Имало едно време в Холивуд" и вижте как изглежда тоя човек като си свали ризката.

Годините са от значение, само когато позволиш на живота да победи и се предадеш ;)

Братан.

23.   Братане, да ама колко брадпитовци си виждал наоколо? Всяка жаба да си знае гьола!

24.   Братане, брат ти Пит не е критерий, защото той е успешен актьор. А това означава няколко неща:

1 - да изглежда добре е част от работата му, което му позволява да се грижи за себе си. Когато бачкаш в офис от 8 до 5 и като се върнеш, трябва да пазаруваш, готвиш, чистиш и т.н., е малко по-различно. Всичките тия досадни неща на брат ти Пит му ги вършат хора, на които им се плаща

2 - за да е актьор, се предполага, че той по начало си е хубавец, защото за такъв трудно ще вземат някой като Буги Барабата (освен за по-специфични роли)

3 - за начина му на изглеждане се грижи цял екип от пластични хирурзи, фитнес инструктори, диетолози, гримьори, фризьори, модни експерти, видеомонтажисти и т.н.

4 - брат ти Пит допълнително го доукрасяват с грим, светлина, фотошоп и др. Нали не си мислиш, че го снимат така, както става сутрин. Докато стигне до снимачната площадка, вече е минал през цял екип, на снимачната площадка отделно го дооправят с правилен ъгъл и светлини, а след нея с фотошоп, ако се наложи.

5 - в живота си той не е копал, не е орал и не се е тревожил за банални неща като дали ще му стигнат парите да си плати парното, а цялата му грижа е била да се снима, поддържа и да осиновява деца

Така че Брад Пит въобще не е критерий за средностатистическия мъж.

25.   НамЕри къде и кого да попиташ.
Човече, тук е пълно с пъпчасали тинейджъри и хора, които не са правили секс от минимум 10 години.
Щом тя е навита и ти го показва-скачай смело.На 55 трябва да си минал през доста неща и да знаеш какво и как да поискаш, както и какво да очакваш.Връзка в дългосрочен план-не, но приятни удоволствия (не само плътски), защо не.
Аз съм на 40 и доскоро имах връзка с мъж на 56.
Най-невероятното изживяване - отношение, държание, думи, докосване...бях в приказка.
В момента сме на доста разстояние един от друг. Чуваме се.Получавам същото отношение, само че по телефона.
Нямам търпение да си върна всичко онова,което ми даваше този човек.
Без очаквания.Без обвързване.Просто най-великата емоция.

26.   до 15 , Когато аз бях на 20 мислeх по същия начин - младостта винаги е арогантна :):) после идва реалността и ти избива идеите. Например тук, много млади жени ще кажат, че не се интересуват от възрастни мъже, и то с право. Но какво ще си помислят вътрешно е друг въпрос. Ще има и такива , които директо ще полегнат на възрастния ,защото искат да са му в S класата, а не в твоя голф /ако 15 е мъж/. Просто така е устроен живота, за всеки влак си има пътници. За протокола, на почти 50 съм, и нито ме привличат, нито са ми интересни жени под 35, да не кажа, че и тази разлика е голяма. Искам да съм партньор, а не учител, и някаква недорасла да ме излага в средата ми. Но също така е истина, че много млади жени гледат да се уредят с добър живот чрез компромиса. И не им се чакат 25 години за кариера. За последните 30 години се промени идеята за успял човек - онези , които започнаха с престъпления, сега командват държавата. Те вече имат и деца, които ще поемат нещата, /така че за сегашните 20-25 годишни остава да им работят/, но значителна част от тези младежи са толкова развалени, а и не са успели, защото харчат бащини пари, така че проблемът с идеята за силен мъж остава на дневен ред. В този ред на мисли някой горе спомена Брад Пит - за мен той е маркетингов продукт, но се сещам за Клин Истууд, и как дори и на тези години той е успешен човек с филмите си, оскарите си и прочие - нещо, което Брад Пит никога няма да постигне. Жените се вълнуват от успеха на мъжете, и искат да са част от него, като са готови да дадат от младостта си за това. Другият пример е Делян Пеевски - отвратителна външност, но парите затварят много очи и съвести. А познавам и доста мъже във възрастта около 50, които биха сложили доста млади мъже в джоба си по отношение на въшност - спортуват, грижат се за себе си, обличат се добре, не пият, не шмъркат, и са фокусирани върху това, което правят. Естествено, не изглеждат на 25 , но колко е мъж един разплут унижтожител на пици без професия на 25 ? Колкото до пенсионирането - онези възрастни мъже, от които жените се интересуват, не им пука за пенсиите, те си имат досатътъчно не само за себе си, но и за поколенията. Останалите ще кретат някак, да не говорим, че с политиката на сегашните не знам дали ще ни плащате пенсиите, ама дълговете на държавата - направени именно от бивши престъпници като Бойко и компания ще са на ваш гръб. Така че, всъщост ти си повече за жалене :):)

27.   За мен такива връзки не са редни, дори само за секса.

