Sugar daddy?
Здравейте, интересувам се относно връзката между шугър дади и шугър бейби. Имам доста въпроси, но ще гледам да съкратя малко. Та, аз съм момиче, което не може да се оплаче от възможностите на родителите си. Имаме достатъчно пари, но все пак раста и малко по малко гледам да ставам независима от тях. Пълнолетна съм и вероятно ще заминавам за чужбина, за да уча и да работя там. Ии има шанс парите на нашите да не стигат толкова, защото в чужбина е доста по-скъпо. Да, ще работя, но ще е от типа на 4-5 часа, което означава, че може би парите няма да ми достигат. Бих искала да не работя толкова много, за да мога и да имам мотивация да уча. Иска ми се да има някой, който да ми бута едно рамо. Искам да уточня, че това не означава, че ще спя с този човек срещу заплащане. Ще излизам с него на вечери и ще му бъда нещо като психолог, не знам.
Та, какво ви е мнението за тази връзка между шугър дади и шугър бейби?
Безопасно ли ви се струва?
Изглежда ли някак курвенско, някак аморално?

Коментари

1-50 от 79

1.   Ма ти искаш да клецаш дявола във въздуха. Хем да те издържат, хем да не те клецат, хем па аморлано и опасно да не е. Че то ако беше така никоя млада жена нямаше да бачка.

2.   Не е безопасно и не е красиво.

3.   Пропуснала си последната част от историята, в която си намираш сериозен приятел, разказваш му как си успяла да завършиш образованието си и описваш неговата реакция и твоите чувства, съвест и т.н.

А да - също така и няма шанс да се разминеш без секс. Та ако те устройва сигурен съм, че тук има доста желаещи :-D

4.   Много ме кефи изказът ти - на типична българска кифла...

"ще му бъда нещо като психолог, не знам"

Явно не си запозната, но в Япония дори гейшита са преминавали солидно и дългогодишно обучение. За психолог, първо трябва да си изкарала образование. "Нещо като", обикновено е евфемизъм за секс. Нещо като масаж, и нещо като психолог, трябва да завършат със "щастлив край", ако ме разбираш... Възможно е да намериш някой достатъчно стар и импотентен, но той вероятно пак ще иска да те помляска...

"Изглежда ли някак курвенско, някак аморално?"

Т.е. не те интересува дали Е курвенско и аморално, а дали ИЗГЛЕЖДА такова. Че ще те разнасят е ясно, но както казват в днешно време - важното е да не ти пука... Принципно не е особено безопастно да си wannabe, особено в чужда държава. Можеш и тук да изкараш висше, и да се прехвърлиш на запад по някоя програма, но естествено - големите амбиции...

5.   ''Независима'', 3 секунди по-късно викаш че искаш някой да ти дава пари на готово, срещу никакви услуги, но пък и да те издържа :D. Кога изпростяхте толкова бързо да му се невиди...

6.   Демек да си компаньонка? Ми ако намериш някой, на който да му трябва психологическа помощ, действай.

7.   Почети по темата, има и истински истории на такива момичета. И секс има, кой ти каза, че няма? Даваш под наем тялото си, времето и вниманието си. Този мъж няма да е от камък, за да не те пожелае. Може да има споразумение за секса колко и кога да бъде, но едва ли който и да мъж ще иска само вечери и да си говори. Просто прочети по темата истински истории.

8.   Еми ако му трябва "нещо като психолог" без секс, защо да не отиде направо на истински психолог, който е учил за това? Дори няма да му се налага да го издържа, а само да му плати хонорар.

9.   Га яде кИфтета не рИва, а ревеш когат' искат да прая'т секс с теб.

10.   За да си намериш Sugar Daddy, трябва да си доста красива и да имаш маниери. Второ едва ли ще бъдеш в средите на Sugar Dadd-итата. Трето - жалка си.

11.   На мен пък ми е интересно къде ще го намериш този богат чичко, който няма да има нищо против да те гледа без замяна на каквото и да е освен вниманието ти на вечеря? Сподели тайната, та да намажем и ние простосмъртните.

