Мъж с кофти белег и ми грабна интереса.
Жена на 24 съм. Харесвам мъж на 29, но той има странен белег на врата. Нещо оперативно може би.. не знам! Една приятелка ми казва, че това било много неприятно и не би излизала с такъв мъж, а други две момчета го наричат изрод с рецидивистки вид. Казват да го зарежа, но той е като изваян. Не е дебел или слаб и прилича на актьор в лицето. Знае испански и френски, има приятен глас и не е напомпан като тия от фитнесите, но като го пипна е като камък в ръцете и треперя от вълнение. Този белег и космите по гърдите и ръцете му ме подлудяват. Има излъчване и мъжество на гладиатор. Приятелката ми казва, че този сигурно е преживял нещо гадно и е кофти обстановката около него, но за мен това е много възбуждащо. Някак чувствам такива мъже като истински биткаджии в живота, възмъжали и много опитни. Аз съм от харесваните и сваляни момичета, мислите ли че мога да си търся и по-добро от него? Не знам и какво му се е случило все още, ама е било кофти. Аз никога не съм искала да бия на очи с някакви недостатъци, пък той се набива на око с доста боен вид. Даже единият му клепач е леко притворен.

Коментари

1.   Приятеля ти може да е служил в армията или в полицията, или да е бил наемник.. За това че, ако ти е любопитно то просто го попитай и не с ушай другите какво казват. Аз имам над десет..