Приятелката ми си пише с др момичета
Здр супер неудобно ми е цялото това нещо, но...
Хванах приятелката ми с Акаунт в сайт за запознанства там тя се представя като "Сложно е" и, че е "Би" при което аз съм потресен.. Преди ми беше казала като се запознахме че се е лиьала с др мацка обаче и било ужасно когато тя е лизала.. Но все пак я е докарала до свършване след като тя я е лизала. Ок приех го че не сме се познавали и е експериментирала.. Добре, но вече сме доста време заедно 2 години и нещо от вътре просто ме осъмни как тя все ми проверява емейли как ми следеше фейса как телефоннитв номера всичко и в 1 момент реших да проверя все пак.. Знаех и паролата на телефона, проверих и историята беше изтрила известна част от нея до преси няколко дена когато аз виждам някакъв сайт за запознанства при което цъкам профила и и гледам как се е нагласила.. Червило циците лвко отвън снимала се е да изглежда првдизвикателно и започвам з да чета и какво да видя.... Тя едва ли не се моли на някакви Лелички.. И някви случайни да я лижат.... Гледам как им праща снимки на лизбийки който се лижат и им пише колко и е сочно путенцето.. И как ще я изпразнят при което аз останах Потресен! И им се моли да продължат във вибер или фб беше си писала поне с 10 различни дори си е писала с някви от моя град при което тя живее в моя град и почти не познава никой.. И с някаква обсъждат как до сега приятелите и не са знаели.. И как може да я хванат по сайтовете и някой да каже.. Като под сайтовете.. Става ясно че не е само в един.. ((А аз съм човек който пренебрегва себе си за да я зарадва с нещо.. Нямаше тел когато дойде при мен подарих и купих и нов близо 500лв за някой хора може да не е нищо, но за мен е било лишение както и да мн още сум се лишавал и за други неща да мога да и подаря.. Никой от бившите и не й е подарявал нищо, никога)) и така обясних и какво съм видял тя беше като ударена от гръм исках просто отговори, 1во.. Не знаеше какво да ми каже след което не искаше да говори за това а аз исках отговори пресложи да се разделим.. А аз исках просто да разбера какво сд случва дали нещо не е в мен проблема да се поправя по някакъв начин... Питах я какво я възбужда да се лижат с някви курви ли какво и тя каза ако ти кажа че не се възбуждам ще излъжа.. И се засммя дори че едва ли не нищо особенно не е станало но аз исках да си го обясня за себе си! И така обясни ми че тва е от преди просто била такава... Дали съм видял датите сиг си е мислила че не съм прочел всичко но ето че е след като сме се запознали холяма част от чатовете докато съм на работа.. Докато спа дори спомена... Няколко дена преди случилото се, че като спя мастурбирала за мен.. Но нещо не ми се стори достоверно какво ще я възбуди като спа??? ... По вероятно си е пишела с някви докато спа и се е пипала понеже е рисковано че може да се събуд предполагам че това я е възбуждало допълнително от известно време ми казва че не и се прави секс мързяло я нямала желание.. А преди това правихме секс всеки ден без пропуск дори по няколко пъти на ден целувхме се по цял ден.. И мина малко време няколко часа дойде каза че супер мн я е срам за случващото се разплакана и каза че повече никога няма да се повтори и колко мн ме обича... Ок правихме секс.. Излизах я... И после пак същото имам предвид мн дни без секс мързяло я била напълняла... А аз винаги я закачам да се чувства желана и женствена с комплименти и закачки... За момента може би повярвах но вече се съмнявам много.. Аз съм човек с дисциплина и ценности спортист човек който е нямал нищо на готово а и давам и малкото което имам просто мен ме прави щастлив да е щастлива..

Коментари

1.   Изхвърляй го тоя боклук - колкото се може по-скоро, че един ден ще гледаш чужди деца!
Един приятел така изгоря с една такава.. Е, вече е в гроба, след 10-годишно пиянство заради нейните изстъпления.