Моля помогнете ми . Ревноста ме изяжда . Нещата ескалираха
Здравейте хора на някой може да им се стори смешно, но пиша тази история през сълзи. Не мисля че съм за лекар или психолог, но определено ми трябва съвет. Днес нещата ескалираха стигна се до това да хвърлям неща и да викам, докато съм сама в къщи. Писахме си със гаджето ми и ми стана скучно и му казах да си зададем по три въпроса всичко наред докато аз не зададох моя трети въпрос "Коя е най- добрата сексуална партньорка която си имал". Той не каза име не каза нищо Освен не искам да ти отговарям на този въпрос " как може да ме питаш та нали сме гаджета. Избеснях развиках се хвърлях неща абе ужас. Моля ви дайте ми съвет

Коментари

2.   Искаш съвет, ето ти съвет.
Ти си истеричка с много ниско самочувствие. Не може да задаваш на приятеля си въпроси, очаквайки точно определен отговор и след това да изпадаш в истерия, ако отговора не е правилния. Това си е просене на комплимент по най-лошия възможен начин, чрез задаване на въпроси клопки.
И какво ако приятеля ти в миналото е правил по-добър секс с някоя друга жена? Трябва ли да те лъже, само за да си щастлива? После ще се оплакваш, че не е искрен с теб. Угодия няма да има. Научи се да не задаваш въпроси, на които отговора евентуално няма да ти хареса. Ако той прецени, че това с теб е най-доброто в живота му, сам ще ти го каже.
Или спри с истериите и приемай нещата от живота по-спокойно и философски, или се раздели с приятеля си, който си е позволил да не е правил най-добрия секс в живота си с теб.
Аз, ако съм на негово място, и някоя като теб се държи по този пасивно агресивен начин с мен....ще сме до там.

3.   Първо си уплътни времето, защото това не е нормално и си си за психолог. Ако сега си нервна незнам какво ще стане, като те налегне истинският живот. Много е важно къде и какво ще кажеш. Гневът ти има корен. Мисля, че си била доста обрижвана и някак си ината в теб надделява. Такова поведение отблъсква. Кой мъж ще иска да е с теб?

4.   Честно, ако можеш да се погледнеш отстрани, през очите на по-зрял човек - силно ще ти се доплаче!
То бива детинщини, бива дебилщини, ама това твоето на нищо не прилича!
Ако питаш мене, трябва ти един хубав, здрав, питателен пердах! Ама такъв, че да не можеш да си седнеш на четирибуквието 3 дена след това!
От криво-разбрана толерастия и родителско/обществено безхаберие сте на този хал, а продължавайки така със сигурност ще стигнете или до психиатрията, или до моргата...

5.   Какъв съвет да дадем, след като не казваш защо си "избесняла". Човекът е честен и е решил да замълчи, което, предвид какви ги вършиш, е съвсем мъдро. Ти в сеска за номер едно ли се имаш?

6.   От Авторката
Не не се смятам за номер едно Хахаха . Аз съм на 15 и си мисля че е от хормоните но определено това ме измъчва той е на 27 .

7.   От Авторката
Хаха истеричка малко хихи мисля че мога да си го позволя

8.   От хормоните е щом си на 15, аз на тази възраст бях способна да се разрева ей така от въздуха. А иначе не мислиш ли, че той е малко възрастен за теб? Някак... той е мъж, готов за женене и деца, докато в същото време ти самата си дете. Разликата 25-37 е доста по-допустима от 15-27, макар че малко такива двойки успяват да са на един акъл и да запазят отношенията си - разбира се има изключения. Но на теб ти е рано да си с такъв мъж. И ако погледнеш реално на нещата е напълно нормално в живота му да е имало друга, доста по-опитна от теб, най-малкото защото е имала десетина години повече житейски и интимен опит от теб.

9.   Яснооо
Ще ти мине, спокойно

10.   Спешно трябва да станеш Номер 1 в секса, защото по всички параграфи си под нулата!

11.   Той щом е на 27 има много минало и едва ли ти си отговора, защо не хвана девствен >? Много е голям.

12.   От Авторката
Номер 10 коментара ти е напълно безполезен напусни. Благодаря на малкото добри коментари или тези, в които не ме обиждате. Но не знам защо така ми става и наистина ме яде отвътре

13.   Защо ли на тая възраст не си гледаш уроците, а се напъваш да станеш най-добра в секса? . Естествено е, че мъж на 27 има немалък опит с далеч по опитни жени от теб. Ти пък ги превъзхождаш с младостта си. За мен ще ти кажа, че никога не съм разпитвала съпруга си за тия преди мен. Колкото по-малко знае човек-толкова по-добре. Това е опасна тема, по добре не се захващай с нея.

14.   Явно никой от писалите не е притеснен, че 27 годишен мъж прави секс с 15 годишно момиче. Аз ли бъркам, или това е незаконно?

15.   @14
ти бъркаш.

16.   Ти знаеш какви са днес 15 годишните? Да не я е насилил случайно, доброволна връзка.

17.   №14 - не е педофилия. По закон минималната възраст е 14 години.
Физически на толкова са зрели, но интелектуално и емоционално - виждате в случая.
Съвети искала, ама се цупи като ѝ кажат неприятните истини. Чудя се акъла на мъжа, който се е хванал с нея - освен да я изчука няколко пъти и да я остави. Досадна и разглезена, без възпитание, мисли си, че светът се върти около нея. Не виждам какъв сериозен разговор на каквато и да е тема би могъл да води един мъж с това същество. Освен ако не е и той на нейното ниво.
На човек се помага ако той наистина иска и приема помощ. И ако знае, че главно трябва да си помогне сам.