12.   Абе защо направо не станеш проститутка в Германия? Там е легално, има си публични домове, които се охраняват и нямаш нужда от сводник, пълно е с българки и румънки. Добри пари се правят, особено ако предложиш по-нестандартни неща. Е, вярно, че ще приличаш на парцал след няколко години и ще имаш нужда от "нещо като психолог", за да можеш, евентуално ако пожелаеш разбира се, да си стъпиш на краката, но какво ти пука? Ще имаш пари и ще изглеждаш успяла.

С други думи - ти си разглезена кифла, която не може да си прави сметката. Ще ходиш в чужбина да изкараш някаква фалшива специалност, за да поддържаш фалшивия си живот и фалшивия си "успех". Да изглеждаш някак си за пред хората. Фалш и измама ти е целият живот. Глупост и суета.

13.   Споко, аморално е, но от теб повече не може да се очаква.

14.   Големи моралисти сте ама в сайта е пълно с истории, в които липсва морал.

Момиче, намери си богат приятел и не се занимавай с извратеняци, защото мъжете с пари, които биха платили за компания, имат много идеи, които не включват секс / секс с тях, но включват неща, които може да са отвратителни. Ако обаче нямаш против... Има сайтове с такива хора. Обаче си мисля, че без опит, ще бъдеш само използвана, трябва да знаеш какво правиш, а затова е нужен опит, за да не бъдеш манипулирана.

Освен това, темата лъха на спам.

15.   От авторката:
Благодаря за градивната критика и за отделеното внимание. Все пак запазихте позитивизъм. :D
Може пък и заплатата от 4-5 часа работа да не е зле, плюс и пари от нашите. Ще се справя все някак.

16.   Значи искаш този човек да те издържа, да те води на вечери, а ти само да му говориш като "психолог" и да не му пуснеш? Сериозно ли смяташ, че може да има такъв човек, който аджаба да си пръска парите за теб, просто така без нищо в замяна? Смешно е.

18.   Това е програмата-минимум. Да се омъжи за паралия деди -програма-максимум.

19.   Интересно как в едни теми мъжете яко оплюват проститутките, а в други се оказва, че много от тях се чукат именно с проститутки и им симпатизират... Е, последно? Лицемери и курви сте на ента степен, ама все жените плюете, все на бялото казвате черно, все сте жертвите... Ами, не сте.

И не, че подкрепям курвалъка и проституцията, напротив - под достойнството и морала са ми тези неща, просто сте ми смешни как си мените мненията и си противоречите. По-лесно е да хвърляте кал по жените, нали? Ей така, за всичко. Даже и за вашите курвенски изпълнения. Жените са винаги виновни само защото са жени. Мъжете са винаги невинни и всичко им е позволено само защото са мъже, ха-ха. Това го има само тук, в клетата България.
Тежко им и горко на българските моми с такива като вас.

Млада българка, многократно разочарована от мъжки курви, манипулатори и лицемери

20.   Безплатно е само сиренцето в капана за глупави мишлета! Успех мишленце!

21.   19, те не я оплюват, че иска да е проститутка, а че се прави на тарикатка. Тя не иска да е проститутка, т.е. да я ебат, а само да ѝ плащат. Като иска да ѝ плащат, поне да пуска. А и тя е младо момиче с бъдеще, иска да учи, да се развива и т.н., а в същото време мисли като циганка от махалата. За чий чеп ѝ е да е проститутка, пардон компаньонка? Разбирам да е някоя циганка от гетото без бъдеще. Ей за това руптаем мъжете.

22.   И ти сериозно вярваш, че някой ще ти плаща сметките без да спиш с него. Извинявай, но си много наивна! За какво ще си му на този богат мъж? За да му харчиш парите без нищо в замяна. Вземи порасни! Личи си, че до сега мама и тате са плащали всичко и ти нямаш грам представлява за реалния живот.

23.   Аз съм в Лондон. Бих ти наел квартира, ама ще искам секс. Няма да излизам с тебе, че да не ме види жената. Но ще ходя редовно при теб, да се изплащаш в натура, става ли.

24.   19,
Ти не знаеш дали писалите в другата тема са точно същите като писалите тук. Ще кажеш, че не може да има различни хора с различни мнения? Една група хора подкрепят проститутките, а друга - не. Толкова ли е трудно да го проумееш? В този сайт пишат много хора, не са двама-трима мъже.

