Сайтовете за запознанства
Здравейте!
Посъветваха ме да си направя регистрация в сайт за запознанства, защото доста време вече не мога да си намеря партньор (момче съм, гей). Честно казано се депресирам много силно след всяко посещение там. Все очаквам да се завърже някакъв общ разговор за нещата от живота или пък в идеалния случай по-дълбок разговор, от който да си проличи, че отсрещния човек е стойностен, с който можеш да прекараш повече от вечер за разнообразие.
Реалността обаче е много различна, защото повечето разговори започват така: "здр, ебе ли ти се", "здр, дай снимка", "здр, платен ли си" или "айде да се видим". Последния път ми писа семеен мъж на 40 години, за който не беше проблем просто да се позабавляваме.
Честно казано ме боли много от това, защото винаги съм мислел, че повечето хора търсят нещо по-различно. Аз търся нещо по-различно, но просто не мога да намеря никъде!
Очаквам вашите съвети и моля за коментари без хейт.

Коментари

1.   Ами какво да те посъветвам... Тези сайтове са пълна трагедия.

3.   Аз пък винаги съм смятал, че при гейовете е по лесно всичко. Спокойно, и при хетеро положението е същото. Консумация на екс, или нищо...

4.   Недей, човек... В тия сайтове, наистина, ама наистина няма НИЩО, освен: простотия, курвари, курви, неграмотност, лъжливи хорица, използвачи и от двата пола, убиващи време, изневеряващи и от двата пола, старици и старци, грозотии, психично мръднали... Схвана ли картинката?

5.   Губиш си времето с тези сайтове. Искаш задълбочени разговори със стойностни хора, но ги търсиш на грешното място. Интелигентните хора не се занимават със свалки по чатовете, те посещават културни събития, представяне на книги, изложби, театър, опера. Излишно е да казвам, че за да попаднеш в техния кръг и ти трябва да си на тяхното ниво.

6.   Свържи се със ЛГХТБ движението.

7.   Някой се е припознал и е минал с единичките :)

Това истината за тия сайтове... Номер 4 (т.е. аз) и номер 5 сме супер прави.
Не знам за номер 5, но аз бях в елмаз и нямам работа там, пълно е с отрепки. Има и грамотни хора, но това не значи, че стават за нещо.

8.   3, аз съм чувала, че им е по- трудно. Трудно се намират, някои се крият, абе... сложно е...
Към автора: не харесвам ЛГБТ, но може би там има шансове да срещнеш себеподобни. И за съжаление си в грешка. Много хора не търсят нещо сериозно, а точно обратното. Особено по сайтовете за запознанства... Ще ти е трудно.

Black Sabbath

9.   Присъединявам се към номер 5. Работата ми е свързана точно с тези среди, а и приятелският ми кръг принадлежи към тях. Сред нас има доста хора, които са с хомосексуална ориентация. Приемаме ги напълно нормално. Някои от тях са двойки. Други са сами, но все пак са обградени от приятели и имат всички шансове да срещнат сродна душа.

10.   Част от хората в тази сайтове търсят други хора от своя пол с цел секс. Тези хора си имат гаджета от срещуположния пол. Идеята е да правят дискретен секс с хора от своя пол и гаджето им да не разбира.

12.   Авторе, не се отчайвай, не си губиш времето!
И не обръщай внимание на тези, които те разубеждават да позлваш тези сайтове. Факт е, че много от хората имат различни мотиви да са там, но това не означава, че няма сериозни такива. Абстрахирай се от отблъскващите и се научи да ги пресяваш добре - хубавото е, че те лесно се разпознават и реално не биха ти губили времето.
Изтегли си тиндър, също много социализиращо приложение!
Аз съм ЗА такъв тип запознанства! Дори и да не се обвържеш сериозно трупаш опит и събираш впечатления, а хора - всякакви. То е като да идеш в парка - ще срещнеш семейни, хора сингъл, хора луди, несериозни.
Давай ведро и бъди над нещата.

13.   Още ли има хора, които ен са разбрали, че нормалните хора не влизат в подобни сайтове? Там да намериш нормален човек е все едно да търсиш игла в купа сено.