За мъжете
Това което мъжете трябва да научат е че жените ги интересува само красотата, и ръста на един мъж.

Често, след 30 години си търсят, и някой с пари да ги гледа, не че им се иска, просто нямат избор вече като им са свършили златните годинки, но като цяло веднага биха изневерили с някой високичък модел.

Ако мислите че говоря глупости просто се огледайте около вас, не ви ли прави впечателние как някой по хубавичък може да я третира като боклук, и пак само него ще гони, а пък ако е някой грозноват колкото и да се прави на клоун пред нея, и да я третира все едно е принцеса пак ще го третира като поредния балък.

Коментари

2.   Така е. Красотата е признак за качествен ген, а той е най-важното при избора на партнъор. Красотата е преходна, но гена не е преходен и се запазва в поколенията.

4.   В грешка си. И грозните, пълни мъже са способни така да ти разкатаят живота, че ще се чудиш откъде ти е дошло. Една жена най-много си пати от комплексари, независимо кой колко е слаб. Външният вид не е определящ, а начинът на мислене, възпитание, приятелите.

5.   Точно пък на жените около 30 им идва акъла и спират да се занимават с подобни индивиди, ако случайно преди това са се били излъгали. Външния вид изобщо не е първото нещо, което гледат жените. Първо гледат да е психически стабилен, със статус някакъв в обществото - да е уважаван човек, да не е някоя утрепка, гледат да изкарва поне колкото да може да се издържа сам, за да не го издържат те (и такива има), гледат да е забавен и да се отнася добре с тях, да може да проведе нормален разговор. След това вече гледат външния вид и всичко останало, с което евентуално може да направят компромис, ако покрива базовите изисквания. В случай, че не ги покрива, тогава гледат дали има много пари, след като няма други качества. Повечето мъже, които познавам са подлеци и само се чудят как да измамят жената с някоя друга и как да я натоварят с възможно най-много задължения вкъщи, които да върши, докато те си клатят краката. Аз лично, ако мога да си намеря достоен мъж, който да ме обича и уважава, не бих му гледала парите. Може и да има някъде някой с ценностна система, но аз не познавам такъв и съм се отказала от идеята, че ще срещна. За това, бих търсила някой с пари, с който да се търпим, ако така и така няма да съм кой знае колко щастлива, поне да има някакъв позитив във връзката. В случай, че срещна някой от описанието, да бих се отказали от парите и те не биха имали такова значение за мен, но просто не мисля вече, че има такъв човек.

6.   Повечето си го знаем. Само че тия теми се превръщат единствено в безсмислени спорове...

В крайна сметка няма нищо учудващо. Сексът е за правене на деца. А децата вземат гените на родителите си. Жените търсят високи, красиви, здрави, успели мъже. Навремето, заради брака и невъзможността си да работят тежък труд, жените е трябвало да се примирят мъже, които реално не харесват. Днес, всички жени се бият за горните 20% от мъжете, докато останалите 80% се радват ако имат една, две мимолетни връзки... А през останалото време - евтиното порно в интернет, което се превърна в огромна индустрия...

Та така е момчета днес, гледайте да уредите живота си покрай собствените си интереси и комфорт. Това с брака, децата, умирането за нея и отечеството - приключи...

7.   Ти може би си най-здраво мислещият в този сайт, евала. Нека сега да те хейтят идиотите, па да им се смеем.

8.   Идиотите са точно тези ,които определят "мъжете и жените трябва да научат", За кои мъже и за кои жени става въпрос,и автора познава ли всички мъже и жени на планетата,защото всеки човек е отделен индивид и сам по себе си е уникален.Даже няма човек с еднакви пръстови отпечатъци,какво остава за ум и характер!Автора какъв е да раздава поуки ,защото аз съм виждал много различни ситуации,и това изказване е просто...елементарно!Нямам нужда от наставления "как да третирам жените" и "как да се науча"!Виждал съм и грозни (според мен) мъже с много красиви жени,и обратното и са ок.Ако става въпрос за "третиране" в отношенията си много далече от истината,за да си позволяваш да раздаваш наклони!

9.   Автор е, не те знам на колко години си и какъв опит имаш, но сериозно те съветвам да излезеш от чалготеката и да смениш средата. Това, което виждаш там няма нищо общо с реалността, особено по отношение на жените над 30.
Номер 5 го е описал най-точно, няма какво да добавя.

10.   Важна е красотата, но ако гледаш само нея, ще си гледаш децата сама в един момент. Красивите мъже имат високо самочувствие и ако стане проблем, лесно си тръгват, защото винаги ще намерят следващата. От брака всички мъже излизат ергени, а ние жените сме разведени с деца, които никой не иска за нещо сериозно. Това е реалността.

11.   А мъжете харесват и гледат да е секс-кукличка, нагримирано барби, с открито пъпче, къси панталонки или рокличка. Големи цици, голям задник, дълги крака. После да им падне и да я чукнат.

Жените не са такива, каквито ги описваш. Търси си момиче не в чалготеките, а някъде другаде.
Тия, дето ги описваш, се познават от километри.

12.   Какви гени ви гонят ве? 99, 99% сте колкова клесава семка, че за нищо не ставате, независимо външноста ви

13.   Но2, признак за качествен ген е мъдрост и човешки добродетели.
А това, че красотата се предавала са пълни глупости. Нещо май не си си прочела урока по биология. Дори и детето да е плод на двама красавци, и при него ще е непреходна.
Да не говорим че "красотата" е твърде субективно понятие, което има тенденцията да се сменя през вековете.