28.   Номер 24, евала, много точно, взе ми думите...

29.   Уви, да. Аз съм на 48 г. и предпочитам да съм сама, отколкото да имам връзка с мъж над 55. Просто ме отблъскват. И аз не см млада, но това е положението.

30.   До 24

Намери си работа, в която не бачкаш толкова ... И аз не съм копал, орал и копал, не съм актьор и си се справям пееерфееетноооо!

31.   В този сайт дори на един 30 и няколко годишен мъж взеха да му викат "дядка, къде се слагаш", задето се беше харесал с 25-годишна...
Дали е "прекалено стар"? Това могат да го решат само той и момичето и никой няма право да ги съди или да им се бърка.
Аз лично съм мъж на 33? Дали бих легнал с жена на 55? Едва ли, досега поне не съм попаднал на такава да ме привлича. Но ако усетя привличане, защо не? Дреме ми. Виж, с 45 годишна съм спал и не виждам нищо лошо. Чуках наскоро и една мацка на 20. И не, не е до пари, не съм богат. Просто имахме химия.
Има хора като номер 14, които не биха погледнали някого с повече от 4-5 години разлика. Няма лошо, всеки с предпочитанията си. Но не виждам защо трябва да съдим другите. Между другото, ще ми е много интересно да се запозная с нея някога, без да ѝ казва възрастта си...

32.   30, тебе те знаем, ние с тебе и Брад Пит не можем да се мерим. Но въпроса е, че вие сте двама в целия свят и не сте достатъчно за всички 3-4 млрд жени, а останалите 3 млрд мъже не сме като вас.

35.   Мъж на 45, семеен, с деца.. Работя почти всеки ден от 9 до колкото дойде- най-често до 19-20, а се е налагало и до доста по- късно. Почти всеки ден съм в залата, като малко остава да направя тялото на Пит:)Но си трябва яка воля и пари за добра храна, амино киселини, прот. изолат, и от време на време cla, l-carnititn и казейнче. Който тренира знае за какво става въпрос- това не са анаболи или стероиди. А ако не знаете, да ви кажа- няма как да остарявате с красота, ако си занемарите телата- когато започнат да атрофират мускалите, всичко започва да увяхва. До тук с, за 25 години Сами са ми се предлагали около 30жени- те на мен, не аз на тях. В момента се сещам за 4, но аз съм верен на съпругата си - сексът е през ден два, а ако зависеше от мен щеше да е всеки ден. Та така с годините - здраве и живот, смятам дори да си подобря формата:)Та, гледайте позитивно но живота, защото светът е голям и любовта дебне от всякъде;)

36.   35, значи да обобщим - до 8 бачкаш, до 9-10 блъскаш във фитнеса. Като се прибереш и жената оправяш. А вкъщи нещичко бутваш ли и децата познаваш ли си или за теб приоритетите ти се изчерпват с перфектното тяло? Ако кажеш, че между ебането на жена ти, бачкането до 8 и блъскането във фитнеса успяваш да обърнеш време и на децата си и да си свършиш домакинските задължения, вече няма да ти повярвам. Или викаш жената е длъжна да е слугиня вкъщи, а ти само да помпаш тяло.

38.   До номер 36, ами не съм номер 35, но ако жената не ходи на работа за мен домакинството си е нейно задължение.

39.   До 26 :

Не съм 15, а 14. По написаното от теб, съдя, че се обръщаш към мен.

Ако смяташ, че всички под 35 са незрели, дълбоко те съжалявам. Демонстрираш ограничено мислене. Може би съдиш по себе си за сегашните млади, спрямо това, което ти си бил преди 35? Познах, нали? Познавам много други като теб, които смятат, че само защото са на 50, 60 години знаят и могат всичко, а всъщност за абсолютно нищо не стават. Времената се менят със скоростта на светлината, че даже и по-бързо. Ако ти разкажа аз как съм живяла досега, ще ти се изправи косата, гарантирам ти. Ама нямам нито време, нито желание да си ровя в раните.

За парите, не разбирам защо все за тях говорите. Да, важни са, няма как да се отрече, но това далеч не значи, че всички жени се продават. Аз, например, никога не бих го направила, освен ако не съм полудяла (буквально). От вечните моралисти съм! :) Едно, че няма как легна с човек, който не ми харесва и второ - да легна с човек, който не ми харесва, и то за пари, е съвсем невъзможно. Имам си принципи, ценности, морал и не смятам да се сливам с тълпата от курви и проститутки. Според моите виждания, и мъжът, и жената трябва да работят усърдно, за да изградят красиво бъдеще ЗАЕДНО. Това е ключовата дума.

