Питане
Привет! Според вас съществува ли вероятност (реална, не хипотетична) жена да зареже брака си заради мъж, който отстъпва на настоящия й по всичко, като единственото му предимство е, че е по-млад? Каква е вероятността на жената да й "пламне" и да й защъка някакво желание да се "почувства отново млада"? Ще ми се и на мен да видя какво е "хвани си кака да те отрака". В случая 28-годишна жена за мен минава като "кака", аз съм на 21. Благодаря на всички за отговорите!

Коментари

1.   Съществува, да, напълно е възможно. Както има мъже, които си хващат млади гаджета, така има и жени с подобно мислене. Зарязват си семействата и още как. Ами какво да ти кажа, глупави хора. Не се занимавай с омъжена жена, не си струва.Поначало семейни хора, които въртят любов извън вкъщи, не струват като хора.

2.   Едно ще ти кажа тази т. н. жена трябва да е найстина прищракала

3.   Разбрах, че ти си 21 годишния дето си търсиш кака да те отрака. То за отракването ясно че ще се отракате, само не разбирам защо ти е и да напуска мъжът си. Много инфалтилно звучиш-28 годишна жена да се почувства отново млада-че тя си е съвсем млада. Друг е въпроса, че и играе кончето и изневерява със сополанковци. Съвсем по човешки те съветвам да бягаш оттам и да не се занимаваш, че ти е бедна фантазията какъв бой може да ядеш от мъжа и.

4.   Любовта е лудост, но е единствената която не се лекува с лекарства!
Булката която си го търси по-млад си има в къщи някой, който може би само за пред хората е нещо по! Ако не е така, след време ще се върне при него! А ти ще се отракаш, само ако можеш!

5.   Отраканата кака и преди мъжа си ще се е „тракала“ с други, така че няма да и дреме един повече или по-малко. Едва ли някой дечко има с какво да я впечатли и да зареже мъжа си заради теб. Ще се позабавлявате, но ако хлътнеш и се влюбиш,ще имаш проблеми. Ако мъжът и разбере, пак проблеми. По-добре не се вкарвай в такива филми със семейни жени, намери си младо свободно момиче.

6.   Да, 3 ги е усетил нещата. Аз съм. Много ми се иска, пoстоянно я мисля тази жена. Вечер заспивам със сънотворни, иначе седя до 2-3 и се мъча.

7.   А досега има ли сте контакт? Нещо по което да изглежда, че има интерес? Има ли деца?

8.   Не, деца няма.

9.   Че тя си е млада на 28, бе, що отново. Ама някак не мисля, че 21-годишно момче може да привлече някоя такава кака. Трябва да си доста зрял и стабилен за възрастта си, а това рядко се среща.