Как любовта ме съсипа тотално..
Не за пръв път пиша тук. Той е един от загрижените в началото, които след това искат да ти отровят живота. В началото мил, грижовен, постоянно правещ жестове, с 1 дума - мечта. Мина се известно време и си показа истинското лице- обсебващ, мислещ само за себе си, обижда ме постоянно, крие си телефона иска моя постоянно, лъже ме, че други хора пишат от неговия телефон, а в същото време тези хора казват на мен той какви ги върши зад гърба ми. Винаги си трие ръцете с тях. Постоянно ми казва там няма да ходиш, с този няма да говориш, това ще направиш. Нито ми е мъж, нито нищо, а се държи с мен, все едно не съм човек, а вещ, която е негова и трябва да съсипе. Опитва се да ме скара с родителите ми, както и с приятелките ми. Вече съм на ръба на силите си... какво да правя...? Обичам го много, но той ме съсипва тотално. Казва че уж не крие нищо и след минута казва имам си друга не си единствената и чакат за твоето място много момичета. Според вас какво да направя. Има ли смисъл да положа някакви последни усилия, или нещата са загубени изцяло? Благодаря Ви, че отделихте време да прочетете историята ми.

Коментари

1.   Какви усилия ще полагаш, нямаш ли себеуважение?! Като чакали много, да си го взимат и търпят. Ама че нарцисист!

2.   Не си струва да полагаш никакви усилия! Послушай ме и си спести събитията. Аз родих детенце от такъв човек. Уж много го обичах, все търпяха... е, раздялата ми с него ми донесе само облекчение :)

3.   Не, трябва да си тръгнеш веднага! Ако останеш се приготви да живееш в Ада!

4.   Не разбирам защо женоте сами си правят живота по-сложен събирайки се с хора, с които не са щастливи.
И кога жените ще разберат, че живота им не се върти около това да угаждат и да се подчиняват на един мъж, а да слагат в центъра единствено и само СЕБЕ СИ. И така всеки който се опита да се доближи и навлезе в живота ти ще играе по твоите правила, ще те прави щастлива и ще те уважава. По начина по който ти искаш, защото ти си в центъра на своя живот. От тази позицоя е много по лесно да кажеш довиждане на всекигокойто не полрова твоите желаноя и стамдарти.

Жена 23. г

5.   Мисли! Това любов ли е и тази любов ще се засили ли, като имате деца и проблеми. Но каквото и да напишем, ти ще си останеш с него и след години ще си съсипана от този мъж.

6.   Събираш си куфара и му казваш успех със следващата. Ако не, търпи си го и не се оплаквай.

7.   Ми ти сама си го написала, "влюбила" си се в една "мечта", не в реалния човек... "Нещата" никога не ги е имало скъпа...

8.   Няма никакъв смисъл. Не се измъчвай излишно.