Колко най-дълго не сте правили секс?
Ж27
Не съм правила секс от почти 3 години, дори анонимно ми е неудобно да го призная. Не, че не искам или ми липсва внимание, а по-скоро проблема ми е емоционален. Видях, че има такава тема, но ми се иска да видя нови мнения и причини. Имам нужда да не съм сама в това,а и някой друг да разбере, че не е сам.

Коментари

1.   Аз пък цели 15 г. не съм правил секс, обаче като навърших 16-тата лeле-мале!

2.   Голям праз. Никой не е умрял от това. Любов и смисъл са това, което ти липсва, иначе да отидеш и да се "изчукаш" е най-лесното, но замисли се дали това е, което искаш наистина.

3.   И аз като номер 1. Общо взето от 16 годишна до днес (25) си правя секс, освен когато съм сменяла партньори имам пауза от 2-3 месеца

4.   2 г. и половина, но мисля, че така ще продължи още дълго. Просто след мъжа, с който имах връзка, така и не срещнах друг, който да ми хареса. И съответно да е свободен и да иска връзка...Сложна задача. Връзка само за секс не ми е вариант, защото не съв пробвала и не е за мен, а сериозна мръзка днес...това е нещо много трудно. Като че ли никой мъж не иска връзка, това ми е впечатлението, всички - женени, неженени и пр. искат само неангажиращ секс. И да, проблемът е емоционален. Защото все пак сме хора, а не животни. Харесват ме, свалят ме, но предлагат само оная си работа, което ми е обидно.

5.   Мъж на 35 съм. След като се разведох с първата си жена 1 година, не правих секс. Не се умира без секс, но след като се разведох бях съкрушен и въпреки, че излизах с няколко жени, така и не можех да се отпусна и се отдадох на пиянство. Водя редовн полов живот от 18 годишен без прекъсване, ако не броим този период от 1 година.

6.   Ей, доживях да видя жена като номер 4, която не иска просто да я "чукат". С радост бих излязъл с такава жена, ако не бях женен.

В допълнение на коментара си от номер 1 ще кажа, че това беше в кръга на шегата, разбира се. Иначе на въпроса - разделих се с първата си приятелка някъде в началото на 2003 г., после срещнах сегашната си съпруга юни 2005 г., като за първи път правихме секс октомври. Значи колко идва - някъде 2,5 г. без секс поради същата причината като номер 4.

7.   Аз не съм правил секс вече 7 години хаха.на 27 съм какво да се прави. То не може да съм се изолирал от света и да стане нещо

8.   Я да зададем въпроса по друг начин: От кога не сте писали книга?
Откога не се композирали песен (или поне изпели, хайде...)?
Много тъжно и много животинско е всичко да се върти около секса. Все едно от него ти зависи живота.

9.   Най-дълго 7 месеца, след една раздяла в младоста. Сега съм на 50 г., мъжа ми на 53 г. Още имам цикъл, макар и с големи колебания. Стараем се един път седмчно да правим секс. А последно отзад го правих през лятото на почивката. Наистина, добре, че сме анонимни тук.

10.   Най-дълго три месеца, два пъти ми се е случвало от както водя полов живот, след прекратяване на дълги връзки. Но при мен е по-различно, аз съм луда на тема секс и при мен три месеца на сухо са ми били като две години.

11.   Ние го правим отпред и отзад, не е проблем, хубаво ми е. Лошото е, че мъжа ми е само на 34 години, а все по-рядко му се прави секс.

12.   Скоро станаха 1г 4 м след като се разделих с приятелката си и от тогава без секс.
Имах две възможности с момичета ,които много ме желаеха ,но аз не ги харесвах и не се стигна до леглото.Такъв съм,че дори по характер да не ми харесва не бих приспал с нея само заради единия секс(с втората дори спахме цяла вечер без да я докосна).
По-скоро ми е кофти,че искам да обичам и да бъда обичан отколкото това,че стоя без секс,но един ден и това ще се случи

13.   3г и 6м. след развода. Просто не намерих някой, който да почувствам, че искам да съм с него. Секс без ангажименти не правя и не е за мен. Искам нещо истинско.

