Не знам как ме търпи...
Здравейте! От около 10на дни съм невъзможна, може би защото съм бременна в 9 месец. Постоянно горовя на съпруга си за бившите му приятелки и тайно му ровя в телефона всеки ден, за да чета какво е било преди мен. Знам, че не е редно, но моля ви дайте ми съвет какво да правя.. имам му доверие, но сякаш искам да се самонаранявам като чета нещата от преди години.. Той милия се изнервя, но ме търпи, даже ми подарява цветя.. не искам да е така.. посъветвайте ме.

Коментари

1.   Явно всички жени правите само това! Май много ви е интересно мъжете ви с кого са поддържали връзка или продължават да я поддържат с други приятелки! Аз съм на 36, телефона ми е с пръстов отпечатък и със заключване! Където и да го оставя, никой няма да може да го отвори! Може и втори да имам, ей така, ако реша да поддържам връзка с някоя друга приятелка, без да разлайвам кучетата, защото любопитството на вас, домакините е безгранично-само чакате мъжете ви да си легнат и първата ви работа е да им разгледате телефоните, компютрите, а защо не и в избите и таваните-може би точно там ще откриете нещо наистина невероятно! Не става така! Ако той реши, ще ти покаже и обясни, но е решил да не го прави, защото това е минало! А и е забравил да си защити телефона, което е много голяма грешка, но аз не бих я допуснал! Все пак всеки си има тайни и не обича никой друг да ги знае! А и не му казвай какво си направила, защото може да се отвърне от теб! Опичай си ума и си гледай домакинството! Това е от мен!

2.   Моята хубавица ги вършеше същите и накрая ми изневери защото не съм и обръщал внимание и мислела, че и изневерявам!!!

3.   Що за мъж ще си пази кореспонденциите с бивши?! Чатове, телефони, всичко се трие и блокирва. За да няма после сърдити. На днешно време даваш един блок, изтриваш всичко и край. Ама какво било, що било, няма значение,освен ако той не поддържа още връзка с тях или им гледа профилите. Тогава вече може да има повод. Където е имало огън, пак ще пламне. Ама ако не се сеща за тези жени, не им пише, нямаш повод. И да иска да изневерява, може с всяка, не само с бивша.

4.   Ами изтрий всичко от телефона му и няма да има какво да ровиш.
Като родиш ще забравиш всичките му стари истории. Няма да имаш време да се наспиш, камо ли да се занимаваш с подобни работи.

5.   И аз ровя, нямам проблем с това, давам да ровят и моя телефон, ако се сърди >> ще поговорим, излишни драми не желая.

6.   И аз не знам как те търпи, не трябва.

7.   Бе как ще трие нещата от телефона му, това да не е нейния телефон? ! Как ще трие, ще блокира, изобщо няма право да пипа чужд телефон! Като иска, ще си пази чатовете с бивши, както каза номер 1, всички имаме тайни, това е адски грубо навлизане в личното пространство и проява на комплекси.