Секс за позиция в службата
Здравейте!
Момче съм на 24. Случи се така че започна флирт между мен и човек на висока позиция във фирмата, в която работя. Стигна се и до интимност, след което разбрах, че той е семеен, но нямат деца все още. Реших да прекратя отношенията между нас, защото не искам да ставам причина за развалянето на нечий брак, още повече, оказа се че са женени почти 10 години вече.

В последно време обаче той взе да става много настоятелен и ми каза, че ако пак си поиграем ще ми удари рамо към по-висока позиция в компанията. Изключвайки моралната гледна точка нищо не ми пречи да го направя - сексът с него ми харесва много, а и като човек вече завършил университет, позицията, която ми предлага би ме изстреляла много напред кариерно и би отворила много врати и в бъдеще. Но погледнато от морална гледна точка, той все пак е семеен, от тук идва и объркването ми какво да правя. Вие как бихте постъпили на мое място?

Коментари

1.   Не е неморално, само че си има семейство, а също и че ще се издигнеш с гъз. Това си е жива проституция. Ако нямаш проблем да си проститутка, семейството му е по-малкия проблем. Все пак не си обещавал нищо на жена му. А дали ще ти удари рамо или ще си останеш с ташаци, е друг въпрос.

2.   Не го прави! Това си е жива проституция, след това няма да се уважаваш. Като оставим настрана това, има и риск: 1. да не си изпълни обещаното 2. да ти излезе име знаеш на каква 3. да уреди да те изхвърлят, след като ти се насити 4. да се появят и други изнудвачи с подобен вид искания 5. да не те уважават колегите, поради съмнително бързото издигане и липсата на опит и компетентност и др.

3.   Аз съм спал с жена по същата причина. Тя беше по-голяма, с 4 години по-малка от майка ми, семейна. Аз не бях семеен, напраих го съвсем съзнателно, но тя ми намекна какво се очаква от мен. И получих по-високата позиция.Проблемът беше, че тя не искаше да приключим, и дори контактите ни зачестиха. Аз не успявах да се отскубна от нея. Не можех да имам връзка заради нея. Наложи се да напусна.

4.   Ти педал ли си бе ?

5.   Креватната кариера е стара като света, така че...

6.   Така като те чета разбирам че си започнал гей връзка. Тези хора са много ревниви и подли. Внимавай след това как ще приключиш тази връзка. Няма да те остави на мира. Постоянно ще иска още и още. Ще пострадат и социалните ти контакти. Ако те види да общуваш с мъж в тях се поражда яростна ревност. Мислят че всеки мъж с който се заговориш може да те отнеме от него. С жените няма да имаш проблем. Според мен бягай далеч и си смени работата

7.   Ами явно твоя шеф живее с мъж,затова нямат деца и просто е решил да опита фертилността си и върху теб,белким се получи.Ходи по-често на консултация,може да си го ощастливил.

8.   Абе ти си се ебал вече с този тази? (в текста пишеш в м.р.), кво ти пука дали ще го повториш или потретиш, а още повече сексът ти харесва.

9.   Наскоро четох някъде една сентенция, зад всяка успяла жена стои или една силна майка или кош с мръсно пране. Ти трябва да решиш какво искаш.

10.   Teмата трябва да носи името терзанията на една бъдеща мъжка хомосексуална проститутка.

13.   Семейството му си е негова грижа. Не може теб да те е грижа повече за неговото семейство, отколкото за собственото си израстване и развитие. Помисли си за парите, които отказваш сега, заради някакво си семейство, което и без това е вече разбито. Ако не си ти, ще е друг. Щом го влекат момчета...

14.   От теб зависи. Ако можеш да живееш с тази мисъл, давай. Ако не - недей. Също, имай предвид, че може да се разчуе как си постъпила на тази поцизия, и никой няма да те уважава.

15.   Какво ни питаш, ти вече си се продал...Търсиш потвърждение от нас. Нали си наясно, че всички около теб разбират какво се случва, и че репутацията ти е заминала? Утре ако този човек падне, както се случва често, всичко това ще се обърне срещу теб...В древен Рим си е имало специален термин - “кариера вагина“ - жал ми е да прочета, че има и такива мъже вече, жени знам много “успели“ по този начин. Ама то- щом на 24 се определяш като момче, как да е другояче? Мъжете се справят с живота сами, не духайки на шефовете.

16.   Няма да остане скрито от колегите ти. В затворено общество от ограничен брой хора такива неща не са тайна. Кариера там няма да направиш, най-много ще ти излезе име на мъжка к--ва. Накрая ще напуснеш сам или той ще те разкара. По-добре го направи сега и си търси необвързан партньор, най-добре в чужбина.

17.   Давай човек, какво се чудиш. Ако знаеш колко хора си мечтаем да се издигнем, ама няма :)

18.   Жена съм. При положение, че вече сте имали интимни контакти, не виждам защо да не го направиш още веднъж, щом ти харесва. Помислих си дали пък после няма да те шантажира с това, но съобразих, че всъщност големият коз го държиш ти. Той все пак го играе хетеросексуален за пред хората, дори има съпруга. Ами тази съпруга ако узнае какви ги върши мъжът й, м? Ами ако се раздрънкаш пред колегите? Дори да се наложи да напуснеш при един скандал, позицията ти ще си остане в сивито ти, но въпросният шеф ще падне от доста високо. Т. е. той не би посмял да те шантажира. Мой съвет е да приемеш предложението.

