Не ми връзват българките
Мъж на 31 години съм. Последните години сменям местоположението си от Германия, Холандия и България. Прави ми впечетление, че с българките не ми върви. Най-много ме харесват рускините и полякините. Западно-европйките също ме харесват визуално, но като разберат, че съм от България и енергията се изпарява. Прави ми впечетление, че рускини, които изглеждат много добре ме харесват, и не ме питат какво работя или какво мисля да правя в живота. Направо си лягат с мен още на първа или втора среща, а българките едно суетене, едно правене докато излезнат на кафе. Накрая и това отказват. Преди си мислех, че сме повредени в главата, но като видях холандките, например, колко са повредени и материални, оцених нашите момичета.
Не искам да ме разберете погрешно, че търся само секс и излъчвам такава енергия. Напротив... сериозен, интелигентен, не обичам да ми се лигавят, и аз да се лигавя, позитивен и спокоен съм. Имам стремеж да се развивам. Излизам навън, не съм затворен по квартирите. Ходя на клубове, ходя на улицата. Може би, защото не ме влекат скъпи германски автомобили и не съм активен шофьор и си ходя пеша или с метро е проблема... не знам.

Коментари

1.   Рускините, полякините и прочие са най-лесната нация на света. Не е постижение, че веднага дават, дават на всеки.

2.   Аз лично винаги съм смятал обвинението в нацията като доста тъпо.
На някой не му вървяло с жените- българските му били виновни.
Най-лесно е човек да вини нацията, историята, подредбата на планетите или липсата на парите в любовните си несполуки.
По-трудно е човек да види вината в себе си, в подхода си към жените и живота като цяло.
То и на мен не ми вървеше с българките като бях тийнейджър, ама проблема не е бил в българките.
Бях с наднормено тегло, гадна стойка и походка, хигиена нулева, занемарен и прочие. Като се взех в ръце нещата се промениха.
Реално където и да бях отишал, пак нямаше да имам успех с жените.
Иначе и аз живея в чужбина от доста време. Нагледал съм се на полякини, рускини, литовки, румънки и подобни. Първите наистина са доста лесни жени, но в крайна сметка пак на българка се спрях.
Честно казано от всички изброени сякаш нашите момичета са си най-читави.

3.   И пак почваме с клишета. Полякините и рускините са най -лесни? А българките? Един германец ми разправяше, че толкова бели българки е ебал по черноморието при идването си на почивка, и то в рамките на 2 г., колкото в Германия не е ебал за 15 години. Е този чавек критерий ли е за морала на българката?
Всеки е самостоятелен индивид и не е необходимо да бъде приравнявам към друг.

4.   На мен пък не ми върви в любовта, генерално. И аз живея на запад, имам хубава работа, изкарвам добри пари, живея в голямо жилище в града и не мога да си намеря партьор. Тъй като жилището ми е в града и имам добри транспортни връзки, и аз не ходя с кола, а с метро или трамвай, но се съмнявам да е заради това. Не си стоя вкъщи, я по кафета, по тренировки, от време на време партита и така.

Примирила съм се, каквото, такова.

Лола

5.   Какъв ти е проблемът не разбрах..

6.   Напълно те разбирам авторе. Аз съм в подобно положение като твоето. Исках само да кажа, че всяка една нация си има свестни жени, а има и такива, които са "по-лесни". Престанете да обиждате рускините и полякините! Аман от националисти.

7.   Номер 1, браво, генерализира 146 милиона или поне половината. Лесни са тези дето излизат от Русия поради "западните ценности" в тях. А българките ако си мислиш, че са много трудни.... 50 евро и..

8.   Интелигентен бил... Ами не, не си, уважаеми! Не ти е проблемът ходенето пеш и с метрото, грамотността ти куца.

9.   На теб не ти ли е неприятно да не се интересуват от теб (какво следваш, работиш, какво те интересува, към какво се стремиш)? Ти знаеш ли какво търсиш?

10.   И на мен не ми връзват.

11.   Не искам да ме разберете погрешно, че търся само секс и излъчвам такава енергия... Не те знам какво излъчваш, ама щом на първа, втора среща лягаш с най-дашните и най-лесните от лесните жени, не си много сериозен и нелесен мъж и ти. Че остана само с нашите циганки да се пробваш, ако още не си и с тях ще имаш голям успех:)))) На времето рускини, чехкини, полякини на стада се влачеха по Черноморието и се чУкаха с всичко, що има х... в гащите! Ако искаш нещо по-сериозно, защото времето върви и то бързо и търсиш стойностна жена, няма да я намериш по баровете и улиците, а там където ходят стойностните и сериозни хора - на театър, опера, промоции на книги, изложби, музеи. Излишно е да ти казвам, че и ти трябва да се вписваш в тази среда.

