Живота ми се преобърна
Здравейте!
Имах връзка 3 години с човек, който още обичам. Преди няколко дни разбрах, че през цялото време ме е лъгал имал си е друга. Всичко това го разбрах от тази другата жена не от него. Когато вече той разбра, че лъжите му излезнаха наяве реши, че трябва да ми обясни всичко очи в очи.  Видяхме се той ми каза, че не ме е обичал, а само ме е използвал, каза ми и за нея и докато ми обясняваше това ми се смееше в лицето. Аз не издържах разплаках се ,а той продължи да се смее.
След като разбрах всичко това аз не се чувствам добре, не мога да ям, нямам желание за абсолютно нищо
Само плача и лежа

Коментари

2.   Тежко е, но не е невъзможно .
Ще мине...всяко начало е трудно. Повечето тук, да не кажа всички сме минали през това. Но знаеш ли, минава ден, месец, два...става по-леко. Просто продължавай напред.
Не си струва тъгата по човек който не те обича. Разсейвай се и спи повечко ако имаш възможност, за да не го мислиш. Фокусирай се върху себе си и живота си, нека излезе на преден план.

3.   Никога няма да разбера хората, които се тормозят, че няма да са с някой тъпунгер.
Ревеш и се тормозиш, а той си се смее и си ебе.
За какво ревеш, за доверието, което е предал, за неосъщественото ти бъдеще?
Я се стегни малко и благодари на всички богове, че нямате семейство и деца, пък тогава да се чудиш.
Сега, шапка на тояга и започни да си гледаш живота.

Аман от самосъжалители, които и те не знаят защо го правят.

Братан.

4.   Съжалявам за това, което ти е случило. Нормално е да се чувстваш зле, но се радвай, че поне нямаш брак и деца с този човек и си се отървала навреме.За да ти се смее този човек, докато плачеш и да те лъже 3 госини, вероятно е психопат или нарцисист. Той взима ли някакви наркотици? При всички положение нещо много сериозно не му е наред.

5.   Ти не го обичаш
Ако го обичаше щеше да му простиш, искрено да му пожелаеш доброто и да го забравиш.
Ти си привързана към него, но и егото и достойнството ти е наранено, това е което те кара да страдаш.

Знаеш ли, "любовта" както повечто хора я разбират е нещо чудовищно - привързване на две егота, в които едното надделява.
Прекрасно е да се страда след това... житейски опит така се трупа.

Понякога оцеляват ако имат общ интерес. Но интереса на едни, винаги вреди на други... Абе изобщо хората сме чудовища и това е.

6.   Плачеш? Банкет трябва да вдигнеш, че си се отървала от този боклук!

7.   Този твоят е пълен боклук. Знам какво е да разбереш, че някой се е гаврил и ти е гледал сеира. Че всичко е било една лъжа. Но на такива животът тъпкано им го връща, и това не са само празни приказки. Наистина съдбата им го връща. Имах един такъв подобен, който се подигра. След мене попадна на една, която му въртеше същите номера, които той на мен. Така че всичко се връща, и този някой ден ще си намери майстора.

8.   От авторката :

Аз му пожелах всичко хубаво. Въпреки всичко не им желая злото. Те постоянно ми натякват ,че са заедно,че аз съм била използвана и че работят за дете...

9.   Братан, когато си влюбен в някой "тъпунгер", за теб той е най-прекрасният, дори с всичките му негативи. И да, ревем, за предателството, за това, че не са ни оценили... че сме били готови да дадем всичко, а отсреща не сме получили и 1/10 от това.
Човек няма власт над чувствата си и никой не избира в кого да се влюби. А веднъж паднеш ли в капана - горко да ти е.

Нима ти никога не си се влюбвал? А несподелено?

10.   Послушай Братанчу, авторке. Не защото мрънка за самосъжаление, но защото такива подчовеци като бившият ти не заслужават вниманието ти. Била си със социопат, не се вини. Жалко, че му нямаме името и адреса за един безплатен урок по "комедия", но така си е.

11.   В момента може да си мислиш, че никога няма да го преживееш и, че е най-голямата драма на света, но реално не е така. Всеки е преживявал някакви кофти любовни драми, гледай да излизаш повече, да си заобиколена от хора. Разабирам напълно как се чувстваш, но ще мине само трябва време.

Веси19