Мъж на 33 с жена на 50
Искам да споделя нещо странно, което ми се случва. На 33 години съм и до сега винаги съм бил с по-млади момичета или на моите години.
Но стана така, че се залюбихме с една дама на средна възраст, разведена. Абсурдното е, че дъщеря ѝ е на 26 и реално би ми пасвала повече.
Запознахме се преди три месеца в група за споделено пътуване. По време на пътя си допаднахме, открихме общи интереси, говорехме си, смеехме се. Веднага ми направи впечатление, че е страшно поддържана. Певица по професия, спорт, силикон, здравословна храна. Има по-добра фигура от много жени на 30-35. И в един момент, докато бяхме спрели да хапнем, се усетих, че ѝ зяпам деколтето и през главата ми минават някои мисли. Накрая я оставих у тях и си викам "Какво пък... ". Поканих я на кафе с идеята, че най-вероятно ще ме отсвири. Но тя взе, че се съгласи. Три дни след кафето я заведох на вечеря, която приключи у нас.
Ами хора, дамата прави страхотен секс. И супер много ме възбужда. Не знам нормално ли е. И като човек е много читава.
Наясно съм, че това няма как да е истинска връзка. И тя също. Говорили сме си, че просто си изживяваме каквото имаме и си оставаме приятели. И всеки е свободен да се вижда с когото си иска. Преди време бях попаднал на история за разлика, в която мъжът е 15 години по-възрастен и всички го оплюха, че бил перверзен дядка. Ами аз сега съм в подобна ситуация и не виждам нищо лошо.

Коментари

3.   Ако дамата е запазена и имате общи теми, давай за известно време. После остани добър приятел с нея. С такава жена се натрупват знания и се променят представите за жените. От такива като дъщеря й нищо няма да научиш. Преди години и аз разнообразих така. Бях на 22 а дамата на 31. Не съжалявам.
Сега разбирам жените все едно съм на 50!
М29

4.   Пич, след 10 години ти все още ще си млад, а тя ще е бабичка на 60 и колкото и да се поддържа пак ще си е бабичка. Имала силикон... че това от кога е нещо похвално?! И можела да прави страхотен секс - представи си колко *** са минали през нея за приблизително 30 години интимен живот?! Щом е певица и е със силикон смятай, значи са повече от 50! Честно казано си мислех, че тези милфки ги има само в порното. Не се занимавай с глупости, да не говорим, че пре спокойно можеш да си й син!

5.   Ако не си семеен, няма нищо, може и щерката на чалгарката да праснеш, защото предполагам, че тази едва ли е оперна певица.

6.   Не ми харесва, че е певица и има силикон, това в комбинация означава, че е нещо като проститутка. По-добре стой далеч. Не възрастта е проблема при тази жена. Ти си на 33, не е лошо вече да имаш връзка с перспектива за брак и деца. Бъди реалист, секса си е секс, но има други важни, базисни неща.

7.   Няма лошо в разликата, стига да имате общи възгледи за бъдещето, но точно тази не ми се струва много читава. Чалгарството е като масажите и манекенството - често е прикритие за някаква форма на проституция. Чалгаджийка със силикон, която на втората среща скача в леглото, че и самотна майка, вероятно разведена. Ако беше толкова читава, най-вероятно още щеше да си е с бащата на дъщеря си и надали щеше да е силиконова чалга бръмчалка. Но ако е за пускането, си я чукай, ама да не си правиш някакви планове, че е читава, да се влюбвате и такива неща. А колкото до поддръжката замисли се малко защо се поддържа чак толкова - силикони, спорт, това-онова. Пеенето е скъпа професия, трябват си кинти за техника, връзки из заведенията си трябват, това-онова. Трябва някой да урежда участия, евентуално да плати някой клип, на композитор, текстописец, че да се пробва в Пайнер. Заработва жената допълнително, а пък ако някой и плати в натура с някой клип или участие още по-добре. Публична тайна е, че дори и известните певици, които уж имат пари, го правят това за някой и друг клип, а какво остава за кръчмарска чалга певица.

Малко съм директен, ама замисли се малко. А и не я знаеш на кой мутра е любовница, да не пострадаш. Такива често ги дупчат мутри. Да не стане някой фал?

8.   Щом не си гнуслив-какъв ти е проблема.Тая жена би могла да ти бъде майка.

9.   Пич, гледай си кефа и хич да не ти пука!
Аз съм на 46 и имам любовник на 22.

11.   Не виждам нищо лошо. Вие и двамата вече сте се съгласили, че ще е връзка без ангажименти към другия, че си оставате свободни да се срещате и с други хора и че просто искате да си изживеете тръпката. Какъв точно е проблема тогава?
Нито тръгвате да се жените или тепърва да правите семейство, нито правите дългосрочни планове - никой няма към другия нереални очаквания. Просто ще сте заедно, докато ви е приятно и толкова.

12.   "Наясно съм, че това няма как да е истинска връзка." Нима връзката на френският президент е фалшива? Разликата в неговата връзка е 25 години, и още си обича бабичката!?

13.   Това със споделеното пътуване...свестна жена сама не би тръгнала. Това си е жив автостоп.

14.   Няма лошо. От лели само хубаво съм видял!

18.   Бабичките са много дащни и непретенциозни. Някой предлагат и в дупето. Задоволяват се с малко. Иначе за хубави тела е малко пресилено да се говори. Аз съм ебал такива, когато нямам младо до мене. Не бих ти препоръчал обаче да си губиш много време с нея.

