Как да му докажа, че съм се променила?
Момиче съм, на 21. Имам приятел по-голям от мен с една година. Заедно сме от края на 2016 г., но сме се разделяли няколко пъти. Повечето пъти е било за кратло, само един път бяхме разделени 4 месеца (2017 август до края на декември). В началото нашата връзка за него не беше сериозна. Изневеряваше ми редовно и с различни момичета. Аз, разбира се, не знаех, но разбрах и тогава се разделихме за 4 месеца. Подозирала съм, че може да ми изневерява, защото той просто обича женското внимание. Както и да е. От година си разменихме ролите. Аз, от яд, започнах да му изневерява . С различни, дори и с негови приятели. Той разбираше, но и аз не си правех труда да го крия. Донякъде исках да го накарам да ревнува и може би да почувства това, което аз чувствах, колко ме беше наранил. Разделяхме се много пъти и се събирахме. Но аз продължавах, защото виждах, че той не страдаше колкото аз. Просто знаеше, че имам очи само за него и, че нито един с, който съм била не може да го замени. Така и беше. Казват, че в любовта винаги единия обича повече. И двамата знаехме, че това съм аз. Но отчаяно се опитвах да му покажа, че не е така. Преди месец-месец и половина отново се събрахме. И проведохме дълъг разговор. Разбрахме се повече да няма изневери. Аз му обещах, че приключвам с тях и, че вече може да ми има доверие. Решихме да почнем на чисто. Но след всищко, което направих той ми няма никакво доверие. Постоянно ми натяква за изневерите и, че дори и да иска не може да ми повярва. Съмнява се във всичко, което му казвам, винаги си мисли, че аз продължавам да му изневерявам. Аз му имам доверие, защото след 4 месечната раздяла той се промени много към по-добро. Но той, въпреки ме знае, че го обичам повече от всичко, ми няма доверие. Как да му докажа, че вече не съм това, което съм била? Как да му обясня и да го накарам да ми вярва?

Коментари

1.   Каквото се почукало такова се е обадило. Кажи му ако има на кого да се сърди да се сърди на себе си, той те е предизвикал да му върнеш със същото. Как като мъж изневери една жена прощава, но жена изневери ли цирковете почват. И аз имах такъв случай, честно казано ще продължавате да се карате и разделите. Всеки ще си тръгне по пътя !

2.   Манджа с грозде е станала тая връзка. Та тя е приключила още с неговите изневери. И то не една, забележете.
Аз бих казала късай и фърляй.
А за другия вариант, щом искаш по "трудния" път. Ами търпиш. Ще търпиш всякакво натякване, обиди дори, ровене в телефона и прочее. Евентуално, може да ти повярва и то не напълно.

3.   Остави го, разделете се. Нормално момиче не се чука наляво-надясно за отмъщение. Лека жена си. С изневерите няма да спреш и на следващия пак ще изневеряваш. Поне се пази от зарази.

4.   Егати и приятелтие има твоето гадже, щом са си позволили да легнат с тебе ...

5.   1во, действията ти те правят абсолютен боклук.
2ро, който изневерява, после няма право да се оплаква, че не му вярват или че му натякват за това. Рядко някой може да се промени от това, както твоят приятел може и да е направил, но за новото доверие се иска време и няма да стане ей така просто защото ти така си решила и ти се иска. В твоята глава всичко е било на игра и за да докажеш някакви глупости или да накараш другия да се чувства като теб и си мислиш, че като обръщаш с лекота страницата в главата си както си планирала през цялото време и в реалността така ще се обърне листа, но грешиш. Това което си направила трябва да се изстрада и изкупи. Плащай или свиквай с новия си статус :)

6.   Какъвто е той, такава си и ти. Мъжка и женска к---а сте се събрали. Нито е любов това, нито е връзка. Овършали сте се кой с когото свари и вече сте станали честни и праведни. За някой и друг месец, най-вероятно. Както вече сте го правили неведнъж. Аз не бих повярвала нито на него, нито на теб.

7.   Търкулнало се гърнето, та си намерило капака. Вашето не е връзка, нито е любов, вашето е едно отвратително съревнование кой на кого ще изневери повече, кой повече ще надцака другия. Аз лично не бих живяла и ден в такава връзка, какво пък остава да имам доверие на такива екземпляри като вас. И мен могат да ме излъжат и измамят-но веднъж, само веднъж. Втори път няма да го допусна. А ти и твоя"приятел"-отвращавате ме. Без извинение.

8.   Още с първите му изневери е трябвало да се сложи край. Иначе сега всеки натяква кой къде и кога е оплескал, но сами си го правите. Като виждаш, че е спал с други, късаш и не го поглеждаш пак. Намираш си мъж, който е свестен и не те променя до такава степен, че да изневеряваш напук. Поначало не те е обичал и искал, защо сега да го прави? Сега ти натяква неща, но своята вина не вижда още в началото. Ама така е като на днешно време липсва всякаква култура и морал във връзките. Спят с други, и после много те обичам. И двамата сте виновни. Той, че е бил лек мъж в началото и ти, че не си била достатъчно силна още тогава да го натириш. Сега търпиш да те унижава човек, който не вижда вината си за вашите отношения, а той е жертвата. И други мъже има в тази страна, намери някой, който ще те прави по-добра, а не лека жена.

9.   Още с първите му изневери е трябвало да се сложи край. Иначе сега всеки натяква кой къде и кога е оплескал, но сами си го правите. Като виждаш, че е спал с други, късаш и не го поглеждаш пак. Намираш си мъж, който е свестен и не те променя до такава степен, че да изневеряваш напук. Поначало не те е обичал и искал, защо сега да го прави? Сега ти натяква неща, но своята вина не вижда още в началото. Ама така е като на днешно време липсва всякаква култура и морал във връзките. Спят с други, и после много те обичам. И двамата сте виновни. Той, че е бил лек мъж в началото и ти, че не си била достатъчно силна още тогава да го натириш. Сега търпиш да те унижава човек, който не вижда вината си за вашите отношения, а той е жертвата. И други мъже има в тази страна, намери някой, който ще те прави по-добра, а не лека жена.