Любов, изневяра или забавление
Здравейте, на 19г съм, момиче. Имам приятел от почти година вече и той ми е първото момче, в последно време правим едно и също в секса, аз искам да разбообразим, а той предпочита да правим неговата една любима поза, която не ми харесва особено и сме говорили за това, но уви! С две думи искам да кажа че сексът с него ми е омръзнал. Другото което е аз ще заминавам да уча в Германия, а той твърди че ме обича супер много и ще дойде след 1 година при мен, говори ми че иска деца от мен, че ако се разделим ще се самоубие. Това означава, че аз трябва да съм супер сериозна щом той решава да дойде, а проблем е, че аз искам да се забавлявам, да излизам (той си е доста ревнив) и най-лошото което е, искам да пробвам да правя секс и с друг, не само с него. Обичам го, ако го загубя ще ми е много тежко, все пак ми е първото момче за всичко, но мисля че не се срещнахме в правилното време. Той дори е говорил с техните, че иска да идва при мен и тн.. Просто не знам как да постъпя, ако му изневеря това е супер неуважително, не искам да го правя, ако му кажа да се разделим той ще е съкрошен, а аз също не го искам.. просто нещата стават много замотани. Моля ви са съвет.

Коментари

1.   Завържи го и го изчукай така, както ти желаеш, или го възбуди до такава степен, че да подивее, след което го пусни да те изчука, но застани в позата, която ти искаш. И воала - имаш разнообразие!

Това беше в кръга на шегата, но защо не ги говорите тези неща? С говорене се решават проблемите във връзките, а не с "дайте ми съвет как да отида друг да ме натътри"! Ами просто се мърдаш от тази поза, заставаш по друг начин и му казваш "Искам така!". Той сигурно и никога не те е свързвал... тъжна работа, всичко идва от липсата на комуникация.

2.   Разкарай го този. Като иска да се самоубива - прав му път.
Аман от манипулиращи к*пеленца.

3.   Защо, аджеба, хората умират да имат "сериозни" връзки на по 18 години не ми побира кратуната. Т'ва е заради клеймото и наложеното обществено мнение, че човек трябва да се влюбва постоянно и да намира единствените и истински хора.

Нея си я сърби, братко. На т'ва му викам синдромът на едната пишка. Почти не съществува жена, която да издъжи на една пишка... изобщо не говорим за мъже тука.

Изчерпали сте се, пиленца. Откъсни го като засъхнала върху рана лепенка и това е.
Ще поплаче малко, после ще се оправи. Всички тийнейджърчета си мислят, че това е краят на дните им.

Братан.

4.   Плющи ти се с арийци, а?

5.   Да ти имам проблема. Ти, ако го наистина го обичаше, нямаше да ти пука в колко пози правите секс, дали изобщо правите и щеше да си щастлива, че въобще си с него. Малко и той не е прав, че не иска да разнообразявате, но това е "бял кахър".
Побвай да го оставиш по възможно най-безболезнения начин, понеже нито го обичаш, нито си щастлива с него, нито го заслужаваш, нито той теб. Направи му услугата да се махнеш, за да си намери момиче, което наистина да го обича и да го цени.

Ж, 22

6.   Аз обаче ще погледна от друга гледна точка.
Всичко звучеше добре, докато не прочетох, че ще се самоубива. И, че е доста ревнив. Това, хора не е здравословно за една връзка и се нарича манипулация. Да е ревнив, окей в някакви умерени количества.
Също и не е окей, че иска да му изневерява, НО тя не го е направила и не иска да го прави докато е с него.
Не сте един за друг, според мен. Заминавай, късай и фърляй, пък после ако искаш строши 678975 пишки. Твоя си работа.

7.   Ти пък да не мислиш , че някой друг ще те оножда както на теб ти се иска... Заблуждаваш се , то пък някак нелепо звучи обичаш го пък искаш с друг да се онождаш...

8.   Номер 4, тя вече го прави с ариец :Д - Бълг-Ария.

9.   Братан, хората съвсем естествено търсят "истинските", тези които биха ги разбрали. Какво е секса ако е сам - едно нищо.

10.   Сядаш и му казваш "Искам да го правим в различни пози, ако не - чао". И какво значи, че ще се самоубива?!

Братан

11.   "Откъсни го като засъхнала върху рана лепенка..."

Братан, няма как да го откъсне така, понеже лепенка не би могла да бъде част от рана, колкото и да е засъхнала върху нея. :)

Сподели, моля, колко жени са те отрязали, че бълваш толкова много женомразка помия тук? Много ли си грозен? На мен също не си ми симпатичен, макар че не съм те виждала, но пък много съм смяла на твои комментари, за което благодаря. Не те знам на колко години си, но съдейки по писанията ти, по акъл си на не повече от 13-15. Даже и толкова са ти много.

