Приятелят ми ме изнудва
Здравейте, момиче на 17 съм и от 2 седмици съм във връзка с едно момче. Всичко вървеше перфектно до момента, когато започна да ме изнудва да му пращам голи снимки. Казах му, че ме е срам и не ми е комфортно да правя това, но той казваше неща от сорта на "защо не ми вярваш" "виж колко си хубава, а те е срам, надали е заради това" и темп подобни. След време почна да ми казва, че всички момичета са били пращали на приятелите си голи снимки и че ако аз не му пратя това значи, че не съм го била обичала и нямало смисъл да бъде с мен повече. Наистина не знам какво да правя, аз много го обичам и не искам да го загубя, но ми е некомфортно да му пращам такива снимки.

Коментари

1.   Не му пращай голи снимки! Какви са тези нови моди? ! Щом сте от две седмици заедно няма как да му имаш пълно доверие, нито пък да го обичаш - още не го познаваш напълно, винаги я има опасността да е с теб само заради секса, заради бас с приятели, заради самата снимка, с която ще се фука след това и пр. Като не му изнася прав му път, какви са тези глупави ултиматуми - себеуважение или той? ! Избери себе си!

Аз като бях на 17 имаше една много популярна страница във Фейсбук, която ГДБОП свали, защото беше пълна с такива рибки като теб и снимките на хиляди непълнолетни момичета цъфваха там ежедневно. От една страна може и да е било за добро, защото много си казаха "Ааа не, този ми иска снимка за да я качи там" и се въздържаха от такива неща. Ама няма вече. Не се занимавай с недорасли, загорели идиоти!

Ж 20г.

2.   Бягай по далеч от този, никакви снимки на никой не пращай след време може да ги използва срещу теб

4.   Не му пращай.

5.   Зарежи го! Този човек не те харесва истински(а е някакъв загорял пубер и това не е вярно!!! Аз не съм изпращала голи снимки на моя приятел и дори другите да си изпращат, аз не бих го направила.. плюс това е началото на тая връзка така дори няма да се замисля, като се разделите и тия снимки обикалят из целия град как ще се почувстваш? По -добре се разделете сега, защото после ще е по-трудно! Ако си заслужава няма да те кара да се чувстваш така и да правшщ неща, които не искаш да правиш!! И мога да ти дам пример от моя град, едно момиче на 15 май беше се беше снимало на клипче с двама или трима и клипчето стигна до родителите й, подстригаха дългата и коса доо ушите ии кофти картинка сигурно са я и били не знам, но не си заслужават проблемите за един такъв боклук!! Дано се замислиш :)

6.   Не му пращай. Не те обича - не пука за теб като човек, а само те използва.

По принцип никога на никой не пращай голи снимки, а най-добре изобщо не си прави такива снимки, защото с това някой може да намери начин да те изнудва дори и след десетилетия.

7.   Имаш си работа с комплексар, пратиш ли му голи снимки, влизаш в капана му завинаги, ще си играе с тебе като с кукла. Не вярвайте на комплексари, ще бъдете лесна плячка!

8.   Ако наистина този човек те обича не би си позволил на първите 2 седмици от връзката ви да иска такива снимки и според мен само ще го използва, за да ти навреди, ако не ти е комфортно му кажи, ако не те разбере и те напусне той е единственият, който е загубил, момиче на 16 съм и съм се сблъсквала с това, скоро ще започне да те изнудва и за секс, моля те, не си го причинявай.

9.   Значи не ти е никакъв приятел. Това че иска да се пипа докато ти гледа снимките, не го прави приятел. Зарежи го

10.   Това още не е изнудване, истинското изнудване ще почне след като му пратиш снимките. Тогава може да поиска каквото му скимне и да те шантажира със снимките. Сега само те зарибява. Бий му шута! Кажи му, че щом ти поставя такива условия, значи той не те обича и няма смисъл да ставаш жертва на игричките му.

11.   Този курвар не ти трябва. За нищо на света не пращай голи снимки на никого.
Сега ще ти разкажа нещо, което се случи на моя позната.
Бе преди 2-3 години.
Та, въпросното момиче беше пратило снимки на нея без сутиен на едно момче. Също бе снимала и гащичките си. Та този, курвар, каза че няма да ги показва на никого... хоп.. какво стана обаче? Всичките ученици в града разбраха. Не искаше да излиза от тях си защото я бе срам, казвам ти, всички я знаеха и всички бяха виждали снимките, буквално всички млади хора в града. Понеже живеем в малко градче, всичко се дочува. Даже и циганите я знаеха.. смятай... яко се бъзикаха с нея. После я викаха до психолога на даскалото, баща и я наби здраво. Преместиха я в друго училище.
Ще си изкараш беля. Не пращай голи снимки. Ще ги използват срещу теб.

12.   Той не те обича. Изритвай го на момента мухльото.

13.   Недей. Той не те обича!

14.   Не му пращай! На моя приятел му пратих чак след 1 година, след като вече беше разбрал че не трябва да иска такива неща и го направих, защото вече бяхме изградили доверие.

15.   Вече си голяма, че сама да прецениш, че това момче не е за теб? Вие дори не се познавате на живо?? А сте се хванали??? Щом не го знаеш на живо е ясно, че ще се представя в добра светлина за да може да изкопчи всичко от теб? А ти си на 17? Не ми се струва, аз като бях на 17 знаех, че връзка от разстояние не е ок да имаш още пък по-малко ако не си виждал тоя човек на живо. 100%това момче е сваляч, а и какво е това''обичаш''та вие не сте се виждали нищоо ква обич кви 5 лв? Според мен само те ебава, а ти се връзваш! За мен и ти си смешна и той е смешен, че сте големи хора пък се занимавате с такива простотий. Още седмица и ще скъсате!

16.   От авторката до номер 15: Виждали сме се наживо, връзката не е от разстояние