12.   Кофти манталитет имаме българските мъже и жени.. езиковата бариера е проблем, иначе да, комуникацията с чужденки е по-интересна и успешна. Проблемът е в мисленето на българката и грешният й подбор на мъже. Примерно аз познавам типове за чудо и приказ, на които са намирани кусури ей така между пръстите изсмукани. и тръгват с някакви тотал лузър типажи, на които внушават че са готини мъже. Всичко идва от възпитанието и мекушавите бащи. На мен, ако дъщеря ми ми доведе в нас момче с бръснати ръце и крака, тесни дънки и кекаво излъчване, спирам да мисля за моя дъщеря.

13.   Не ти връзват българките, защото те търсят предимно мъже с доходи!
Нямаш ли парички братко мили, няма и да ти вържат.
Българките принципно са върли материалистки!!! Нищо не ги интересува, освен да имат последен модел смартфон и чанта, където да си го държат... За мъжа пет пари не дават - даже ако може да въртят и по двама, за да могат да цоцат парички от тях...
Факти!!!

15.   До едно, дават, ама изглеждат добре и дават качествено. Имах една позната от Беларус. Повечето В сайта ще свършите само докато я гледате. Такива по нашите ширини няма да видите.

16.   От години съм навън и чух доста изказвания от мъже за рускините най вече Че не подбират те и за това им викат блядки руски

17.   За да те приемат българките трябва да си финансово стабилен това е преоритет поне за българките е така. Пример Митьо пищова грозен обаче ги оправял. Любов няма има интерес

18.   3, а твоят приятел щом е толкова еблив и си го слага с тая и оная, да не би да се мисли за светец??? Тия, с които е бил са курви, така ли? Щом е бил с тях, той също е курва, че и още по-голяма заради това, че си позволява да ги оплюва, а не се вижда той какъв е боклук. Ебаси гнусната, проста курва е този германец. Ще повърна.

19.   Просто българките знаят що за мъже са сънародниците им. Разбирам ги, аз с българин от доста време не съм ходила и си избрах чужденец (европеец) за мъж. Рускините се натискат за европейско гражданство, евентуално, едва ли е защото толкова те харесват.

20.   Ами авторе, не знам какво те учудва по-точно щом като живееш в чужбина. И аз съм в чужбина от години наред и няколко българки директно са ми казвали че не биха се хванали с българи. То е нещо като предразсъдък. Идеята им е че щом са се жертвали да идат в чужбина, то те си търсят и мъж чужденец за да си оправят материалното положение. Не стига че са отишли да се образоват и работят ами и да се хванат с българин! То е против бизнес плана много ясно.
Естествено че е тъпо да има такива предразсъдъци, но не ги определям нито аз, нито ти. Сещам се за един вариант за теб - защо не потърсиш българка, която си живее в България, започнете връзка от разстояние и не я вземеш при себе си после? Естествено няма как да знаеш дали ще се получи, но просто като една идея. За нея ще си поне по-успял, защото си в чужбина, за разлика от българката, която също като теб се бори в чужбината.
А иначе е безсмислено да се търси вина в единия или другия пол. В Бг наистина е голяма немотия и всеки си търси собствения интерес. Тъпо е да си мислите че някой ви е длъжен с нещо ( и двата пола). Определени причини са довели до това да има такъв конфликт между жени-мъже българи. Пред собственото си самоунищожение сме като нация, но вината е и у едните, и у другите. Ако имаше мъже, които да управляват страната добре, и да не бяха позволили таково чудо като чалгаризацията на населението, и упадъчния морал, нямаше да има такива жени безлични и паразитиращи върху чужд гръб. Жените са по-уязвимите откъм манипулация и стратегията 'да превърнем жените в курви и материалистки, успява'. Това са неща съвкупност и има политически причини довели до това нещо. Сипенето на обиди не носи нищо нито на единия, нито на другия. Гадно е да гледам как нещата се скапват все повече и повече.
От една българка, която си остана с българин, излизайки от статуквото

24.   Боже опази, чужденки го харесват, а нашия тръгнал да се пъне - българка, та българка. На лоялен ли се правиш? Пред кого се правиш на лоялен? Бугарките при първа възможност се хващат с чужденец и почват да се пъчат пред познати и непознати - а пък аз съм с чужденец, а вие не сте. И ти си тръгнал на такъв народ да си патриот? Боже опази! Осъзнай се и си отвори очите.
А до тези които мислят, че рускините и полякините са лесни. Обяснете ми как така България е 7 милиона, Полша 40 милиона, Русия 145 милиона, а в същото време из европейските бардаци българските проститутки са горе-долу толкова колкото и полските, руските?

