Нашата невъзможна, но голяма любов
Здравейте, ПУБЛИКУВАМ ЗА ВТОРИ ПЪТ ТАЗИ ИСТОРИЯ, ТЪЙ КАТО ПЪРВИЯТ БЯХ ЗАБРАВИЛА ДА ОТБЕЛЕЖА НЕЩО МНОГО ВАЖНО И НЯМА КАК ДА КОРИГИРАМ НАПИСАНОТО ОТ МЕН. Желая ви, приятно четене.

Днес искам да споделя с вас една много красива но и болезнена история. Знам, ще ме съдите, ще ме обвинявате, ще ме ругаете, но поянкога живота е твърде несправедлив с нас и ни поднася неочаквани неща. Влюбих се, влюбихме се адски много. Всичко стана без да го осъзнаем. Познаваме се вече 3 години, от самото начало адски много си паснахме и станахме големи приятели, винаги съм го чувствала като по-голям брат, а той ме приемаше като неговата по-малка и наивна сестричка. Преди време бях срещнала един мъж, всичко беше само секс, така се бяхме разбрали и така и трябваше да бъде, но с течение на времето всичко се обърка. Появиха се чувства НАЙ-ГРЕШНИТЕ ЧУВСТВА В ЖИВОТА МИ, за които съжалявам дълбоко и този човек който аз приемах като свой брат, беше неотлъчно до мен, даваше ми съвети, но уви аз не възприемах и накрай разбира се, той се оказа прав за всичко. Както и да е, това го написах за да ви поясня малко или много до колко близки бяхме и все още сме. От известно време, аз усещах ивиждах, че той има по-силни чувства към мен, просто си личешепо погледа му, по държанието му, поабсолютно всичко. Не исках да повярвам на това, и все си виках ТИ СИ ЛУДА, Я СЛЕЗ НА ЗЕМЯТА НЕ СЕ ФИЛМИРАЙ ИЗЛИШНО, и така месеци наред се заблуждавах, че това е просто в моята глава, но с всеки изминал ден чувствата му към мен бях все по явни, но това започваше да ме радва. Чудех се какво ми ставва, защо съм се радвала за това, знаейки че това нещо може да провали прекрасното приятелство което имаме, а аз не исках това да се случва. Мина известно време, започнахме да ставаме ощеи още по-близки, започнах да се питам какво се случва. Защо ми беше толкова хубаво, спокойно и топло когато съм до него, защо исках все да съм до него, защо постоянно мислех за него, докато един ден не осъзнах, че не мога да заблудя себе си колкото и да искам, и че аз също съм адски влюбена в този човек. Мълчах си, опитвах се да не го показвам, но очите ни издаваха всичко. Една вечер купонясвахме (ние сме в една компания), и тогава неочаквано той ме целунна. Вече бях удебена, че не се заблуждавам, а че всичко което виждам и усещам е истина. Имахме доста дълъг разговор и изяснихме всичко онове което сме крили толкова много време. Признахме за чувствата си един към друг. Той ми каза, че няма да се откаже от мен, а и аз не искам да се отказвам от него в никакъв случай, макар и да наем какви могат да бъдат последиците. Незнам какво да праве, побърквам се. Постоянно той ми е в главата, постоянно си звъним пишем си, не можем един без друг. ИСКАМ САМО ДА ПОДЧЕРТАЯ, ЧЕ НИКОГА ДО СЕГА СМЕ НЯМАЛИ СЕКСУАЛЕН КОНТАКТ (казвам това, за да избегнем злобните коментар от типа ТИ СИ К****И Т. Н. ). Просто се влюбихме до такава степен един в друг, че тази любов ни побърква. Не исках да става така, повярвайте ми не исках, но сърцето мамкаму не се командва. Нито аз мога без него, нито той без мен, какво даправим? Дайте ми съвет, някога попадали ли сте в такава ситуация? Побърквам се с всеки изминал ден, повечеи повече!!!
P. S. ТОЙ Е ЖЕНЕН И ИМА ПРЕКРАСНО СЕМЕЙСТВО, КОЕТО АЗ НИКОГА НЕ БИХ ЖЕЛАЛА ДА РАЗРУША. :-(

Коментари

1.   Разбира се, че можеш без него, айде де, да не ти зависи живота от този мъж? ! Не искаш, това е. А трябва моментално да изчезнеш от живота му. Ще ти мине. И след не много време ще се срамуваш от себе си и ще се радваш, че си взела правилното решение. Действай!