Аз съм писал в тази тема но не и в която и да е друга свързана с проститутки и получавам от теб обвинение в лицемерие. Хахах.

А плюсовете на поста ти показват колко много населението се нуждае от това да се научи да мисли, вместо сляпо да подкрепя драмата и жлъчта.

25.   24, решила е жената, че всички мъже трябва да имат едно и също мнение и не може един мъж да подкрепя проститутките, а друг не. Ти не виждаш ли колко злоба извира от нея. Тя самата си е писала, че е разочоравана от мъжки курви. Разбирам я, може да е случила на такива, разочоравана е, но това не я оправдава да си търси глупави поводи да квичи по форумите срещу всички мъже. То ако си търсиш повод да квичиш, не ти трябва здрав разум да си намериш оправдания и подсъзнателно да си потвърдиш тезата.

26.   "Ще излизам с него на вечери и ще му бъда нещо като психолог, не знам." Заради това "не знам" в края никой няма да те вземе за психолог на маса, само в леглото. Според мен ти не си момичето от поста, а мъж-провокатор, който иска да провери общественото мнение.

27.   Авторке, отвори обявите в ало.бг или адамиева.инфо и виж как се изкарват пари. В голяма заблуда си ако мислиш, че някой ще ти плаща, за да стоиш срещу него и да му се усмихваш. По-скоро ти ще трябва да ми платиш ако това е предложението.
19, просто жените не искат и няма да приемат, че е възможно да има толкова лесна алтернатива, ако не пуснеш на някой мъж, той просто да отиде и да си плати, за да получи което иска. Друго си е вие да държите монопола върху секса и да манипулирате мъжете по този начин, това между другото го четох в американски блог, сигурно според теб и американците са мъжки курви, използвачи и т.н.

28.   Не може да си нещо като психолог на някого, това изисква здраво четене и завършване на образование. Толкова ли няма какво друго да работиш??

Black Sabbath

29.   Типична курва

30.   За да получиш, трябва да дадеш!

31.   Не,че нещо, но аз съм работила докато учех и с помощ от родителите се справих. И не съм единствена. Вярно,че лееко ще трябва да се напрегнеш и няма да ходиш нон стоп на партита, но пък си заслужава. Да не говорим,че може да получаваш и държавна помощ, защото сме в Европейския съюз, в Германия се нарича Бафок, та така. Опции има достатъчно, не е невъзможно, но няма да ти е лесно. Разбира се много по-лесно е да се прехвърлиш от ръцете на мама и тате на ръцете на някой друг, но така не се става независим, както ти си мислиш.

Лола

33.   Единствените курви, които харесвам, са осъзнатите курви.

Тея, 'дето си казват - това ме кефи, искам си стандарта, това предлагам, това получавам.

Пито - платено.

Другите курви, тея 'дето се вричат и в същото време не могат да си измият спремиша от дъха като се приберат мъжа и семейството си, тея са отврат.

Никой няма да ти плаща, за да си говори с теб.
Ако си арна обаче, ще се намери някой, който да те спонсорира.

И да знаеш, веднъж курволяк - завинаги курволяк, без значение от кой вид ще си.

Братан.

36.   Ужас, какви са днешните девойки, срамота... дано дъщеря ми не стане такава, че ще я смачкам! Ужас!! Пази Боже!!!

37.   Момиче, я по-сериозно! Синът на мои приятели завърши адски скъп университет в САЩ. Знаеш ли с какво се издържаше там момчето? Играеше тенис като спаринг партньор в един клуб за богати пенсионери. На еди кой си милионер му предписал лекарят да се движи. Да, ама никой не ще да играе с него, щото едва ходи. И ето тук младият студент, нает от клуба, през уикендите партнира на стареца, за да се раздвижва. През ваканциите работеше и като спасител във Флорида. Хем си спортуваше младежът, хем му плащаха, хем си учеше съвестно и си взе стипендия. Родителите му почти нищо не платиха за образованието му, всичко само си го направи, детето. Той покрай това и работа си намери. Един от въпросните старци-милионери така го хареса и си свикна с него, че го назначи в компанията си и то на доста висока позиция.
Но, забележи, играеше тенис и пазеше от удавяне туристите, а не правеше компания на бабите по клубовете и плажовете. Ти нямаш ли някакво умение на тези години? Съвсем нищо ли не можеш да правиш?

