Най -добрия му приятел
Накратко ще ви кажа, събрах се с приятеля си след раздяла година и половина от предната ни връзка, която беше 4 години. Познахвах приятелете му, съответно... Били сме по купони и сме излизали, тогава никой не ми е правил впечетление. Да, сега поднових контакт с компанията му.. И как да се изразя с въпросното момче се сближихме много и станахме много добри прители.. Имахме леки закачки. Уникално красив е което му казвам винаги. Обожавам интелекта му също... Всичко това моя приятел знае, не ревнува от него, защото има прекалено голямо доверие в него, което е хубаво, защото се забавляваме много, споделяме си, излизаме.. Всеки път когато го видя съм супер щастлива.. Имаше една случка, бяхме пияни и заспахме прегърнати, той ми каза, че бил възбуден, зареди някакво си момиче там... Всички знаем че това не е точно така, все пак бях ооще по щастива и невероятно възбудена, нищо не се случи и не мисля, че ще се случи.. Просто го обожавам... Разбира те ли? Искам да го усетя. Дирекно да си го кажа искам да го почувствам целия кожата му усните му той в мен... не е обикновенно сексуално желание... нещо повече от това е... Той скоро заминава от града, нямам идея колко често ще го виждам.. предполагам както става в живота и приятелка ще си намери.. Какво да правя? Старашно много ще ми липсва

Коментари

1.   Искаш ли да нараниш чувствата на половинката си? Искаш ли да се почувства боклук и да влезе в депресия?

2.   Действай! Един живо живееш!

3.   Преди да замине го изчукай, ще имаш добър спомен! А ако прихванеш, ще имаш и копие от него.

4.   Момичета, спрете да пълните сайта с глуповати истории. Щом ви се иска приключения с този и онзи, изживеите си ги. И признайте пред себе си, че не знаете какво искате. Да ви имам проблемите. Ходите с един, харесвате друг, мислите за трети ляга ви се с четвърти, после като ви наричат к***и, момчетата виновни.
Авторке не е болка за умиране, скъсай с единия и се хвърли в ръцете на другия, не се иска кой знае какво философско разсъждение.

6.   Влюбена си.

От тук насетне, изборът е твой. На твое място, бих му признала. Приятелят си явно вече не обичаш, щом си се влюбила в друг.

7.   Съжалявам, пиленце, но с този начин на писане, изобщо не пасваш на евентуален позитивен интелектуален капацитет, какъвто надървеният младеж има. Изпляскайте се там и кой - откъдето.

8.   Осъзнай се. Защо изобщо си се събрала с бившия като е очевидно, че нямаш никакви чувства към него, та чак и искаш да се *укаш с негов близък приятел. Адски долно постъпваш, моя съвет е да се махнеш и от двамата преди някой да е дълбоко наранен. Мислете малко с тея глави, не са само за украса.

9.   Мъжът ми има един много красив колега. Изключително весел и приятен човек, бивш професионален плувец. Често идват с останалите от фирмата у нас на гости. Да, разбира се, че го харесвам, хубав мъж е, чудесно се разбираме, а когато веднъж доведе и жена си, станахме първи приятелки - много приятна двойка са двамата и се радвам, че покрай мъжа ми се запознахме. Но никога и през ум не ми е минало за някакви отношения с въпросния човек. Просто защото за мен моят съпруг е най-прекрасният и най-желаният. С един крак и една ръка да остане, пак ще обичам само него.
Замисли се, авторке, какво означава всъщност връзката между вас с твоя приятел. Може би това не е човекът за теб. Но в този случай бъди честна и го признай - първо пред себе си, после пред него.

10.   Като се видите другия път, дръпни го на една страна и му лъсни бастуна набързо.

11.   9, ха-ха, личи си, че никога не си си го помисляла, щом го пишеш тук по този повод...
Ние пък трева пасем.

12.   Правописът ти ми избоде очите, завърши поне трети клас преди да се разкрачваш.

13.   Вземи му тегли една путка, че да му дойде акъла в главата.

14.   Към авторката - На колко си години, че не можеш толкова да решиш? Някаква детска работа ли е това или си зряла жена? Но хейт.