От бедно семейство съм и макар че много работя, още не съм забогатяла, но това не ми е кой знае какъв проблем. Не си падам и по богати надути пуяци, а по скромни свестни момчета. Парите нямат място в отношенията между хората. :) В момента съм лудо-влюбена в един прекрасен синеок ангел и това, че не е богат, въобще не ме вълнува. Обичам го заради самия него.

Не ти отива на ЕГН-то да смяташ, че всички се събличат за пари, а, уж, се имаш за много зрял и умен. Според мен пък си доста НЕзрял за годините си.
Не всички се продават! Запомнете! :)

40.   От 35 до 36
Спокойно, за всичко си имам време!Това тренирание е след едно занемаряване от няколко години, при което качих 20 кг отгоре и нито сексът вървеше , а и здравето леко закъса.А децата вече са големи и често се гледат сами - учат си сами домашните и т.н. и за момента са отличници .Спрях да пуша, да пия и освен тялото ти оправих и здравето - кръвно 120/80 пулс 55, защото трениравките действат перфектно и срещу стрес , който е главният причинител на голяма част от болестите.Съпругата ми не ми е прислужница, а също е работеща жена, която вкарва половината пари в семейния бюджет- просто няма кой да ни помага и сме свикнали сами да се справяме с живота .Та както казах- с воля всичко се постига.

42.   Абе вие в ред ли сте? Това са 35 години разлика, когато малката се е раждала, тоя е бил женен с деца и по-голям от баща ѝ. Това си е педофилия направо. Какви Питовци , красавци, милионери, какви 5 лв? От кога милионерите пишат в сайта Сподели и чакат отговори от нас? Този е най-обикновен дърт коцкар и му се иска да прасне нещо свежо, докато не е приземил самолета завинаги. Пък като сте ок с годините, дано един ден детето ви да ви доведе подобен дърт пръч за зет, да му се радвате на ума и свежестта.

43.   И пак до 26 от 14 :

Реалността си реалност и няма какво да ми "избие". Ти, ако си се пречупил/продал, твоя работа. Има, обаче, и такива от друга порода, които абсолютно никога никому няма да сведат глава. Твоето "мислене" е не само ограничено, а твърде ограничено. Типично е за вашето поколение. И, между другото, прозира ти завистта, злобата и желанието да ме принизиш. Не ти се получава, старче. С вашата проклетия сами се закопавате. Ограничеността също. Ще ти се и на теб да се изкараш взезнаещ и всеможещ, ама думите ти показват, че не си. Нагледала съм се на такива като теб. Под път и над път ви има...

Едно време го забрави, сега е друго. Лек ден!

44.   От 35 до 24
По т. 1
Искам да изглеждам добре, не заради работата ми, а заради самия мен и съпругата ми, която изглежда добре и без да тренира нищо. Знаеш ли как скача самочувствието след като имаш поддържано тяло. Усеща се от околните, дори без да правиш нищо с което да го показваш. За другите неща са необходими по не повече от два часа на ден, а за по основно почистване - събота и неделя.
По т. 2
Всеки има някаква красота, но каквато и да е тя, никой няма да я забележи ако си се отпуснал като медуза - никой! Нито ще им пука, че имаш зелени очи, хубава коса и т. н. Но хубавото тяло привлича отдалече и ти дава шанс за опознаване. Не е необходимо да си същия като Брад Пит- просто може да бъдеш себе си:)
По т. 3
Защо си мислите, че на всички кожите им висват, като храни гащи, че да си правят някакви корекции-моята например си е горе долу добре, а и повечето известни мъже актьори нямат никакви корекции. Фитнес инструктор всеки може да ползва ако реши, но е пълно с фитнес програми, които може да си следваш сам, зависи от целта ти- качване на маса, изгаряне на мазнини, които си вървят с диетичните планове. Всеки един фризьор може да те подстриже добре. ЮПри по-старите актьори си личи, че не се набляга на грим, защото в един момент може да стане смешно- то си личи.
По т. 4
Нали не смяташ, че той е някаква развалина, че да има нужда от всичко изброено, че чак и Фотошоп - той е просто един нормален и поддържан мъж на тези години.
По т. 5
Някой ако постоянно копае и оре, или работи в някакви гадни производства е ясно, че на тези години ще е доста състарен. И аз имам притеснения с работа, семейство, сметки, кредити, но това не ме спира да се поддържам, а дори ме стимулира, тъй като ми действа много тонизиращо, релаксиращо и отпускащо- просто ми помага да съм по-спокоен.
Просто си изредил доста неща, които ползваш за оправдание, за да не се опиташ да изглеждаш в най- добрата форма, за която ти стигат- волята, времето и средствата;)