15.   Колко били лоши жените, че харесвали готини мъже, пък мъжете света вода ненапита.
Те хич не подбират по външен вид, че и на 30 вече наричат жените "презрели".
Ама не, те мъжете много духовни, да знаете, ценят вътрешната красота и тичат само след някакви дебелани с мустаци!

16.   Номер 5 мога да ти кажа че си много далеко от нещата най - големите отрепки си избират днешните млади. Не че нещо а тези който с положение или уважавани били живее ли в някакви стереотипи.

17.   Пълни тъпотии.

18.   А, става ли да не говориш от името на всички жени? Колкото и да е висок и красив един мъж, ако се държи така, все едно съм му длъжна с нещо (типично за много такива мъже), му тегля една м*йна и по живо, по здраво. Не понасям надувки, независимо от какъв пол са.

Black Sabbath

19.   ''А мъжете харесват и гледат да е секс-кукличка'' казала тя, докато отказва на поредния читав мъж под 180 см, и оп хайде при красавеца гигант който ще я мине за 5ти път, и пак няма да иска връзка :(

20.   ''Очите нямат значение''- слага си очна линия, сенки и спирала
''Височината няма значение''- слага си възможно най-високите токове
''Лицето няма значение''- слага си 2 тона фондютен, бронзант и какво ли още не

Хммм

21.   Ей, като вземат едни момци на 20-25 да правят едни капитални изводи и дълбоки открития за жените, направо ще е смешно, ако не е жалко. Той я имал 5 жени, я не и те го зарязали и вече надмина и Ницше и Вайнингер (които не ги е чел, естествено).

22.   Жените харесват стабилни мъже. Да е от добро семейство, да няма някакви разправии и панаири между родителите му. Да не се окаже, че няма да им помагат неговите родители , или не са стока. Да не е мамино синче.

23.   Е, в крайна сметка кой ви е виновен, че тичате по мацки с такива вкусове. Масово ако момичето е скромничко и не обича да се облича с дрехи, които да подчертават тялото й, казват, че е задръстена, спряла, бавна.
Точно пък пълничките мъже в някои случаи са големи мръсници и те третират като боклуци, защото са комплексирани и това си личи в очите им.

Нещата са двустранни и монетата има 2 страни.
Това, което аз съм забелязала е, че читав с нечитав не седи. Свестните хора се надушват и рано или късно се намират. А останалите са си вечно в собствените си драми и естествено, любимото "тя е с мен заради парите/колата/ръстта ми"

24.   Но по надутото чиченце Братанчу бая си падаш, нали Сабатке?

25.   Ами номер 20, очевидно всички тези неща имат значение за вас, мъжете, след като жените се стараят да ги подобрят ;)

26.   #25, така е, жените като видим, че нещо се харесва на мъжете, се опитваме да го развием и подобрим. Много от мъжете в тоя сайт могат да си вземат бележка, вместо да мрънкат от предпочитанията на жените.

28.   Жена, висока 177 см. съм.
Как се очаква от жени с подобна височина (даже и повече от нея) да желаят да имат връзка с мъж, който е висок 165 см. например? Та... ще ни разделя глава разстояние, не е ли малко комично? Аз жената във връзката ли ще бъда или мъжът? Да се навеждам и да гледам на него като на мъничко дете/братче? Просто... дори чисто биологично не се получава — жените (на всякаква височина) винаги търсим по-висок партньор заради усещането за защита и сигурност. Приемете го.
Който е 165 см. например, се задоволява с жени/момичета, които са по-ниски от него, нека си имаме уважението. Ще разваля на много притеснени и отчаяни мъже илюзиите за мацки с дълги крака, снажни, слаби тела и т. н., но... това е истината. Казвам го, тъй като повечето (не съм казала всички, подчертавам) поддържани жени (които почти всички търсите, колкото и да не си признавате) обикновено и най-често са с над 170 см. като височина, поне това са моите лични наблюдения. Знам защо сте се „депресирали“ и сеете омраза колко сме „зле“. Няма да ви съжалявам или да ви лъжа, казвам го директно — всеки си се справя според възможностите. Ориентирайте се според своята черга. Като сте нисички — с ниско момиче или по късмет с някое изключение, което харесва да е с по-нисък, всякакви хора съществуват на планетата Земя. Като сте високи — за съжаление на ниските, наистина имате повече избор.
Аз не съм се разциврила насам-натам, че вече по-високите от мен започнаха да представляват все по-голяма рядкост, не съм се и насочила към използването на обидни квалификации с цел да успокоя някакво чувство за малоценност и да избия навън собственото си усещане за унижение. Има всякакви хора — и хубави ниски мъже, и хубави високи. Просто... всеки се радва на различни неща според себе си.
Е... голям зор значи... не ви вързала някоя, която е две глави над вас, та ще оревете света. Все едно други няма...

29.   24, нямам представа кой е Братан и дори как изглежда, за да си падам по него. Имам мъж до себе си и други мъже не ме интересуват. Това, че някакъв трол (може и да си ти) пише глупости от мое име, не означава че са истина.

Black Sabbath