15.   Мъж на 31. На 21 си направих сефтето. От 23 до 28 - т.е. 5 години не съм правил никакъв секс. Сега не съм правил секс от 6 месеца. Найс, а? Жените като почнат "оххх от 3 седмици не съм правила секс, как съм жива още?????". Не ти авторке, 3 години не са малко, но като цяло на жените им е много МНОГО лесно да намерят секс, дори да са по-грозни. На грозен мъж да намери секс му е често невъзможно.

16.   2 години, по същата причина като на номер 4

19.   Почти на 40 съм. Малко, след като ги навърша, ще станат 10 години, откакто не съм се любил с жена. :) Имал съм удобни случаи да си "легнем" с няколко жени през последните години, но ако нямаме взаимни чувства, не считам за разумно да го правя, само заради едното удоволствие.

20.   Най-дълги периоди без секс съм имала по времето когато съпругът ми беше тираджия.Отсъстваше по около четиридесет дни,после се прибираше за няколко дни-и отново.Бях много млада и много ми липсваше близостта с него.Но да,прав е №2,от това не се умира.За сметка на това пък като се върнеше беше празник-правехме вълнуващ секс,като гаджета,незабравимо.Благодаря ти,авторке за темата,върна ми много мили спомени.

22.   Вече ще станат 2 години от както жена ми не ме допуска до себе си. И преди не е било розово, но поне го правихме от време на време. Не знам какво да правя, обичам я и имаме деца, не знам как да живея без тази близост.

24.   Водя полов живот от 23 годишен. Сега съм на 37. Такъв съм, че след раздяла ми е трудно да погледна друга жена. За мен секса не е първостепенен, макар и много важен за поддържане на близостта. Тоест, моите отношения са били само " сериозни". След първата застой 3г. След втората 2г. С последната.... дълга история, но за себе си затвърдих едно, както каза някой по горе- Липсва ми да обичам споделено. Някой да се интересува от мен, а не само да иска и очаква.... Колкото и да съм загорял, това отминава, цикличен процес е. Докато обичта... с времето липсва все повече....

25.   Мъж на 34 съм,най - много без секс съм бил 2 години,не се умира,но е кофти.

26.   Ж 33

Две години и половина. Като през това време ми се натрупаха много психически проблеми, които в един момент ескалираха и даже започнаха да ми пречат на нормалния начин на живот. Сега имам периоди от 2 месеца до седем месеца. Истината е че не ми се занимава вече, защото все едни и същи номера от мъжете. Имало е случаи и на първа среща сме правили секс и на 7-8. Така че не е само да ме... и после чао. За съжаление все по един и същи начин приключват нещата. Аз искам нещо малко повече от само секс, но те не. Не е като д сме ставам в леглото. Знам си възможностите и от. Просто вече се уморих от глупости. А да не говорим, че аз самата повече от половината мъже не ги искам, защото просто не стават даже и за секс. Нямам кой знае колко силно либидо, но само до момента в който не се появи мъж, който да ме запали и да имаме химия. Като кажат някои ама как а защо без секс седиш. Все едно този великия секс е храна и вода. Да наистина ако има химия е страхотно изживяване. Но така само и само да се каже че правя секс и са ми сложили нещо между краката без значение кой е супер тъпо. То ако е така и пари може да се изкарват ( това в кръга на шегата разбира се).

28.   Откакто се разделих с бившия ми (бяхме заедно 10 г. ), тоест вече повече от година. Не мисля, че е толкова лесно, както се твърди, да намериш човек за секс. Аз трябва да съм душевно и емоционално свързана, иначе не мога, а и не искам. Затова пък сама си доставям удоволствие и това ми харесва. Така ще бъде докато намеря моя си човек.