2.   Здравей! Да може би много от читателите ще напишат коментари от рода на зарежи го, не се занимавай, той е женен и не е правилно и т.н. Това ще го чуеш и от твои приятели може би и ще те упрекват за това, което правиш. Но моят съвет към теб е изживей си го! Така както на теб ти харесва. Никой няма да чувства това, което чувстваш ти и никой няма да живее живота, който ти живееш. Ако искаш да си с него бъди с него. Искам да ти кажа, че накрая ще те боли, но поне ще знаеш, че си изживяла наистина незабравими моменти с този човек, отколкото да си повтаряш ако бях опитала. Не се отказвай ако и той има чувства към теб. Няма да те упреквам, няма да те критикувам, за това, че си се влюбила, защото любовта не пита, а тя просто идва. След време ще ти мине, но спомените ти с този човек ще останат.

3.   Авторке, отговорих ти в другата тема, но тук забелязвам нещо много странно. Не съм професионален психолог, обаче ми прави впечатление, че ти за ВТОРИ път пропускаш същината на проблема и го отбелязваш като послепис чак накрая. Т. е. два пъти пишеш една и съща история и два пъти не започваш с това, че човекът има щастлив брак.
Именно това поне в моите очи издава, че това "прекрасно семейство" ти си твърдо решена да разрушиш без да ти мигне окото. Разбира се, не си виновна само ти, защото ако един мъж е наистина щастлив у дома, то и дяволът не може да го измъкне оттам, но не разбирам какъв съвет търсиш.
Ако питаш как да разделиш този мъж от съпругата му, така и кажи. Ще преповторя мнението си: не се забърквай в това, защото ще си вкараш автогол, дори и да успееш да спечелиш мъжа.

4.   Уф, ставаш досадна, колко пъти ще го пускаш това? Какви приятелства, какви 5 лева, като ви е треснал яко хормона и двамата? И ако/като те награби, хич няма да се сетиш за прекрасното му семейство, ами ще смъкнеш гащите. Защото нещата вървят точно в тази посока. И не се заблуждавай - няма ти да му разрушиш семейството, той вече е започнал да си го руши сам. От момента, в който се е хванал с някаква си, вместо да е при въпросното семейство.

5.   Ясно е че ти си много влюбена в него. Но се замисли дали ако той е влюбен достатъчно в теб ще остави жена си за да бъде с теб:)

6.   Да, ставаш все по-добър майстор на късия разказ, но продължаваш да правиш едни и същи... пропуски да ги наречем - замиташ под килимчето това, което не ти отърва...

7.   № 6, знаеш кой е авторът на късия разказ?

Л

8.   Абе как ви учат в училище - не се казва досега съм нямала, а досега не съм имала. Много е дразнеща тая грешка... И момиче, моментално се разкарай от този човек. Много думи за да замаскираш желанието си да бъдеш с този човек и да разрушиш семеството му. Да, и той ще има вина, ако направи крачката, но и ти! Просто не се бутай там, където не ти е работата. Какви приятелства, какви пет лева, човекът е женен и с това приключва всичко.

9.   Това не е никаква любов, а сърбеж. И твоето голямо его. остави човека на мира. Когато един мъж е женен, а една жена - омъжена, приятелките са ненужни. Особено свободните. Защото са потенциално опасни!

10.   Ах,тия светици по форумите-той щастливо женен,тя милата не иска семейство да разваля,ама видиш ли-влюбихме се адски много?Я да ми обясни някой как се влюбва тъй лесно щастливо женен човек?

11.   Авторке, ако той наистина има чувства към теб, повярвай ми, жена му вече е усетила, че нещо става. Въпрос на време е да се излезе наяве вашата голяма любов. Повярвай ми, идея си нямаш какви може да са последствията. Любовникът ти може да загуби дома си, да остане без пукнат лев около развода, да възникнат проблеми с децата му евентуално. Готова ли си да му причиниш това? А за него какво да ти кажа... Човекът хич не е толкова прекрасен, щом върти любов извън вкъщи. В смисъл, виж помията, която сипва на хубавото си семейство и си помисли - сигурна ли си, че те обича истински, или си просто занимавка, която лесно може да замени?

12.   Абе кого лъжете с тези глупости-приятелства,братства и пр., себе си ли, другите ли? Женен мъж, с деца и някакво момиче, дето налапало въдицата, какви приятели могат да са? Какви общи интереси имат, освен да си събуят гащите и ...ясно е нататък накъде водят тези приятелства.

13.   Тук е първото публикуване на историята
http://spodeli.net/4/story-144364.html