Мъст :)
Здравейте всички та няма да се втурвам да обяснявам всичко от А до я но годеницата ми ми направи няколко гадни номера от няколко месеца сме разделени и не спира да прави мизерии;) та мисълта ми е имам много снимков к видео материал, много си е играла с мен дълга и широка е историята та заслужава ли си? :)

Коментари

1.   Заслужава си пичага , действай!

2.   Качвай всички секс клипчета и снимки, аз поне така бих постъпил.
Чакам мъжемразките да се включат, хаха.

3.   Не, забрави я.

5.   Не, продължи напред без нея, това е най- голямото ”отмъщение”'. По предложения от теб начин, ще изложиш освен нея и себе си (било то само пред себе си). Никой на никого не може да върне така както само съдбата може, такаа че , продължи напред и си свиркай.

6.   Блокирай я отвсякъде, не се интиресевай и върви напред. А на 2 ще кажа, че вече има осъдени за подобно нещо. Осъзная колко на себе си ще навредиш.

7.   И като всички снимки /клипове, какво ще ѝ стане? Ще изложи и нея, и себе си. :)

8.   Не.Плюеш на себе си, ако паднеш толкова ниско..
Това, което причиняваш на друг, показва твоето ниво, не забравяй.Тя няма да разбере, но ти не ползвай колко ниско си.

9.   Според мен е жалко да го правиш. Не го прави колкото и мръсно да ти прави, явно си е парцал, не ставай и ти парцал заради нея. Каквото било такова.

10.   Бъди мъж! Преглътни! Просто я забрави и изтрий от паметта си! Това е най-правилното решвние. Отмъщението на жена е за слабаците :)

11.   Това би довело до още повече кофти последици. Най-добре зарежи всичко свързано с нея.

12.   Ми :), не знам :), синко :). Ти :) как :) мислиш :):):):) ?

Спаменето на емотикони е опит да изразиш злорадство. Реално обаче само показваш, че естрогенът ти е в повече. Мъст или не, възмъжей.

13.   Супер незряло, егоцентрично, егоистично и нечовешко е да навредиш умишлено на някого. Приживей си нараненото его. Ако е извършила престъпление срещу теб - има съд, но да знаеш, че за това, което си намислил, ако го направиш (не мишкарски, обаче) тя може да те съди, че и да спечели.

14.   Детски игри. Всичко се връща, рано или късно. И аз съм замисляла щуротии, но няма смисъл.Хората сами се унищожават.

15.   Братле попринцип няма НО ако ще ти олекне и няма да се измъчваш давай смело

19.   Не се занимавай с глупости. В опита си да направиш мръсно на нея, ще направиш и на себе си. Като ти чета разсъжденията, чудя се дали имаш поне 13 години...
Също намирисва и на тема провокация. Даже яко намирисва.

Ж, 22

20.   Това не е начинът. Както казаха другите - по този начин ще изложиш и себе си и ще изглеждаш незрял. Не знам къде искаш да ги качиш, но обмисли и варианта, че освен да я изложиш е възможно и ти да излезеш виновния. Пример:качиш ги и тя ти излезе с номера, че всеки прави секс или е нормално да праща голи снимки на вече бившият си годеник-така ти излизаш виновен. Може и да те осъди. Така че по-добре и го върне като се правиш, че не съществува и и' намираш разни момичета в лицето, като в същото време и' показваш колко незначителна е, защото повярвай ми това ще я вбеси.
Иван, 28

21.   Всеки може да направи мръсно на всеки, стига да реши и да си го постави за цел. Тъпо е обаче да питаш непознати хора за такова нещо. Първо, защото не знаем каква е точно историята между вас, т.е. няма как да преценим обективно, и второ: ще получиш отговори на база на чужд личен опит, което не ти върши работа.
А иначе има една приказка, че "който копае гроб другиму, сам пада в него". Помисли върху това, по-умни хора от теб и мен са я измислили.
Извън тази мисъл аз мнение нямам, защото това е решение, което човек взима сам за себе си и е хубаво да прецени какво би спечелил и какво би загубил от цялата работа.

22.   Не, не си заслужава. Ти би ли загубил собственото си достойнство заради жена, която очевидно няма такова? Забрави я и продължи напред. Така или иначе както са казали старите хора - "каквото сееш, това ще жънеш". Лоши хора ще има винаги, важното е да се отсяват. :)
Мъж 23г

23.   Пич, ще ѝ разкатаеш фамилията единствено и само с леденото си безразличие - това яко ще я удари по егото и няма да ти го прости!

Вместо да ѝ развяваш тъпата слива в Нета, просто не я бръсни за слива и ще си умре на място от яд!

Жена съм и знам за какво говоря! Ние обичаме да сме неповторими и незаменими, мъжкото безразличие буквално ни е*ава майката!

Не ѝ падай на нивото, бъди пич и ѝ натрий навирения нос като направиш така, че да те види с друга... сеир гледай - може и на женски бой да присъстваш, знае ли човек? !

Успех и пиши как се развиват нещата!

24.   Това е незаконно според Закона за защита на личните данни (ЗЗЛД). Ако материалите не са заснети на обществено място, или на масово мероприятие, нямате право да ги публикувате без писмено съгласие- декларация на лицето.