Помогнете със съвет за вибратор
Моля,помогнете...живея в малък град където няма секс -шопове,а искам да си купя вибратор.Не знам как става.Как да поръчам по интернет,посъветвайте ме.Не искам да изневерявам,а и аз съм жив човек-никога няма да се реша да имам секс с друг мъж,освен с моя,а той от 2-3 години е абсолютно импотентен.Все у някой трябва да е късата клечка.Няма да споменавам години-но не сме престарили.Това е моята история.

Коментари

1.   "Не искам да изневерявам,а и аз съм жив човек-никога няма да се реша да имам секс с друг мъж,освен с моя,а той от 2-3 години е абсолютно импотентен." Малко на измислена история ми звучи, за какво ти е тогава този мъж, за банкомат ли? Като е импотентен, няма ли език, няма ли пръсти, няма ли устни? Как лесбийки могат да се задоволят, а мъжът ти не може. Свикнеш ли с вибратор, тогава той съвсем ще е аут. По добре си купи дилдо, с което съпругът ти да действа, така ще е по честно спрямо него.

2.   Онлайн магазини бол.
Пиши в Жужъла и гледай на воля.
Има евтини, скъпи, вагинални, анални, мултистимулатори...

Идва си директно до вас и после си ти.

Братан.

3.   На сайта Aliexpress има много варианти, цените са повече от достъпни, пристигат опаковани и надписани като спотрни стоки или масажори, никой няма да разбере какво има вътре. Единственият минус е бавната доставка - понякога повече от месец.

4.   Просто го поръчай.

5.   Не се занимавай с глупости, не се залъгвай, в смисъл че един вибратор никога не може да замести истински пенис.
Ако толкова ти липсва секса по-добре си намери истински любовник за дискретна връзка.

6.   Любов ли бе да го опишеш...
Вибраторът НЯМА да ти замени мъжа. Препоръчвам естествен такъв, ако не си решила да се побъркаш.
Жена съм, не девойка.

7.   Командироваш се до първия по-голям град, за шопинг, до Икеа или там, каквото си съчиниш и отиваш в първия секс шоп и си избираш най-възбуждащия вибратор, който ти подейства. Не се притеснявай, питай си спокойно и си избери на воля, без задръжки. Това е нещо нормално! Успех!

8.   Към №1-Историята е абсолютно истинска. За жалост. Не ми трябва мъж за банкомат-работеща жена съм и изкарвам прилично. Просто имам две деца, които обожават баща си и няма друг мъж на света, който ще стане техен баща. Много се срамувах дори анонимно да напиша за проблема си, разумът ми отдавна се е примирил, тялото не иска. Да, той има пръсти, има устни, и език има-но не ще да ги използва. Не можеш да накараш никого насила. Благодаря за съветите на Братан, и номера 3, 4, 5 и 6..

9.   Жената не пита ДАЛИ да си купи, а я интересуват технически подробности. Има различни видове и размери. Има дори с имитация на кожа. Напиши в търсачката "видове вибратори" и си избери. Гледай да е с различни степени, с дистанционно, със зарядно, водоустойчив. Недей да пестиш пари, защото идеята е да го употребяваш дълго време и да е с качествен силикон. За всички, които я съветват да си намери любовник - с вибраторът е много удобно, лесно и практично. Няма изневяра, няма притеснения дали си си махнала космите, няма стрес, само удоволствие! Добре си го решила!

10.   Знаехме всички, че оня селтак Братанчо е запознат с вибраторите.

11.   Към №5 и №9, по какво се различава едно дилдо сравнено с пениса, на който е нахлузен презерватив? По твърдост едва ли, по усет на естествена кожа също не, по какво тогава? Излиза, че щом има вибратори имитиращи и човешка кожа, тогава мъжът ще стане непотребен!?

12.   11, спамиш темата. Темата не е сравнителен анализ между вибратор и пенис. В случая жената е омъжена, явно обича съпруга си, не търси нито други мъже, нито емоционална близост. Иска да се самозадоволи с помощта на вибратор.

13.   Чак непотребен едва ли ще стане мъжът... скоро. Не вибратор, не машинка (каквито има вече на достъпни цени), механизирана кукла/манекен да направят, мъжът ще си е нужен. Поне за някои. За някои може да стане добър домашен помощник, важен "кухненски прибор"... В крайна сметка е много вероятно някои напълно да се откажат от съжителство с мъж. Вижте как телефоните ни отдалечиха от реалното общуване. На мнозина вече изобщо не им липсва емоцията от общуването "лице в лице".
Всички новости са полезни при разумно използване. За съжаление много бързо се стига до злоупотреба с тях.
В случая бих попитал дамата за мнението на съпруга й за вибратора. Той знае и няма нищо против? Как смяташ да го ползваш - тайно от него или явно... Имам какво да кажа и в двата случая, но да не се хабя на празно :)
Ориентира ли се вече с избора и поръчката?
Имаш ли наблизо Еконт-офис?

14.   Моят мъж не е импотентен, но да кажем, че е твърде традиционен в леглото. Аз си купих малък, гладък, метален вибратор.

17.   Той Братан си ползва вибратори, затова знае. Само Black Sabbath мълчи....

18.   14, искрено ти завиждам за мъжа. Именно такъв търся. Нетрадиционните нечовешки ме отвращават и погнусяват.

20.   13, ах, това мръсно, долно, болно, клюкарско любопитство! Какво те интересува, бе? Знаел ли мъжът ѝ, съгласен ли бил, ала-бала...
Май си умираш да разбереш, дали ще участва съпругът в ползването на уреда и по какъв начин, нали?

21.   Авторке, наистина поръчката по интернет е най-добрият вариант. Избираш вибратора, за доставката му уточняваш, че искаш да е до офис на Еконт с наложен платеж, отиваш, плащаш си го на място и готово. Само проучи къде е най-близкият пункт на Еконт или Спиди във вашия град. Няма начен да няма такъв. Това също би могла да направиш чрез интернет. Да ти кажа, аз от години пазарувам предимно онлайн, защото нямам време да обикалям магазините.
Що се отнася до самия вибратор, лично аз не изпитвам абсолютно нищо при употребата му. Моят съпруг ми го подари на майтап, за да си играем, но нещо не ми допадна. На теб обаче може да ти хареса.

22.   Слушай Братан, щото той ги е пробвал всичките и знае за какво говори!

23.   Разни такива неща като Виагра, Левитра, Циалис?

24.   Омъжена съм от 12 години, две деца имаме. Но не сме си омръзнали с мъжа ми. От време на време се разнообразяваме, малко френска, анален. Страхотно ни е! Не мисля, че сме някакви извратеняци.

25.   От авторката-благодаря на коментиралите, че не прочетох и един злостен коментар, благодаря за отношението. №20, не се ядосвай на 13, че ме пита дали мъжът ми знае за вибратора. Готова съм да отговоря ва всички въпроси. Не, нищо не съм споменавала досега, много ми е трудно, страшно ми се иска да го ползваме заедно но не знам как ще му го кажа. Мисля, че той дълбоко преживява проблема си вътрешно, просто се срамува да говори с мен за него. №23, как да говоря с него за виагра и подобни-преди година имахме случай в града ни, в който мъж почина от виагра-сигурно е предозирал, не знам. Все още обмислям нещата. И само едно е сигурно-няма да изневеря.