Влюбен в неправилното момиче
Здравейте.. Момче, 16г. Споделих доста от проблемите си тук.. Ще споделя още един. От 3 години съм влюбен в бисексуално момиче... Всъщност.. влюбен е слаба дума! За щастие, тя е най- добрата ми приятелка и я виждам, прегръщам и целувам всеки ден. Тя знае за чувствата ми и няколко пъти ми е намеквала, че може да бъдем заедно някой ден, струвало й се, че аз ще бъда мъжа в живота й, понеже няколко пъти имахме много, ама много сериозни скарвания, които преодоляхме! Може би е важно да вметна, че скандалите бяха породени от 3-ти и 5-ти лица, не от нас самите! Проблемът, обаче, е там, че тя, както споменах, е би-сексуална.. Нещо, което много ме смущава.. ии.. отвращава.. За мен хомосексуалните контакти и при двата пола са еднакво гнусни. Искам я адски много и давам живота си за нея, но не съм сигурен дали ще понеса, ако някой ден я заваря с любовницата й в спалнята ни! По какъв начин да се опитам да й повлияя да престане с тези неща, понеже, рано или късно, тя ще бъде моя, сигурен съм в това? !

Коментари

1.   Ами ако тя наистина е бисексуална, т. е. е горе-долу в еднаква степен привлечена, както от мъже, така и от жени няма как да й повлияеш да престане. Това е неразривна част от човека. Все едно на теб да ти повлияят да спреш да харесваш момичета. Няма как да стане, нали? Същото е положението и ако е лесбийка и просто не иска да го признае, твърдейки, че е бисексуална. Възможен и другият вариант - да е хетеро, но просто да иска да привлича вниманието, забърквайки се с момичета, както е модерно напоследък сред тийнейджърки и дори прехвърлили тази възраст. В общи линии ти няма какво да направиш нито за влечението й към момичета, нито за влечението й към теб или когото и да било другиго. Прецени дали наистина имаш някакъв шанс и дали си заслужава да се занимаваш с нея или просто те разиграва. Успех. :)

2.   Идиот, какво по красиво от това да гледаш две красиви момичета да се целуват... според мен това моме е перфектно, стига си се занимавал с глупости, сериозно.

-Death_Blade ^

3.   Нека не си даваме квалификации, -Death_Blade ^. За теб - красиво, за мен - ужасно! Природата е казала кое е красиво и кой с кого трябва да се целува! Много моля, без повече подобни коментари! №1 - бисексуална е, не е лесбийка, защото е ходила и с момчета. Не мисля, че иска да привлича внимание, понеже това го знаем само аз, тя и любовницата й!

4.   Номер 3 : Първо за 90 % от мъжете да се включат в най-горещата част между две секси мацки е мечта и 2-ро една жена може да задоволи много по-добре друга жена, отколкото мъж, и трето секса не е за гнусливите.
Да си бисексуален, гей;/лесбийка също си е природа, ако беше противоестественно, нямаше да съществува.
Хомосексуалността съществува, откакто свят светува, срещала се е при хиляди индивиди, животни, растения, но само човешкото същество е способно на нетолерантност.
Защо си се влюбил в би сексуално момиче, това е знак, че най-омразното ще ти дойде на главата.
Бисексуалността е най-нормалната сексуалност, която може да съществува, не е нормално да не се влюбиш в супер готина мадама с добро сърце, не е нормално да не се възбудиш от мъжки полов орган.