Случвало ли ви се е бивше гадже да иска да ви запознава с новият човек в живота си?
Едно бивше гадже, с което сме разделени от година, е искало да ме запознава с новата си. Знам това от колжеки. Навъртал се е там, където знаеше, че работя, един хотел, и водил тази често на ресторанта. Аз вече не работя там, но той явно не го знае. От цял град ресторанти често ходил там, където знае, че работих, докато бяхме заедно. Все се озъртал и подпитвал къде съм, и ако съм на смяна да дойда при тях да поговорим. Като го чух от вече бившите си колежки, паднах от смях. С този човек се разделих много драматично, доста ме обиждаше, и сега искал да ме запознава с тая. И преди и правил опити да ме запознава с новите си, ама така директно да ходи до работното ми място не се е случвало.
На вас случвало ли ви се е? С каква цел хората го правят? Не сме приятели, по-скоро от раздялата сме на нож с него, и всякакви любезности са фалшиви.

Коментари

2.   Ти наистина ли не схващаш? Сладур! Разделили сте се драматично, сега сте на нож и той не, че иска да те запознае с настоящата, по-скоро иска да те подразни с нея и да ти покаже, колко е щастлив в момента с нея. Иначе, представи си, ако наистина тя му беше приоритет, изобщо нямаше да иска да ѝ причинява нещо подобно. Толкова е обзет от лошия вкус на вашата раздяла, че в момента хич не му е сладко в новата връзка. Човек, който е продължил напред, няма нужда от доказване пред бивши и срещи с тях. Не му се връзвай на номерата, не си струва да се ядосваш.

3.   Номер 1 е прав/а.Или е това или още има нещо към теб и иска да те дразни.

4.   Избива комплекси, просто се усмихни снизходително и подмини!

5.   Е, чак с такива тъпанари не съм се занимавала.

6.   Изпод фейса:
Бившата ми работи в аптека, всяка вечер минавам от там да си купувам презервативи. Тука е същата работа, просто иска да те дразни, да си чеше егото сиреч видиш ли на намерих си по-добра. За това аз прекратявам всички видове комуникации с бивши, без значение как сме се разделили, хората нямат никакво уважение към човека с който са си делили хляба. После що ги подминавам като вестникарска бутка.