Извърших нещо ужасно...
А дори не се и чувствам виновна... имала съм случки без чувства.. Но сега не е толкова просто. Преспах с най добрия ми приятел! 20-тина години се знаем. Дали не съм била влюбена цял един живот в него без да знам? !
Никога до този момент нищо не сме направили, защо снощи?
И как ще продължим отношенията си след това? ! Объркана съм и не разсъждавам трезво. Всички знаят от ен брой време че сме само приятели... но от снощи не сме само това.
А ми липсва... Дори ръката му стиснала моята за чао ми липсва..
Помня че плаках, че се чудех какво сътворихме под влияние на купона и алкохола.. А той се смееше и ме целуваше.. казваше че мнооого мисля.. Вярно е че много мисля и се чудя.
Имам и други проблеми... след 2-3 дни ще подавам предизвестие на работа, обстановката е мъчителна.. може ли това да ми е повлияло за глупостите които извърших...
Най ужасното от всичко е че той ми липсва страшно много и сега седя и се чудя какво да правя с живота си...

Коментари

1.   Ако не си изневерила, нищо толкова ужасно не е станало. Може с времето да са се появили някакви чувства към него. А може при него да е същото. Седнете и поговорете за случилото се. Кой знае, може да започнете връзка, а приятелството в една връзка е безценно и малко хора го имат с партньора.

2.   Като прочетох заглавието,че си извършила нещо ужасно какви ли не сценарии ми минаха през главата.А това,че си преспала с най-добрия си приятел ще налее вода в мелницата на тия дето твърдят,че приятелство между мъж и жена няма-все някога се стига до секс.А от това,че никой от двама ви не се чувства виновен ми е ясно,че и двамата сте имали чувства-просто не сте ги показвали.

3.   Ще го преживееш, все някак си.

4.   По принцип съм ужасно негативен , но този пост събуди в мен отдавна заспал оптимизъм..

Стягай се да се омъжваш. Това са най силните бракове ! И най прекрасните семейства , в които се раждат най прекрасните деца !

Секса е само украса към всичкото доверие , което сте изградили помежду си. Връзките са доверие , нищо друго. Другото са битовизми , драми и нагон , които изобщо не са важни

5.   е чак пък толкова ужасно! Много силни думи използваш :-) Очаквах да прочета някоя кървава драма с елементи на трилър, екшън и инцест, а тя спала с най-добрия си приятел, моля ви се :-)
Какво толкова му мислиш? Може би и за двамата е време да минете в нов етап от отношенията си. Щом сте приятели от 20 г., не сте тийнейджъри, които не знаят какво искат, вземете и поговорете за отношенията си. Не е голяма драма, споко :-)

6.   Поредната, дето не си брои чашките. Като не носите на пиене, защо пиете, че се и наливате наравно с мъжете? Пък после лесно ви падат гащите. И на другия ден като почнат едни драми, едни чудесии...Споко, не си първата, не си последната. Ако му е харесало ще те потърси за още. Той не го отчита като шок и ужас, ами просто като е--не.

7.   Имала си "случки" и то без чувства???!!! Ясно е какви са "случките". Някои се държат като..., правят като... ("случки" например), ама ако им кажеш... - сърдят се!
Ако на онова му казваш "случки", то ако си "преспала" - значи е било страшна оргия! Няма лошо.

И нека се включат специалисти по приятелство "между мъж и жена". А междувременно можете да си бъдете "само приятели" - до следващия път. И питай го дали ще ти е "приятел", в случай че не го привличаш сексуално! Не, няма - ако те "изгаря" любопитство!

8.   Според мен, най-добър приятел от различния пол няма. Рано или късно чувствата ескалират. Разбира се, има изключения, но аз мисля, че вашият случай е точно такъв

9.   Уауу, извършила нещо ужасно защото преспала с най-добрия си приятел, но не казваш дали сте правили нещо друго освен да си държите ръцете и да се целувате. От детската градина още ли се познавате, 20 години това е много време. Преди да преспите заедно с него с колко други си приспивала и с тях ли беше ужасно. Хайде стига с тези ваши женски ужасни преживявания.

10.   Драматизирираш....Какво толкова, ме си правила секс, че напускаш....част от живота. Като чете човек заглавието си представя апокалипсис.

11.   Според мен, сега даже сте си станали по-близки! Нищо лошо не е станало, любовта и нейното физическо въплъщение са нещо прекрасно! Както си го написала, ми изглежда ,че и двамата изпитвате приятелска любов, която е прераснала в нещо по-сантиментално и една идея по-имтимно !