Един най-добронамерен съвет : Опитай да престанеш с омразата. Тя винаги трови мразещия, а не мразения. Заеми се с някакви добри дела, благотворителност, нещо, което те прави щастлив, нещо, което те подобрява (я външно, я вътрешно). Ще се почувстваш като прероден гарантирам ти.

Успех и сподели резултата след време!

12.   Кога калайджия стана, кога г-за ти почерня...
Така, като ти гледам мисленето, доста к-рове ще счупиш в търсене на голямата любов.

13.   И как става този номер, хем да обичаш, хем да искаш да си лягаш с други? Интересна работа!

Ледената

14.   11, гугълни думата "метафора". Не съм Братан, ако има значение, де.

15.   Развоят е ясен, с този няма да го бъде! Кажи му го ясно и точно, не го увъртай, така по малко ще го заболи. Ако увърташ с намеци, той ще е в заблуда, че нещо може да го огрее и така ще се пече на бавен огън. Научете се да бъдете коректни, като не ти допада нещо - кажи си го, защо трябва да се измъчвате. Какъвто и съвет да се даде, няма да измие гузната съвест на авторката, а тя точно затова пише, иска да измие съвестта си, като търси причините в другият. Ако някой иска да направи нещо, ще намери начин, а ако не иска, ще намери хиляди причини. Не мъчи момчето, кажи му истината и не подклаждай илюзии в него, бъди пряма и откровенна!

17.   "4. Плющи ти се с арийци, а? "

То има и такива, ама не са много, знаем кои са много.

Приятелят й бил ревнив? ! Той ако знае какво родено ковренце си има вярно ще се самоубие!

18.   11,

"Лепенка не би могла да бъде част от рана"?
Реално не знам дали някога си имала рани, какви са били те и как си ги третирала, но всяка лепенка, поставена върху кървяща рана, след съсирването на кръвта, практически става част от новоформиралата се коричка/кожа. После дърпаш - рязко и силно, за да я махнеш. От което боли доста, но е единственият начин да се направи, въпреки болката.
Наистина провери как се използват метафорите.

Щом си мислиш, че можеш да анализираш и разбереш казаното от мен, много ми е интересно къде точно откри "женомразието" у написаното от мен. Изобщо някога.

Аз говоря с факти. Житейски такива, които разни хора, с необосновани претенции, като теб, не харесват, защото са прекалено директни.
Намират ги за груби, а най-жестоката истина се крие в кратките истини.

А какви тогава са жени, които защитават курвенски постъпки и маниери, питам аз? ;)

Ти си курвопоклонница? (Сигурно пак е женомразие от моя страна да констатирам факта, че защитаваш подобни писания)

Братан.

20.   До Братан :

1. Женомразието силно мирише почти във всичките ти коментари, с малки изключения. Няма да ти цитирам, сам се сещай за какво говоря. Може, обаче, да си погледнеш злобата в тема "Девствена на 24"...

2. "Метафората" ти е далеч от това понятие. "Откъсвам" е неподходящ глагол. Трябваше да използваш "отлепям" (в конкретния случай "отлепи", но това да е проблемът...
(Освен това "съсирването", за което говориш всъщност се нарича "засъхване". Съсирването е съвсем различен процес... )

3. Не съм курвопоклонница и не защитавам подобно поведение. Ни най-малко даже. Моля, погледни ми първия коментар под номер 5. :)

4. Наскоро четох, не помня в коя тема, че търсиш "Единствената". Хубаво, че я търсиш, но тя едва ли би се занимавала с някой като теб. Вярваш ли, че някоя свястна би била с човек, който твърди, че жените трябва да се лъжат и че обичат с ушите си, например? Вярваш ли, че такава би обърнала внимание на някой безумно-циничен, нагъл, озлобен и прочие негативни качества, каквито демонстрираш ти тук? Дано се шегуваш, но имай предвид, че и със шегите трябва да се внимава и че не се уместни във всяка тема. Схващаш ли ми мисълта?

5. Говориш с факти? Не съвсем. В повечето случаи повтаряш разни глупости, безумно-изтъркани и повтаряни винаги от отрепки.

6. Къде видя необосновани претенции???

Явно си самотен, което е изключително гадно (знам какво е и те разбирам), но се съмнявам плюенето по другите да те прави по-щастлив... Или греша? Показваш супер-помиарско и отблъскващо поведение. Не е добре така. Вземи мерки. И всичко това не е хейт, а градивна, добронамерена критика.

С най-топли чувства, номер 5 и 11. (Ж, 22 г. )

21.   20, хич не си губи времето да обясняваш на този Братан. Няма да попие.