ПОМОЩ ! Влюбвам се в 31 годишен мъж
Здравейте, моля Ви за съвет. Започвам да се влюбвам в 31 годишен мъж, аз съм на 18 той на 31 , нормално ли е толкова голяма разлика , има ли смисъл да продължавам да се занимавам или е по-добрия вариант да приключа нещата сега. Моля за съвет! Как бихте постъпили Вие ако бяхте на мое място, наистина ли е много огромна разликата или малко преувеличавам.?

Коментари

1.   И какво му е на разликата от 13г? Да не е 25 или 35 разлика я? Чукайте се и току виж се ожените.

2.   Не е огромна, но си зависи от човека.Щом си се влюбила значи може да е твоят човек:)

3.   Разликата във възрастта между моите родители беше точно 13 години и по-щастливо семейство от тях не познавам. Имах прекрасно детство сред много обич, а когато си поех по пътя, имах чувството, че се зарадваха не само на моята самостоятелност, а и на това, че най-после ще са сами с любовта си. Майка ми и баща ми цял живот се държаха за ръце като ученици, наричаха се "пиленце" и "скъпи", всеки трепереше над другия, а когато татко ми почина преди няколко години, тя едва от мъка не го последва. За нея, която загуби съпруга си, беше в пъти по-голяма трагедия, отколкото за мен, която загубих баща си.
Така че, авторке, имам позитивен пример за такава разлика в годините. А и вие сте много млади. Моите родители са се оженили десет години след вашата възраст и пак са направили и дом, и дете, и са го образовали, и са съумяли да поддържат огъня помежду си.
Но ако търсиш само любовна авантюра, там пък годините не са от никакво значение.

4.   И аз харесвам някого с такава разлика, но мисля, че нищо няма да се получи, пък и никой от двамата не е достатъчно смел за да направи първата крачка.

5.   Аз бях на 18 а той на 31 и при това женен , вече съм на 32 а той на 45 заедно сме и сме минали през много перипетии хубави и лоши , две деца имаме и живеем страхотно, разликата е в мой плюс , обича ме, ревнува ме , но се забявяляваме постоянно почивки, дискотеки, редовен секс и той не става скучен а напротив страхотно си пасваме във всичко. Годините не са проблем просто хората се намират независимо от всичко и ако не се пенсионират прекалено рано

6.   С моя мъж имаме 17 години разлика и нямаме никакви проблеми относно възрастта. Родителите ми са имали 13 години, а с моя полубрат имаме 14 години разлика. Не се шашкай, че на 30 е стар. Може сега така да ти се вижда, но скоро ще разбереш, че около тази възраст започва истинският осъзнат живот.

7.   Има проблем само и единствено ако за теб има проблем.

Иначе от гледна точка на цифри няма абсолютно никакво значение.
Важното е да си съвпадате с интересите и да не водите различни животи.
Имам предвид ти да искаш да ходиш на дискотека примерно, защото ти е време, а той да иска да си стои вкъщи и да си гледа каквото и да е.
Ако имате много такива различия, с времето се получават и много проблеми.
Но има 18 годишни момичета, които са доста пораснали за годините си, като и 31 години мъже, които са си момченца.

Братан.

8.   Аз не мисля че това е фрапираща разлика, аз също съм на 19 а приятелят ми е на 28 и смятам че това е нормално, би било ненормално ако разликата ви е 20 години:)

9.   А ако той беше на 18, а тя на повече тогава какво щяхте да коментирате, а? Лицемерчета, особено номер1 ;)

Авторке животът е пред теб, това най-вероятно е едно най-обикновено сексуално привличане! Изчукайте се няколко пъти да ти мине тръпката и си гледай бъдещето. Щастливите развръзки като на номер5 са голяма рядкост! Сега ти е времето да се развиваш като личност, а не да мислиш за обвъзване и то с човек, който до 2-3 макс 5 години (в най-добрия случай) може да поиска и дете от теб. Ако е като на номер5 мъжа, окей. Но ако е като повечето мъже ще се превърнеш в поредната отчаяна и озлобена бг-домакиня, мразеща всички свободни и щастливи хора, които си преследват мечтите. Мисли.

10.   Нямаш ли амбиции- да учиш, за да имаш някаква по-добра работа, да пътуваш, да видиш света, да се забавляваш? На 31 на този му е време за семейство и деца, като те върже да родиш на 19, какво ще постигнеш, ще си изхабиш младостта край манджи и насрани дупета. Когато ти си жена в разцвета на сексуалността си, той ще е на прага или в андронаузата (мъжката критическа).

11.   За №9

В последно време изобщо щастливите семейства са рядкост.
Независимо от възрастовата разлика.

Колко примера за връстници, ще си издерат очите дето се вика.

Всичко е въпрос на привличане. Има ли го, не се колебай, ако и интересите ви са близки разбира се.

12.   Каквото и да си говорим тази ралика е голяма. На неговата възраст хората трябва да мислят за семейство, на теб ти е рано. На различен етап в живота сте, трудно ще се напаснете

13.   Нека го кажем така - не е голяма разликата, но поради твоята възраст изглежда такава. Просто си още много млада, да не кажа малка. След някоя и друга година няма да ти изглежда "толкова огромна" тази разлика. Друг е въпросът доколко ще ти е комфортно и дали в някакъв момент няма да се "разминете" твърде много във възгледите и разбиранията за живота. Но чак такива сериозни разсъждения няма смисъл да правиш, поне на този етап. Ако човекът ти пасва в много отношения и се държи добре с теб, опитай.

14.   Всъщност съветът на 1 не е лош, но само ако въпростният 31 годишен е някой арабски принци или нещо подобно.
Авторката и момичета с подобни на нейните влечения е добре да вникнат в същността на тези мъже. В този сайт има немалко теми, пуснати от такива индивиди, които признават колко са изоставащи емоционално и психически. Скорошна такава тема е: Иска ми се сега да бях на 20 години или тийнейджър . В нея е добре да се погледне и мнението на 6 - едно също доста искрено изказване, завършващо покъртително точно с действителността: "Но дори и тогавшните им тъпкачи са били Б-та, които не се уреждат с красавици на тяхната възраст, не са били Алфа. "

15.   Всъщност, според статистиките браковете, където разликата е 14год. са най-стабилни. Така, че няма проблем. Обаче, виждам проблем в това, че ти си на 18. Просто си твърде млада за нещо дългосрочно с когото и да било.

16.   Ако ти беше на 25, а той на 38, не би било проблем. Но на 18 си още дете. Няма лошо, изживейте си връзката, правете секс, радвайте се. Но просто е добре да имате предвид, че ти след 5-6 години ще си съвсем друг човек. И има голяма вероятност тогава да не си паснете. Та, ако е просто за секс и забавление, давайте. Но сериозна връзка на този етап би била трудна.