Kак ще се изпари любовта му или го казва без дя го мисли?
Бил е на малък когато е изгубил майка си заради рак. Имал е дълги връзки и харесвания.... но никога не е обичал, аз съм му първата любов. Най-добрият му приятел го е питал много пъти за майка му, а той сменя темата... Много е силен, винаги се смее и никога не е показвал болката от загубата и. Аз не съм засягала тази тема никога, докато един ден сам не започна да ми разказва и се разплака... аз нямаше какво да кажа и плачех с него прегръщайки го. Каза, че само пред мен и една негова приятелка която е била до него след смъртта и говори на тази тема. Когато направихме 6 месеца каза на семейството си за мен и ме запозна с тях... аз съм първата, която е водил у тях при семейството му. Баща му ме прие много добре(с тати като по млади са били най-добри приятели) и знае от какво семейство съм. Баба му толкова ми се радваше, сестра му ме обожаваше... много пъти съм спала у тях... чувствах се удома!! Не бяхме всеки ден заедно от октомври, защото е в друг град, а аз започнах в университета. Излизах с момчета и момичета както и той, но никога не е имало ревност... огромно неразрушимо доверие беше, въпреки че познати и другата му баба искаха да се разделим. Никога не сме слушали мнението на другите, бяхме щастливи. Когато ставаше въпрос да се разделим заради разстоянието плачехме и двямята, че не може без мен и раздяла не е решение, защото умирахме един за друг. Липсвахме си страшно, съсипваше ни. Плакал е за мен пред компанията на едно събиране като пуснаха любимата ни песен от щастие, че се гордее с мен. Нямаше ревност, имаше доверие, разбиране, подкрепа, нямахме комплекси, защото компаниите ни се разделиха и той беше в едната, аз в другата и не сме си мрънкали защо не сме в една, уважавахме личното си пространство, карахме се, правихме глупости, прощавахме си, давахме си шансове... общо взето нашата връзка беше равна на свобода!! 9 месеца бяхме заедно и ивяше скандали за глупости, но е нормално за всяка връзка... От 1 месец вече сме разделени по негово желание като казва, че е заради скандали и каза да му напусна живота. След 1 седмици като се видяхме каза, че ме мрази... Хора моля ви изкажете мнение, как ще се изпари любовта му или го казва без дя го мисли?
ПОМОЩ!!!!

Коментари

1.   Със или без скандали,с пълното щастие или без него-все тая.Любовта се изпарява след три месеца.Любовта е капан за наивници и инструмент на Матрицата с цел себевъзпроизводство най-често безсмислено заради самото него.

2.   Виж сега, това е твоята гледна точка. Скандали "за глупости" има при 9-годишен брак между хора, които се обичат. При 9-месечна връзка на влюбени младежи всичко трябва да е цветя и рози. Кой започваше тези скандали? Ти ли? Описваш някаква идилия, някаква пълна хармония в отношенията и изведнъж... скандал. За какво са били тези сканадали? Дай един пример, опиши една ситуация, която е приключила с разправия.
Любовта не се изпарява току-така, нито пък намразваш някой внезапно и безпричинно. Предполагам, че тук повечето коментиращи ще ти кажат, че е срещнал друга, но аз не вярвам да е така. По-скоро подозирам, че не казваш всичко.

3.   Може би има друга, и затова ти казва това, да го намразиш ти по-лесно. Или го е яд, че се е разделил с теб, но гордостта му пречи да ти каже,че те иска пак и е сгрешил.

4.   Абсолютно подкрепям номер 3!

5.   Все още те обича, но МРАЗИ, че те обича. След като обаче е постъпил така, по-добре го зачеркни от живота си. Явно е силно емоционален, както и ти. По-добре си намери някой по-уравновесен партньор, който не се държи като емоционална развалина. С този само ще изживявате драма след драма и ще сте в сериала нон стоп.

6.   Не, просто си имаш работа с емоционално нестабилен човек. Предполагам си около 20-те, всяко момиче около тая възраст е срещнала поне един такъв. Не си хаби енергията да се опитваш да разбереш защо сте скъсали. Истината е че и той не знае, но такъв не ти трябва, само ще те дърпа назад. Иди ми дойди ми, не можеш да очакваш доверие от такъв човек за бъдещи планове и семейство. Радвай се че си се отървала.

7.   Остави момчето на мира, нормално вика скандали за 9 месеца, ти не си добре.

8.   Номер 7 ти не си добре, без караници връзката не е връзка. Имах такъв бивш, който ту ме зарязваше и безследно изчезваше, ту се връщаше от нищото. Както някой каза иди ми дойди ми не може така. Ако много те обичаше нямаше да си тръгне, а щеше да се опита да оправите отношенията. Зарязва те, а не дава конкретна причина, бившия до ден днешен ми пише минаха седем години. Дори да те иска обратно, остави го да се постарае, не го питай няма да получиш отговор. Те страхливците винаги си тръгват като мишки.