Добър план ли е?
Моля темата да бъде добавена.
Здравейте. От скоро имам приятелка и се обичаме, а аз съм много привързан към нея. Но сме от различни градове.
Та искам да я изненадам. Обещал съм и, че ще ида да я видя някой ден. И мисля да е скоро до няколко месеца. Имам идея, понеже мога да свиря на китара да ида да и изсвиря и изпея нещо. Или да и дам листчета с причините да я обичам. Според вас добра идея ли е?

Коментари

1.   Да не стене да отидеш в неподходящ момент и да се изненадаш ти накрая?

2.   И си в шести клас, нали?

4.   цитат "Та искам да я изненадам. Обещал съм и, че ще ида да я видя някой ден. И мисля да е скоро до няколко месеца. "

До няколко месеца …. я камилата, я камиларя.
Лично за мен скоро е до няколко дни а не месеца.
За няколко месеца много неща могат да се променят.

5.   Идеята ти е много романтична, но е много възможно да не се получи точно така, както си го представяш. Възможно е деня, в който отидеш, приятелката ти да е на работа/училище/лекции, да си е уговорила срещи или пък часове за маникюр или друго. Тези изненадващи посещения са мили, но трябва да си много наясно с нейния график, за да не се случи така, че да си се разходил напразно. Идеята с музикалната изненада също е мила, но пропускаш фактора съседи. Дори приятелката ти да се почувства като героиня от романтичен филм, това със сигурност няма да важи за съседката пенсионерка от първия етаж, която по това време иска да си почива или пък за някоя съседка- нова майка, която точно си е приспала новороденото. Аз лично, като жена, изобщо не искам да ми изнасят серенади по улицата. Просто се притеснявам, че шума ще раздразни всичките ми съседи и после ще трябва да им се извинявам, че някой ме обича и е искал да ме зарадва. Кофти работа е, наистина.