38.   Ти оше не си отишла, не ки видяла цените, плануваш 4-5 часа работа и вашите ше данат пари и плануваш всичко гова. Отиди, виж и ще решиш какво ще правиш. Мисля, че сифвидяра много розовата страта на живота и смяташ, ми все по розов начин ще изкарваш пари. Пълно с момичета, които са готови за пари на много неща. Гледай по ТЛС ТВ на английски точно такива момичета избрали пътя, който ти търсиш. Много е интересно.

39.   Кажи си направо, че си едно курве. Не, че нещо но не мислиш реално секс има и искат няма ей така дълго време да ти купуват кво ли не срещу едно нищо. Не ти се работи но трябва пък и си малоумна личи си по мисленето ти. В крайна сметка вашите ще разберат и няма да те погледнат повече. Нито пък мъж ще си намериш ако си толкова тъпа!

41.   Що не? Женските сте за това.

42.   25, видя се кой квичи, като ви казах болезнената истина. Само кажи, много ли боли? Заради такива като теб, масово българските жени си търсят мъже в чужбина. Включително и аз, и изключително много съжалявам, че не го направих по-рано. От българските свине (пардон, мъже) не става нищичко, ама абсолютно нищичко.
Както казах : В България мъжете са винаги невинни, каквото и да правят, само защото са мъже. Жените пък са винаги виновни само защото са жени. Как поне един смелчага не се намери, тук, в анонимния сайт, да каже "Да, курва съм." Вие си го казвате, де, но на действия, а на думи всички сте светци на светците. В друга тема някакво момиче споделя, че спало с момче почти веднага след като са се запознали и, според коментарите, тя е курва, а онзи е света вода ненапита. И това е само един от милионите примери за вашата безгранична, мъжка тъпанарщина и двоен стандарт. Това е само тук, в Мъжкокурволандия (България). Как да не ви обижда човек? Как дори да ви погледне? Като ви падне пък за връзка някоя глупачка, гледате максимално много да я направите на слугиня, крава за разплод и секс-робиня, а за награда ѝ изневерявате със същите курви като вас. Е, Слава Богу, вече почна да им идва акълът на жените и да ви изритват, а някои пък и въобще не се занимават с бълХари-курви. От дъното на душата си съжалявам и се срамувам, че съм българка и съм се родила сред такива копелета като вас.
Да, има изключения, не го отричам, но или са заети, или не стават заради друго. Хайде, отречете. Можете ли? Стиска ли ви? Не? Съдейки по жалките ви коментарчета, мисля, че много ви заболя, когато ви застигна жестокият шамар на истината.

Номер 19

43.   Братане, тя таз и неосъзната не е. Не виждаш ли, че даже да пуска не иска. Изобщо какво иска, не разбрах изобщо.

Хем да си курва, хем да не си? А че си жалка... Жалка си. Такива като тебе свършват на наркотици, и чупят по 30 кура на ден в някое мазе, дето слънце виждат в годината един път. Знаеш ли защо? Щото си мислиш, че си тарикатка

44.   42, разбирам, че си разочарована от връзките си, но ти не знаеш дали мъжете от другите теми са същите мъже от тази тема, след като сайта е анонимен. От къде на къде ги обвиняваш в лицемерие? Иначе мен за какво да ме боли, не те разбрах?

45.   44, зарежи я, не си струва. Тази е мъжемразката, в подобни теми пише все такива тиради, истерично плюе мъжете българи, също и жените, които са с тях. Нещастница.

46.   42, права си за двойния стандарт, ама да те светна, че не е само тук. Иди да поработиш малко по морето и виж как се държат англичани, румънци, руснаци, евреи , най-вече, и пак ела, пиши. А няма да е зле и навън да видиш как стоят нещата, да почетеш книжки, да изгледаш някои филми. А за неуспешните си връзки и ти имаш вина - просто си ги избираш и търпиш такива.
По темата - има достатъчно начини да се издържаш, които са определено по-нормални и почтени от този. И не си мисли, че това са лесни пари. После най-вероятно на теб ще ти трябва не нещо като, а читав психолог
ж

47.   Евалла, 43!

