Как се справяте
Здравейте колебае се дали тук е мястото да споделя проблем който ми тежи от доста време. Женен съм на 40 години с дете имам семейни проблеми от който се чувствам доста изнервен. При най малката грешка все ми се опява че съм непсправим непрокопсаник глупак, некадърник та бих искал да попитам как да се справя . Не издържам вече дайте ми някъкъв съвет защото ще посегна на живота си накрая

Коментари

1.   Аз , ако съм- се развеждам и си живея живота, без да ми пука грам за бившата. Детето ще си го гледам, разбира се.

2.   Не мисли глупости а отиди сам на психолог и говори за проблемите и ако трябва с жена ти заедно ходете според съвета на психолога, а ако стане както в моя случай че жена ми не искаше развод и живота продължава. Консултирай се с адвокат ако искаш да вземеш детето при теб или се разберете за свиждания

3.   Развод бе ,как какво,тя не те уважава ,т.е вече не те и обича,моята бивша освен такива думи и ми посягаше и си хванах пътя,сега съм на 33 ,а се чувствам на 20,с младо гадже на 23,детето ми е при бившата ,спокойно е,вече няма дразги,обиди,унижения пред него,това е важно за мен ,а тя нека сега си стои при маминка ,без която не може и да чака принца на белия кон , вече 5 г го чака ама не доладя,тя си го избра
Та не се унижавай и стой с нея само заради детето иначе годинките летят ,освобождавай се докато е време

4.   Справянето е само по един начин. Спираш да ти пука от постоянното мрънкане. Не и обръщаш внимание, когато мрънка. В допълнение помага алкохол и футбол с приятели и по-млада жена.

5.   По-млада жена, ама ако има времето да издири глупавичка и парите за да я завърти. Щото на приказки е лесно ;–)

7.   И на мен ми се мрънкаше за всяко едно нещо, без да се пропусне нито една част от мен. Решението е спасението ти. По-добре късно, от колкото никога! Сега ми е тъжно за нея, но осъзнавам с всеки изминал ден, че съм взел правилното решение за себе си. Започвам да възстановявам връзки със стари приятели, започвам да правя нещата, които искам, а не нещата, които само тя искаше.

9.   И аз съм минал по този път. В последствие разбрах, че си е търсела претекст да ме остави. Сериозен принос е имала тъщата. За разлика от теб аз не се връзвах, че съм некадърен, макар не ми беше никак лесно да преодолея раздялата. От позицията времето днес се радвам, че съм се отървал от нея - втората ми съпруга никога, ама никога не ми е и намекнала нещо подобно.