Странно и нетипично...
Здравейте читатели! Момиче на 24 г. съм. Имам проблем - харесвам мъже, влюбвала съм се в мъж, харесвам мъже и ме привличат, но.. Винаги има едно "Но".... Понякога, гледам лесбийско порно и ме възбужда много.... Случвало се е да имам мокри сънища с жени и един път опитах с жена и честно казано ми хареса, но до тук. Никога жена не ми е харесвала, не съм се влюбвала в жени, просто някои ме привличат само и единствено сексуално... Понякога, когато правя секс с някой мъж и не умее да ме възбуди, по време на секса си представям секс с представител на женския пол. Може би, защото жените отделят много внимание на любовните игри, без капка егоизъм.. Ако бях лесбийка нямаше да се влюбвам в мъже.. Ако бях би сексуална може би щях да харесвам жени не само за секс, но аз се влюбвам в мъже, харесвам ги много, привличат ме, но чувствам много силна възбуда от мисълта за секс с жена!? ! Лесбийка ли съм, би сексуална ли съм не мога да разбера? ! Знам, че тази тема доста ще се хейти, но просто няма с кого да споделя... Не искам да имам сексуални сънища и фантазии със същия пол, но не мога да го спра... Дали се дължи на порното, което съм гледала с жени не зная...

Коментари

1.   Ненормална си, психическо болно състояние, добре описано е, но за съжаление вече го водят нормално.

2.   И аз съм така. Научно доказано е че всички жени са или Би или хомосексуални. Няма пълни хетеро. Не не си лесби или Би, но просто имаш някви възбуди към жени, което е напълно нормално за женския пол.

3.   Има жени, които са абсолютно хетеро - аз! Само като си помисля за жена и ми се повръща.

5.   2, жестоко си се объркала. Но нищо, вярвай си.