19.   За педали може. Чукай се с него.

20.   18, типичен съвет от курве.

21.   18, гади ми се от теб.

22.   Ако си окей с това че си стигнал до върха с гъзъ си давай. Но не очаквай уважение от околните, високата позиция едва ли ще прикрие липсата на качества.

23.   От автора
Благодаря на всички за коментарите. А за обвиненията, че вече съм се продал и съм станал мъжка проститутка искам да уточня, че в началото не знаех, че е семеен и я нямаше офертата с издигането - тя се появи след като прекратих връзката и разбрах, че е семеен.
Специално искам да благодаря и на 18, която е вникнала в проблема. Наистина нямам какво да губя, хареса ми секса, но съм по-склонен да му откажа, защото имах сериозни намерения към него, надявах се че и той, а се оказа, че играе игрички за разнообразие на семейния си живот. Ако приема бих се чувствал като предмет за забавление. Настина го има изкушението за позицията, но по-удовлетворен ще съм ако по друг начин постигна целта си.

24.   Отвращавам се от такива дето не могат с качества да се докажат че са добри в работата си,а търсят лесното,втория начин.Имам подобен случай в моето семейство и затова го приемам лично.Но и това си има цена и когато му дойде времето да я платиш ще ме разбереш.Напълно.

25.   Хитлер и Сталин добре ги започнаха такива като 18, ама курветата са като хлебарките за съжаление - много са и са навсякъде.

26.   18 съм. Аз съм била лоша, така ли? А защо никой дотук не спомена и дума за въпросния шеф? А? Морално ли е да поставяш такива условия на един млад човек, който иска да се развива професионално? Морално ли е да използваш служебното си положение, за да управляваш съдбите на хората с цената на тяхната съвест? Морално ли е да не показваш пред съпругата си истинското си лице? На зло куче, зъл прът - е казал народът. Такива трябва да бъдат поставени на мястото им. Ако авторът беше казал, че сексът с този индивид му е противен, естествено, че бих го посъветвала да не жертва достойнството си. Но в случая онази твар направо си го проси. Да, ще повторя съвета си: използвай го, авторе, безопасно е, ти държиш асата.

27.   26, защото темата не е за шефа му, а за него и избора му. Елементарно. Като те нахраниха и измести темата към шефа му. Да, и шефа му е същата курва, но не това е предмета на конкретната тема.

28.   № 26 - Ти и децата си така ли ще съветваш един ден, как да се продават по-успешно? Ега ти гнусната, вие само този път за издигане ли знаете, бе? Шефът, че е свиня, свиня е, ама и този младеж да се освини и да стане същата к..а като него ли? Аса бил държал? Трънки. Държи на оня пергиш долуподписания, това държи. Като му се насити, ще го изрита, ще му направи живота черен и този глупак сам ще си тръгне.
Отделен е въпросът, колко е редно човек без опит, без да се е доказал в работата, да заема висока позиция, след като сигурно има по-заслужили от него? Само защото правил сФирки и бутал на шефа.

29.   до 26 - Никакви аса не държи. По-скоро е изпуснал тестето с картите от ръката си. Говориш от типично женска позиция, явно имаш опит по темата. Шефът му - или се знае за него, или не се знае. Ако е първото - авторът не е бил с опрян нож в гърлото, могъл е да откаже, ще го изкарат, че той му се е натиснал именно с цел кариера. Ако не се знае - на кого ще повярват - на онзи, който ръководи процес и хора и поради тази причина има врагове, или на някой, който вече е известен с това, че си ляга с батковци? Това me too силно ви обърка представите, ама не забравяй, че тук е Балканите, а не Запада, и всеки работодател гледа кой му носи полза, а не социалната справедливост. Да не говорим, че колкото по-нависоко си, толкова са ти по-силни приятелите. На 24 годишния “младеж“ препоръчвам просто да загърби всичко и да си гледа съвестно работата, защото затова е отишъл там, като обясни на този отгоре /или отзад? :)/, че желае за в бъдеще отношенията им да са стриктно професионални. Ако натискът стане голям от страна на началника, да си търси друга работа.

30.   Абе 18 , за какъв морал говориш, като има сума ти жени, които дебнат за такова нещо постоянно? Неотдавна предизвиках така една амбициозна мадама с въпроса дали би преспала с шефа си, а тя ми отговори, че проблемът не е дали, а как, защото имал още няколко мераклийки за кариера в службата и всяка търси възможност...

32.   №18, какви аса държи, Пенке? За гол покер?

На кого ще повярват - на новото сладурче, което разправя как шефът му го е слагал оная вечер (и има директна полза от такъв скандал за изнуда) или на високостоящият в компанията, който има брак от 10 години с жена (и е манипулирал хора по-дълго)? Не държи никакви аса, държи Черен Петър и бяла пешка в игра на тексаски покер. Бая опит имаш в даването на дирник, личи, но поне прочитай глупостите, които сипваш.

33.   До сега знаехме, че жените спят с шефовете си, за да се издигат в работата си а сега започнаха и мъжете да го правят. Като прочетох историята от начало все си мислих, че автора е жена и е пропуснала една буква: вместо "момче" си мислих, че трябваше да пише "момиче". За съжаление грешката е вярна и става въпрос за секс между мъж и мъж за повишение. За съжаление повишенията в работата стават по този начин, чрез мазнене или всеки да си урежда роднините. После се чудим защо има толкова некадърни началници в работата ни.