За грозно тунингованите жени и техните почитатели
Пускам темата от чисто любопитство спрямо мъжката част от аудиторията. Разбира се, жени също могат да се включат, ако имат някакви впечатления. Доста често съм чувала приказки от сорта на "абе забелязваш ли как красиви жени излизат с грозни мъже, а те дори не са богати" Това лично мен не ме вълнува. Наистина има жени, че и мъже, които си падат по по-грозновати. Нека не забравяме и личните качества, които всеки притежава. Но тук говорим за естествената грозота, ако мога да се изразя така. Темата, обаче, засяга друг вид хора, или по скоро жени. Става въпрос за тези, които умишлено се правят грозни, макар че в техните представи сигурно са красавици. Говоря за тунингованите до неузнаваемост от рода на Джулияна Гани, Деси Фотосесията, Сузанита. Последната не е и жена даже, а заблудено 15-годишно дете. Та, ако тези имена не са ви познати, цъкнете в Гугъл и ще видите за какво става въпрос. Важно е да изтъкна, че не хуля жените, които се подлагат на пластични операции. Напротив - ако аз имам тази възможност, също бих си направила някои корекции, но за да изглеждам по-добре, а не да се правя грозна.Това е пълна ирония - да даваш пари за да се обезобразяваш. Виждала съм жени с хиалурон в устните, но не натрапчив, а подчертаващ. Същото нещо е за гърдите и за всичко останало. Пластичната хирургия в днешно време може да направи чудеса, Южна Корея са пример. Виждала съм много красиви жени, които с правилните корекции изглеждат зашеметяващо.
Другите жени, зле тунингованите, които споменах по-горе, се харесват от много мъже. Мъже с пари, мъже без пари. С разликата, че те няма да тръгнат с бедняк, защото целия този тунинг ще отиде на вятъра, нали все пак за това наливат пари в себе си? Един вид инвестиция. Но независимо дали мъжа има или няма пари, въпроса ми е защо? Нека си го кажем честно, грозни са, може би преди не са били, но сега със сигурност са се направили като плашила. Егото ли ви вдигат, фетиш ли имате жената да прилича на надуваема кукла, от километри да си личат силиконовите гърди, тип футболни топки, големите устни, които закриват половината лице? Ако е до интелект - повечето със сигурност не пращят от него, ако има такива, то те са единици. Тогава каква е причината?

Коментари

1.   Когато битува чалга културата на плащачи и курви при която от мъжа се очаква да е някакъв вид "баровец", който хвърля банкноти насам натам образно казано иначе както ти го описа е "бедняк" и също непрекъснато до термина мъж, който използваш стои думата пари, та в тази култура жената трябва да е силиконова курва, която изглежда като секс кукла, страшно дашна в секса и без никакви задръжки иначе не се котира. Не може хем баровци хем някакви обикновени женици. Искаш баровци - значи лягаш под ножа и то не веднъж или два пъти и ставаш неузнаваема кукла барби. Ако не и искаш да си обикновена женица - върви с "бедняците", не става с чалгарски очаквания към мъжа а пък ти да не искаш да си мръднеш пръста, защото си си хубава и така - естествена, ами и той мутрата/баровеца/бизнесмена чалгар си е достатъчен и без парите, като като ти казваш "бедняк", като има пари и много алчни чалгарки значи той ще определя какво се търси, защото който плаща той поръчва музиката. Честито, това е културата сега - жени които търсят от мъжа пари и мъже, които търсят жени приличащи на надуваеми кукли. Радвайте се.

3.   То заради това се нарича естетична хирургия. Тоест имаме думата естетика. Би трябвало такъв тип хирургия просто да подчертае естествената красота на пациента и да коригира някои неща, като се съблюдават общите пропорции и черти. По този начин пациента да има колкото се може по- натурален вид и да не си личи, че е имал корекции по себе си.
Не мога да ги разбера плеймейтките. Какъв е смисъла да имаш огромни гърди, които изглеждат като някакви балони- това нито е естетично, пропорционално спрямо тялото, нито на форма е красиво, а на допир кой знае какво е.
Аз изобщо не харесвам изброените от теб "модели". Падам си по естественото. По- добре да барам малки но истински гърди, отколкото някакви надути балони.
Просто общата пропорционалност/ визия има значение. Колкото и силикон да си слага една жена, няма ли я естетиката в нея, нищо няма да се получи.
Вижте например Моника Белучи или Дженифър Анистън. Те не са с надути устни или гърди, но са били секс символи в киното.

4.   Всеки има право да няма вкус.а

5.   Не ме интересува, а мъже, които харесват такива жени нито са ми на нивото, нито в социалната среда.

Лола

Между другото, колкото повече ги говорите, толкова повече допринасяте за забогатяването им, малко като клана кардашян

6.   Има си термин за тия жени ”бимбо” Bimbofication. Порното е виновно.

7.   Липсва им нещо в живота и мислят че ще са по- хубави.

8.   Мъжете си падаме по лесните жени. А на тези разпоретини с татуировките и тунингите веднага им личи, че са лесни. А сексът сближава, както знаете. Изебем някой крокодил и после започне да ни се струва приятно гущерче. После си казваме, че нали си го имаме под ръка и ни помръзва да търсим разни по-хубавки и свестни.

9.   Подражават една на друга. Събират се в компания с мутреси с ненормални джуки и толкова отчаяно искат да са като тях (да намерят спонсор), че си мислят че става с ненормалните джуки. Подобно на илюзията на подрастващите, че като научат английски ще станат американци, а като станат американци ще са милионери. Някакви примитивни тъпи асоциации и глупави надежди. Иначе си права, че тия джуки са абсурдно гнусни. Много пъти като гледам отблизо такава едвам се сдъждам да не я питам има ли мозък и смята ли, че не е отвратителна. Подобна кретения се натрупва и по темата вежди - всяка се чуди как да си направи тъпанарски вежди, но все пак са несравними с джуките.

10.   Не бих имал нищо общо с жена достатъчно тъпа да си направи подобни операции.