25.   Българките се страхуват от мизерията и по тази причина излизат с разни залухари с доходи. Общо взето не съм срещал компания в която едно или две момчета да не кажат лоша дума за момичетата у нас. Проблемът очевидно е в жените, не в мъжете! Тайно се виждах с едно момиче един месец, нейният приятел работеше в call-център с френски език. Взимаше към 1600лв. Но беше много залухав. Тя ми казваше, че той не знаел как да се държи с нея, бил мълчалив и се съгласявал с всичко дето искала, омръзнал й. Тя не успя да ми обясни защо се е хванала с него, обаче ми е пределно ясно. Не 90, а 100% от този вид връзките се развиват така. Момци, аз не успях да я откопча от този провал и псевдо мъж, но ако на някой от вас му се отдаде такава възможност - разделяйте такива хора. За доброто на майка България.

26.   Бил съм с 20 годишно момиче от Киев на Слънчев бряг, това беше най-добрият ми секс в живота 2017г 14 Август! Нямам толкова много опит зад гърба си, ама ако правя сравнение с предишните две сънароднички, с които бях и те бяха над 25-годишна възраст, тази мацка ги сложи в малкия си джоб. Украинки и рускини са брутални пиленца! Има и по някоя друга полякиня, но с тях трябва да говоря на английски и не ми се получава много. Но и от други познати съм чувал, че не може да се сравняват сексуалните им отношения с тукашните жени. Един приятел от Франция четвърта година е там и хвали французойките, друг е в Швеция и хвали шведките, третия в Братислава(Словакия), където се запознал с местна жена словачка. Всички отличават секс с чужденка, като изживяване с много повече страст. Да, този коментар горе дето е писал за манталитета е прав.

27.   Като живеещ дълго време в чужбина - ще ти кажа, че българките най-вероятно ти нямат доверие и затова ти е трудно с тях.
Логично е да си помислят, че ги търсиш само за времето докато си в България и после ще си заминеш, т. е. не искат да си губят времето с теб.
Ако искаш да те вземат по-сериозно - просто не им казвай, че живееш в чужбина. Измисли си някаква "българска" биография - местоживеене, работа и т. н. и я използвай при среща с българки в България.

28.   Той авторът само положителни качества има, ама на, простите българки не го оценили! Ами купи си малолетка от Тайланд или филипинка, даже две, там вървят като краставиците на пазара или от еб-ивите рускини, полякини, украинки. Може да посетиш и изложението за цигански булки до Стара Загора, там ги дават и неразпечатани.

29.   Aз съм българка, живееща и работеща в чужбина. Когато съм се запознавала тук със сънародници отношението (и моето към тях, и тяхното към мен) винаги е леко подозрително, което затруднява комуникацията. Българите просто сме по-недоверчиви един към друг, предпазливи сме - предполагам всеки си има и добри причини за това. Всеки е и леко предубеден. От една страна, страхът да не бъдеш използван, измамен, наранен, от друга стереотипите за българите/българките в чужбина.
Има го и момента, че ако имаш избор, не би се събирал в чужбина с хора, с които не би се събирал в обща компания в родната си страна. Един вид - необходимо е да имате общи интереси, теми за разговор, перспективи, да гледате в една посока. Човек все пак търси в една връзка преди всичко разбиране и близост. Дори в собствената си страна е достатъчно сложно да намериш подходяща половинка, какво остава за в чужбина. Не става да тръгнеш с някого, само защото е българин и говорите същия език - такива връзки просто нямат перспектива и са обречени на провал.

30.   Уж "сериозния", ама първото нещо с което почна е коя му пуска-авторе, бъркаш понятията-ти си несериозен, това излъчваш и това ще намираш, сега чатна ли къде ти куца?

31.   Малко ми мирише на про-руска пропаганда това...от това което съм виждал на слънчев бряг а и в чужбина нашите са много по красиви и по-умни - рускините като изключиме "хубавия" им език имат остри/мъжки черти на лицето, масово са лезбита а на запад търсат само черни или турци - въобще пълна трагедия са. Ако не искаш българки се ориентирай към латиноамериканки или азиатки, с тях е направо обидно лесно и са мн секси някои.