12.   От кога удоволствието е "глупост"!? Какво толкова е станало, направили сте си взаимно удоволствие(стига да се е представил добре), така приятелството ще се укрепи, а може и да прерасне в следващ етап, така се случват нещата.

13.   Отворих само за да проверя дали е нещо което не съм правила.

14.   За някаква връзка между нас е изключено да мислим, аз съм обвързана, той си има приятелка, но ми е споделял, че не е нещо сериозно... Жена му преди време му изневери и резултатът е че вече не е женен, а след това го карал на връзки.
Имаше един период преди 8-10 години бяхме свободни и двамата, той поиска да е с мен... но аз не можех да възприема да спя с най-добрия си приятел и тактично не се съгласих... При това пак бях пила, а не приех.. значи не алкохола е причина..
Толкова сме близки като характери, вкусове, мислене, ако щете и зодия и музика... Така близо до себе си го чувствам.. И съм убедена че и той мен, личи си.
Май си прее.. х живота като му отказах тогава...
Сега ще си бера гайлето-трябваше преди 10 години да сме заедно и аз съм отговорна за това с тъпотиите за приятелство, в които вярвах 20 год.. Не съм била наясно със себе си и ето резултата.
Номер 2 уцели в десятката явно-няма друго обяснение.

15.   Ще кажеш, че е голямата работа. Излагате се с тия теми. Май само Братан пише качествено тук. Black Sabbath

16.   Бедна ти е фантазията колко съм си мечтал за това, което си направила- поне няколко години, дори сега след още доста повече години се сещам за моята най-добра приятелка. Тя така и не сподели чувствата ми докато въздишаше по нейния възлюбен принц, а приятелството ни умря след време, когато се аз влюбих в друга жена. Така, че ако още си четеш темата, действай, не оставяй нещата така. Както ти казаха, по този начин стават най-хубавите, най-стабилните и трайни връзки. Изяснете си отношенията с твоя най-добър приятел и ако и двамата сте свободни се взимайте, вдигнете си една хубава сватба и си народете един куп деца :)

17.   Ми щом преди 10 години той е искал да е с теб, а ти сега съжаляваш, че си го отрязала.... Не е чисто приятелство и никога не е било!

18.   Аплодисменти за човека излезнал от френдзоуна!!!

19.   От н. 16, сега видях коментара на авторката. По тази причина се отказах от приятелството с моята най-добра приятелка. Защото рано или късно щеше да се стигне до същата ситуация. Тя не пожела да е с мен след като години и ходих по г*за и слушах оплакванията и от Принца... Накрая ми писна и си хванах друго момиче, с което се влюбихме силно и искрено. В този момент просто си дадох сметка, че тя няма място в живота ми, естествено имаше доста драми, но така или иначе приключихме нещата с нея. Което не пречи от време на време да се сещам за нея след толкова години.
Като съвет към авторката- вече си изневерила и то с чувства, така че връзката ти отива по дяволите. Ако нямаш деца опитайте все пак да се съберете с твоя "най-добър приятел" Ако имаш деца... трудна работа. Не ги мислите тия неща навреме, такова приятелство между мъж и жена просъществува ако и двамата грам не се харесват физически, и пак няма гаранция че в бъдеще няма да се появи такова привличане. Тогава нещата отиват по дяволите, както виждате...

20.   Пишем си ежедневно от тогава.. не сме се виждали, но седим на ФБ нонстоп... и вече и планираме пак, чата ни се обърна на сексчат.. Той пише че ме желае, аз него също до лудост... Явно ще бъдем заедно, когато можем, рядко, че и двамата работим много и сме в двата края на града.. Във всеки случай един живот живеем и ще се възползвам от шанса да бъда жена пак.
Ако има значение, сме на 43 и двамата, а половинките ни са на съвсем други години... Авторка.

21.   Права си, животът е един и кратък така че прави това, което чувстваш. А пък след толкова години приятелство, по-дълбока емоционална връзка няма да намериш. Никое гадже не може да се мери, с това което имаш с този човек

23.   Изрових си темата.. :)
След поредния сладък ден/нощ.. ми е съвсем ясно... че имам чувства... към този човек.. Времето го доказа безпощадно...
Н. 2 и 21 са ужасно прави.
Авторка.

Човек трябва да затвори кръга и да съобщи какво се случва в живота му, след като е поел отговорност в нета да пише. Имам желание да споделя, както се казва сайта. На тия дето обичат да съдят и са безгрешни, желая чудесен ден и честит празник!