19.   Ами какво да ти кажа... с майка ми разликата ни е с 2-3 години по-голяма от вашата...

20.   Щом сте се разбрали просто за секс, няма лошо. Ама внимавай да не хлътнеш много.
Имам един колега, той е на твоята възраст, хвана се с една около 50 годишна. Пак запазена, натокана мадама. Уж и при тях всичко беше уредено- просто секс и забавление.
Да, ама тоя мой приятел взе, че хлътна до уши. А тя лелката си е женена и просто си хойка от младо на младо.
И кво' прайм, пича постоянно търчи покрай гъза й. Вози я с колата, плаща й всичко, а оная сигурно и с други се ебе. На всичкото отгоре е ясно, че нито дете може да му роди, нито нищо, и докато се усети, ще си пропилее младините покрай нея.

21.   Супер, харесва ми и аз бих искал такава връзка.

22.   И без това напоследък всичко е толкова изпростяло - защо не? ! Ахахахах...

23.   12 - Ти откъде знаеш дали Макрон си обича бабето? Там нещата не са като при Минчо и Марчето. Може да не се понасят, но са длъжни да го играят идеално семейство за пред медиите и избирателите. Разводът - след като изтече мандата. Справка - Сесилия и Саркози.

24.   Това да не е Ивана поп-фолк певицата? :) Тя е на 50г. Уикипедия "По време на следването си се омъжва и през 1993 г. ражда дъщеря си Теодора". 2019-1993 = 26 години.

Какъвто и да е случаят, според мен си го изживей, пък после си намери подходяща на възраст жена за деца. Мен на 27г една 41г кака, омъжена, хубаво ме отрака и никак не съжалявам за опита. След 2 месеца забавления ми би шута.

25.   И кое те притеснява? Вие точно изживявате миг.Харесва ви и на двамата и ще се случва докато е удоволствие за двама ви.На единия от вас тепърва му предстои да изживее това,което другия вече е ..Жената е изживяла своите любови,знае какво и предстои и е взела решение да не пропуска моменти,които и носят удоволствие и радост! Няма за кога да се пази,трупа изживявания и спомени:) Жена съм на 43.,която още живее и се съобразява с морала и хората Но пък разбирам,че живота е един и ако ти не си го направиш както теб би радвал,няма кой друг!

26.   Аве, по принцип няма лошо хората да се забавляват и съм сигурен, че лелята е по-читава от много млади дропли. Обаче... сексът не е само забавления и не е хубаво човек да си хаби чувствата в задънени връзки. Не е трябвало да я сваляш. Да си беше ударил една злобарка и да си хванеш някоя за семейство, щеше да е по-добре. Сега ако сексът е наистина добър и ти си нормален човек, ще вземе да се влюбиш.

27.   Абе какво сте го заяли човека. Той ясно осъзнава, че няма да се жени за нея, някои му рисуват картинки след 10 години, други прозряха, че е проститутка... Изживей си кефа, като ви омръзне, кой откъде е. Жена на такава възраст няма да ти прави драми, тя също е наясно. Споко

29.   Авторе, като изключим, че на твоята възраст харесвах ученички от горните класове и студентки от долните курсове.

Мислил ли си когато плащачът разбере за ебачът какво ще стане с теб? Няма нужда да обясняваш, че тя е самостоятелна и сама се издържа.

30.   Много ми е смешно като почнат да пишат "лелки", "бабички" за жени над 40... Сякаш тези дето сега са на по 20-30 няма никога да остареят. Ограниченията са в главите ви. Ако двама души се чувстват ок един с друг какво значение има възрастта по дяволите??? От 5г сме заедно с мъжа ми, аз съм 12 г. по голяма, , но този факт никога не ни е бил фактор. Просто сме щастливи, радваме се един на друг и ни е добре заедно. И двамата имаме деца от предишни бракове, които са приели нашите отношения. Какво ще е след 10 или 15 години? Ами честно да ви кажа изобщо не н не го мислим. Животът е тук и сега. Всичко останало са предразсъдъци.

31.   Авторе, понякога такива неангажиращи връзки създават повече проблеми отколкото мислиш. По горе в много коментари са ти писали, че е възможно и да се влюбиш. И това е точно така и това е опасната страна на такава връзка. На моя приятелка синът и се влюби и заживя с доста по-възрастна жена от него. Приятелката ми ми каза, че в мига в който е видяла жената го е разбрала напълно-тя била красива, поддържана, много интелигентен човек. Казала на приятелката ми, че в мига в който той се влюби в някоя млада ще го пусне веднага да си иде. Но този миг много години не идва и не идва. А годините си вървят, нейните внуци растат, а той-ни дете, ни коте. Приятелката ми страда жестоко-той и е единствено дете, като всяка майка и тя жадува да се порадва на внуци. Знам, че всеки съди от своята гледна точка, че всеки за себе си е прав, но не е ли това егоизъм от висша форма. Ти да се радваш на своето продължение, а човекът до теб да се е лишил от това. Дори да е уж"доброволно"

32.   Аз съм на 29. Възрастта не е пречка за сериозна ръзка. С приателя ми имаме 29 години разлика. Много го обичам и имаме еднакви интетеси, харесваме еднакви неща. Въпреки че минават години от както сме заедно любовта ми към него не намалява. Немога да дишам без него. Единственото което ме притеснява че може би някой ден ще го изгубя, но не се знае, кой ще умре първи и какава е съдбта. Толкова добре се допълваме във всичко. И в секса знае какво харесвам и как.
Временните неща са кофти по принцип. Ако сте щастливи бъдете заедно какво ви пука какво мислят другите