48.   42/19 За пореден път истината, но нали знаеш, че ганьо едно си знае едно си бае. Виж че колкото и години да си висят във форума и да обкалят по-евтинките проститутки беднячетата грозновати, колкото и да се задълбочава демографската криза и жените да бягаме при чужденци, ганьо пак си се напъва да плюе с все същите заучени и най-вече безсмислени фрази и думи. Общо взето няма смисъл да се занимаваш, ганьо си замира малко по малко в кочината отхвърлен, пък нека си се взема насериозно по форумите и да се пенявчи колкото иска. То само това им остана.

49.   42, плюейки българите ти плюеш себе си, ти си чист пример защо българите не стават, и не знам кой чужденец ще вземе такава бясна кучка в къщата си, трябва да е много изпаднал и отчаян.

50.   И не може да не правиш секс с този човек, той ще си го поиска.

51.   Авторке, тези неща не трябва и да ти минават през ума. Опасни са, и още как!
Дори да не искаш да бъдеш компаньонка с консумация, станеш ли sugar baby, един ден комплектът ще бъде пълен, ако ме разбираш.
Ясно ми е, че на всеки му тряват пари, но това, което замисляш, е ужасно. Ще се вкараш в нещо, от което излизане няма.
Особено ако отидеш в чужбина, ще бъде още по-опасно.
Най-добре си изкарвай парите с честен труд и разчитай на помощта на вашите. По-добре така, отколкото да станеш...сещаш се какво.

52.   най добре си потърси варианта да си с някое семейство, по спокойно и безопасно е и ще имаш подкрепата им

53.   До 42-много пъти почвах да пиша в отговор на поста ти,но все се отказвах в последния момент.За протокола жена съм,омъжена,смея да твърдя щастливо,майка на две деца.И аз като теб какъвто и спор да започне винаги съм защитавала женската позиция,винаги съм вземала страната на жената.Доскоро.Вече не.Ето какво ме отказа.Моят мъж имаше колежка,която освен това ни беше съседка и бързо стана семейна приятелка.Събирахме се ту у тях,ту у нас,много често бяхме заедно.В един момент мъжът ми взе да се отдръпва,не искаше да се събираме с тях.Ще призная честно,че съм български реотан и трудно събирам две и две.Но нежеланието му беше толкова явно,че се усетих.Попитах го защо.Мълчи като партизанин на разпит и нищо не казва.Въртях,суках,усещах че нещо има,че нещо се е случило.Накрая яхнах метлата и го принудих да ми каже всичко.Изплю с триста зора камъчето.Те се прибираха вечер заедно от работа-нормално-колеги,съседи-с нашата кола .Тя директно му се е слагала-хващала го за крака,галела го,прегръщала го-всички женски трикове за съблазняване.То е можело и да се случат нещата ако е била някоя по-млада и хубава,но тя си беше хем старичка,хем грозна..Постоянствала е и упорито го е сваляла месеци наред.И такива като нея мило момиче са много-и аз като теб бих скочила срещу всеки простак мъж,и аз като теб се пенех когато моята баба казваше така-Няма мъж курварин,има жени курви.Много се ядосвах,точно както ти се ядосваш.С годините прозрях,че май си е баш така.

55.   Смятам, че животът е твой и можеш да правиш каквото си искаш с него.
Alpha, ж. 30

56.   42, никога не бих си позволил да обиждам директно когото и да било. Дори и тук. Да проявиш агресия в публичното пространство е проява на ниска култура и коментара ти няма никаква стойност, дори и да има фактология в него.

Мисля, че имаш психологически проблем, тъй като си насъбрала нечовешки негативизъм.

За протокола, повечето гаджета, с които съм бил са били чужденки. По-добри от българките не съм виждал. А такива като тебе да си ходят където искат, никой не те е спрял и никой не се и нтересува от авантюристичните ти планове за бъдещето. Тук така или иначе не се познаваме.

1-50 от 79