Как да си върна момичето
Веднъж вече писах тук относно това за което ще пиша пак..> http://spodeli.net/4/story-143844.html моля ако ще изразявате мнения по въпроса първо прочетете първата тема ,за да видите за какво става дума
Студен човек съм не споделям много на приятели и тук е единственото място на което мога да си излея чувствата и тревогите дори и да знам ,че ще бъда опрекнат.
Преди няколко дена й взех телефона докато се къпеше.Реших разбира се да отворя чата с въпросният бивш.Нямаше нищо кой знае колко притеснително в самият чат освен,че той й се обясняваше в любов,колко много съжалявал,че наистина я иска и е готов на вс.,за да я върне и т.н.Тя не го режеше и не се държеше грубо с него и не му отвръщаше,но не го и отблъскваше,което много ме издразни.След това успях да намеря данните й за фейсбук и си ги записах.Не бях влизал в профилът й нито веднъж въпречи ,че можех .От няколко дена тя е много зле.Не излиза от тях,не говори и не общува с никой аз едвам успях да се свържа с нея.Като я видях просто...останах без думи.Беше бледа ,като платно,очите й бяха зачервени и под очите имаше торбички.Никога не съм я виждал толкова зле.Държеше се дръпнато на всичкото от горе.Не споделяше.Сякъш до една степен и изпитваше вина.Но донякъде я разбирам защо,хах.За да разбера какво се случва влязох в профилът й и какво да видя..Бившият й наговорил ,че си имал друга ,че я бил преживял(но до колкото го познавам се опитва да й върти номера и я лъже,за да ревнува и да я манипулира и аз не знам вече)Тя му беше написала доста странни неща ,личеше си ,че ревнува и накрая го е блокирала.Точно след този чат на следващият ден ни някой я беше чул ,ни видял,изолира се.Пределно ясно е защо.Просто не го е преживяла и седи с мен на сигурно..наистина и аз доста я нараних ,но не очаквах тя още да го обича ..Има ли начин да си я върна ,искам си старото весело момиче ,не мога да я гледам съсипана

Коментари

1.   Първото, не е трябвало изобщо да си пише с този бивш. Просто защото, не е здравословно и само наранява. Спирала съм всякаква комуникация, защото за мен е по-добре, само ме наранява. Не че не са ми писали да ме дразнят с новите си, или да се правят на приятели. Ако разговорът не засяга връзката, или новите връзки, се преглъща, но пак не е препоръчителен. Така че направо блокаж. Все едно тези хора никога не си ги срещал. Така е най-добре и за бъдещите хора. Всяка комуникация с миналото те връща в изходна позиция. Няма смисъл.
Как да си я върнеш- просто бъди до нея. Прави с нея това,което обича.

2.   Този път и аз ще го кажа - бягай, бягай защото с времето ще ти е по трудно. Вече минах през това и осъзнах, че две дини под една мишница не се носят. Нищо няма да може да ти даде тя! Мислите и са другаде. Най доброто което можеш да сториш, е тактично да се отдръпнеш, така има шанс да разбере че и теб ще изгуби. Ако останеш, ще си кошче за душевни отпадъци и накрая ще те замени с друг.

3.   Няма шанс да си я върнеш. Ще се нараниш само. Бягай, бягай, за да запазиш себе си.

5.   Говори с нея, баце. Питай я иска ли да продължите тази връзка, според нея има ли смисъл въобще, защото не е окей тя да страда по бивш нито за нея нито пък за теб. Но донякъде трябва да я разбереш щом са имали емоционална и задълбочена връзка няма как да не остане тръпка след това. Може да отмине, но може и да е за цял живот. Не знам дали може да си я върнеш, ноо.. опитай, щом я обичаш. Говори с нея, разпитвай я ( ако говорите за онзи и си признае, че още има нещо към него ще те боли няма как, но цаката е да си до нея) излизайте повече, изненадвай я. Просто й покажи обич. Спечели я като в началото. Изтрий оня от мислите й с много обич и търпение. Но ако и това не стане я остави. Ще боли, но това ще е начинът. Щом пичът я търси все още и се мъчи да я кара да ревнува и иска да си я върне може би, както ти така и той има истински чувства към нея и ако тя наистина още го обича ще се върне при него. Много ще ти е тегаво няма как, но бъди подготвен за всичко. Аз имах една бивша с която бяхме изпаднали във вашата ситуация. Тръгнахме, всичко първата година беше окей, но се върна старият й приятел от чужбина и те излязоха, за да се видят понеже, като скъсаха бяха си останали приятели. След това излязоха още няколко пъти и тя започна да се държи дръпнато с мен. Нямаше я оная искра в очите й вече, като ме види. Аз като зрял човек седнах да говоря с нея и я питах директно има ли смисъл да продължаваме, след като ясно си личи, че тя отново започва да има чувства към него и ме отбягва. Благодарен съм й че си призна всичко. Скъсахме, но останахме приятели. Тя се върна при него и до ден днешен са заедно и дори чакат дете. Много ме болеше като се разделихме обаче всичко беше за нейно и мое добро. Няма смисъл да се измъчва с мен докато в главата й е друг или пък аз да седя с човек, който ме заблуждава. Все още съм необвързан, но съм сигурен, че скоро и аз ще срещна любовта. За това те съветвам щом я обичаш дай всичко от себе си. Но ако не стават работите нека иде при любовта си и се моли, че е взела правилният избор. Успех!

6.   какво ви вълнува бивши и не знам си Ко. Златно правило си поставихме ние с мъжът ми нито дума за бивши, нали гледаш в бъдещето за какво са ти бивши. Блокиране на всички. Поддържам слаб контакт само с един от бившите си и то това е грешка.
Просто тя сама трябва да го забрави и да премине напред за да може да е щастлива в новата връзка. И аз направих тази грешка, все сравнявах живота с този на бившия ми, но просто всеки има различни цели в живота и едва когато го превъзмогнеш разбираш колко е хубав твоя живот. Тя трябва да пусне миналото, не знам дали има нещо което можеш да направиш чувствата не се контролират или ги има или го няма.

7.   Не се унижавай! Как може да и влизаш в профила, да и се молиш и тн. Ако все пак искаш да е само твоя, начинът е само един. Предложи и брак! Успех!

8.   Мисля, че няма начин. Ще го преживеете.