Как и къде се запознахте с гаджето си?
Интересно ми е другите хора къде и как се запознават с гаджетата си? Просто като статистика. Интересно ми е от гледна точка и на мъжете и на жените.

Коментари

2.   Запознахме се с приятеля ми в един сайт за запознанства, регистрирах се там птосто на шега и с фалшиво име и без снимка. На първата страница ми излезе и реших да му пиша просто така. Обаче си допаднахме. Разменихме си фейбуците и две седмици след това се видяхме, изкарахме 3 дни заедно и така заедно сме малко повече от 3 години

3.   Първата година в университета. Имахме обща група първокурсниците и започнахме да си пишем, допаднахме си и така.

4.   В гепи ме преди да стане публичен дом, на шега и така вече 10 години. Женени сме от 3 и имаме дете на 2 години.

5.   Още в даскало преди да завършим. Барнах му дупето щото ми хареса без да го познавам :д и така после се запознахме де.

6.   Значи има смисъл от сайтовете за запознанства

7.   Първият път беше на новогодишно парти. Вторият просто на улицата. Третият в някой архаичен сайт за запознанства. Четвъртият пак на новогодишно парти. Сега пък в апликация за запознанства. Долна демография имат тези сайтове, всяка хетеросексуална жена би повърнала до 3 минути след регистрация. Така беше и със сегашната ми - идея си нямам колко индийци са ѝ се изтропали в пощата с open bob show vegene. Аз само я поздравих. И така почна.

8.   В автобуса засегладахме и ме намерил във фейсбук, писахме си известно време и решихмехда излезем и от тогава сме неразделни вече година.*

9.   Моят съпруг пък ми беше... градинар. Не се майтапя! Направих огромна цветна градина на вилата си, но в един момент се оказа, че тази работа не е толкова проста. Наложи се да наема някой, който да ми помага. Той прие всяка събота да идва да коси тревата и да върши по-тежката работа. А те тези розови храсти как ухаят, а мириса на топлата земя, а свежестта от росата, а щурците привечер, а птичките, и един мургав мъж с огнен поглед... И какво да ви кажа, сещате се! След една година бяхме женени. Най-смешното е, че в момента търсим градинар, понеже и двамата с мъжа ми сменихме работата си и вече напълно нямаме свободно време да се занимаваме с двора, а обичаме да прекарваме лятото там.

11.   Интересното е, че с него сме учили в едно училище в продължение на година-две, имахме много общи познати, даже братовчед му беше във връзка с моя много близка приятелка, но с моя човек се запознахме във фейсбук. Той ми изпрати покана за приятелство и аз я приех, защото ми изглеждаше много познат. Писа ми след няколко дни, допаднахме си, осъзнахме колко много пъти сме се разминавали на косъм, как имаме общи приятели и на следващия ден излязохме. Останалото е история.

12.   И ние с моята в Гепи ме се запознахме. Писахме си, после си уговорихме среща. Вече от 4 години сме заедно.

13.   Аз с моя се запознах на работа. Бях на стаж в неговата фирма. Сложиха ни да работим заедно по един проект. Точно като в романтичните филми, още първия път като го видях, почувствах, че това е моят човек. Той каза същото после. Не ми пуснаха договор, но мисля, че беше за добре. Да съчетаваш работата с романтични трепети не е на добре.

14.   С бившата във фейсбук, но имахме общи приятели, един от които ме насочи към нея(удари едно рамо).