18.   С тази психика си точно за лекар! Щом за дреболии беснееш, после какви чудесии ще твориш, че по добре не се занимавай с мъже.

19.   14, според Наказателния кодекс ако момичето има 14 и е доброволно, няма проблем. Знам, че някои хора сега скочат срещу мен, но това не е мое субективно мнение, а го пише в Наказателния кодекс. Ако не вярвате, ще ви издиря и цитирам точния член.

20.   №19, всеки момент това момиче може да каже, че не е било доброволно, а си я насилил и ти е бедна фантазията какво ще ти се случи. Виждаш какво става в Холивуд, съдят дятковци за деяния преди 20-30 години. По добре не се занимавайте с непълнолетни, не, че и тогава не стават фалове.

21.   15,17,19, Благодаря ви за информацията. Мислех си, че 14-15 годишните са легални, само когато сексът е с други хора на тяхната възраст, но вероятно споменът ми е от закон в друга държава.

От 14

22.   Не е престъпление по закон. До колко обаче е морално е друг въпрос. 12 години разлика е много в случая на авторката и нейния приятел.

23.   Хаха явно ти е скучно и сама си създаваш проблемите.

24.   N22, разликата не е причината. Аз живея с мъж с 20г по- голям от мен. Нямаме такива проблеми . До човек е.

25.   От Авторката
17 недей да си избиваш комплексите тук. Не можеш да определяш кой на какво ниво е от една тема. А за неприятните истини ти знаеш най-добре явно доста често са ти ги казвали

26.   № 20 - то много неща стават в Холивуд, но ние сме тук. И не е достатъчно да кажеш - изнасилиха ме, ами трябва и да го докажеш. Иначе хиляди жени щяха да съдят милионерите за обезщетения ей така, на честна дума.

27.   Може, може. Неграмотна си и емоционално, и функционално, и граматически. На 15, вместо от книжки, да се интересуваш от пи*ки е върхът на деградацията. Ако си мислиш, че един голям мъж може да е с теб, защото си интелигентна и приятна компания, значи съвсем не си в час.
Имам познат, който се занимава с момиченца като теб. Нарича ги "приятно тъпички", срам го е да ги води в компанията ни, когато излизаме и за нищо на света не ги запознава с родителите си. Сама си прави изводите, или поне пробвай...

28.   Ами, девойче, нали се сещаш, че няма как да си най-добрата сексуална партньорка, просто защото си дете още. Ти не си и жена, дето се казва. Дъщеря ми е на твоята възраст. Наскоро разбрах, че и тя прави секс. И я гледам - ами то дете, бре, какъв секс? Крачетата му детски, ръчички като сламки... Кой мъж ще я пожелае, освен някой съученик? Но явно има и такива инфантили.

29.   От Авторката
27 И как ме прецени така. Недей да ме съдиш по себе си

30.   Драга, наистина ли си мислиш,че този е за теб? Та той е на 27, ти си на 15! За него си точно хлапачка, и на години, и на акъл. На същата възраст съм, жена съм, и за нищо на света не бих погледнала 15 годишно момче. Та то е още дете, с лапешки акъл, още се изявява като звезда. Как се хващате с тия батковци, вместо с нормални момчета?

31.   Никак не е трудно да те прецени човек, № 29. Много си малка и наивна, макар, да се мислиш за голямата работа, щом един батко е топнал чушлето в тебе. Там, накъдето си тръгнала, ние оттам се връщаме.

32.   До 30

Мълчи! Стига! Ти не знаеш, какво е истинската любов! Ти не разбираш!

34.   27 Твоя приятел е поредния дъртак избиващ си комплексите. ;) А привличането към по-млади от по-стари мъже е пословично и го знаем. Твойта утрепка е приятно тъпа, комплексирана, която едновременно иска да се накефи на дете, да се похвали, че е забърсал младо и едновременно да си доизбие комплекса като го оплюе. А по злобата ти личи, че нещо май те е яд на младите тийнейджъри. ;)

35.   Авторке- не аз пускам тема за ревността, а ТИ. А в основата на ревността стои комплексът за малоценност. ТИ беснееш и се чувстваш зле, защото не си тази, с която на твоя човек му е било най-хубаво в секса. И след това аз ли си избивам комплексите? Смешна си. Най-вече с желанието да бъдеш голяма жена. На този свят съм от двойно повече време от теб и имам много повече опит и с приятните и с неприятните неща. И мога не от една, ами и от половин тема да те преценя що за незряла и неуравновесена хлапачка си. Впрочем, същото в една или друга форма ти го казаха и останалите коментиращи. Дали ти харесва или не, на никой не му дреме.

37.   Едва навлязла в пубера, мотка се с 27-годишен, хленчи и хвърля предмети, хили се аутистично в коментарите си, които спами.

Това е трол. Ако историята е истинска, нуждаеш се от психиатър спешно, биполярно приятелче.

38.   Към 32 от 30
Аз ли не разбирам, авторке? ! Колкото гаджето ти на възраст съм, и съм видяла доста от мъжете. И хубаво, и лошо. И съм била обичана, и мразена, и съм се смяла и плакала. И са ми изневерявали, и са ме лъгали, и са ме оставяли. Аз ли не разбирам? ! Натрупай малко опит, и тогава казвай кой не разбира, слушай по-големите и препатилите. Хем си се хванала с голям мъж, хем се сърдиш. Първото ми гадже бе девствено като мен, на 16 бяхме, и нямах никакви проблеми с ревност и комплекси. Взаимно се учехме на всичко за връзките, секса. Ако бях с някакъв батко на по 25-30, сигурно щях да ревнувам може би. Виж хубаво и лошо от мъжете, и пак казвай на по-големите, че нищо не знаят. Малко си още.