Моля за помощ и съвети, женени сме от 1 година,а пък всичко върви надолу
Здравейте, моля темата ми да бъде одобрена защото имам нужда от помощ и имам много лични дерзания.

Жена на 26 от София омъжена за мъж на 25. Той е мил човек, много затворен, няма много приятели, дори и малкото му приятели се чудеха как жена като мен му е вързала когато тръгнахме. Запознахме се на един курс и така около 6 месеца през ден се виждахме и прекарвахме много време заедно, харесахме се. Сгодихме се и някак като приключи курса, пак виждахме се не мога да кажа, че не ми е обръщал внимание, но не ми беше същото.

Имаме и проблем със секса в началото правихме по веднъж на 2-3 седмици и си мислих, че това се дължи на факта, че има много работа и тн., но в последствие той напусна работа и буквално по цял ден си е в къщи. Издържа се от наеми, понеже има два апартамента в центъра. Всеки ден се чуваме, но напоследък се виждаме веднъж на 10-15 дена. Относно секса ми каза, че той просто е тип който не прави секс, което не ме учуди предвид характера му. На 1000% съм сигурна, че няма друга жена, защото той не говори с други жени.

Секса много ме мъчи и определено ми липсва, аз съм силно сексуален човек. Не бих му изневерила защото съм му дала дума и не бих я прекрачила.

Като душа, хумор, споделяне, разбиране е идеален, но заслужава ли си да бъда с този мъж?

Благодаря предварително

Коментари

1.   Ако имате сексуално разминаване, никога единият да е в хармония. Аз като пълен идиот загубих 7г така, защото човека покриваше всички останали критерии и имахме много добра химия.

2.   Аз мисля, че знаеш отговора на въпроса си. Но като други хора тук, търсиш някакво потвърждение от странични хора. Няма как връзката ви да е успешна, щом единия се чувства некомфортно. Като ще се измъчваш по някакъв начин и ще насилваш природата си, какъв е смисълът? Човекът не е само с ниско либидо, а има проблеми в общуването изобщо. И няма да се промени. Губиш си времето с него.

3.   Моли се той да си зададе същият въпрос! Че може да е по-интелигентен от теб, най-вероятно е де

4.   Отидете на сексолог, но преди това седнете да си изгладите едни неща

5.   Може би рано или късно ще се разделите щом е така.

6.   Всъщност женени ли сте, не ми стана ясно? Мисля, че не се нуждаеш от съвети, защото сама знаеш отговора. Вие се разминавате в много важен аспект, на който се крепят здравите връзки. Пишеш, че той е затворен, няма много приятели, не ходи на работа, по цял ден си стои в къщи, а се срещате на 10 дена! С какво се занимава все пак, не полудява ли от скука, не излизате ли заедно- било на екскурзия, било на разходка, било на някоя постановка? Това е просто една виртуална връзка, една холограма. Може би се страхува от твоите очаквания, които не може да изпълни и затова избягва срещи. Съвсем наскоро тук писаха млади хора със същия проблем, което много ме очуди, тъй като мислех, че за това има причини като възраст, емоционално състояние, преумора, вземане на психотропни лекарства и др. Искрено му съчувствам и желая да се оправи, но ако продължава все така, можете да сте само приятели.

9.   Сгодили сте се без да живеете заедно???

10.   Женени от една година, пък се виждате веднъж на 15 дена? Хаха.

Аз съм автора на темата Жена ми е кучка и мога да ти кажа, че повече от два дни не съм се разделял с жена ми за 11 години заедно.

Тъй, че ти на практика брак нямаш. Гледай действията, не думите.

11.   Според мен абсолютно не. Дори за мен това не е никаква връзка, да се виждате два пъти в месеца и да не правите почти никакъв секс? Та аз с човека с, който се виждам само за секс е в седмицата по два пъти и го правим по пет часа. Не бих си причинила такава "връзка".

12.   Щом задаваш подобен въпрос, подсъзнателно знаеш отговора. Време е да го изречеш и на глас.

13.   Kaк така сте женени, но се чувате всеки ден а се виждате веднъж на 10-15 дена? Не живеете ли заедно?

14.   Ами ... какво да кажа? Това вашето не е брак, а фарс. Как е възможно да се виждате веднъж на 10 дни, без обективна причина (визирам пътувания в чужбина, etc.)? Отделно от това - с какъв акъл правиш такава сериозна крачка с човек, който очевидно е на светлинни години от собствения ти темперамент? Знам, че много хора живеят в заблудата, че с времето нещата се променят, но истината е съвсем друга.
Според мен много сте избързали с брака, но това е лично мнение. На въпроса ти дали си заслужава, бих отговорила - и ти, и той вероятно сте добри хора, но тотално неподходящи един за друг. И ако вярваш или се надяваш това да се промени, губиш си времето. Така че не си заслужава, поне според мен.

15.   Ами ти решаваш дали си заслужава. Ние ли да ти кажем?
Ако за теб сексът е важен - бягаш и си намираш полов атлет. Ако другите неща са по-важни - оставаш...
Ако останеш, със сигурност след време (5-10 години) ще си намериш някоя дискретна връзка и така..

16.   Думите ти ме накараха да се замисля Не всичко е секс това че не го правите ежедневно не е фатално. Опитвам се да гледам над нещата не мислиш ли че издребняваш защото ако почна да обяснявам че има неща по важни от секса ще ми трябва много време да пиша

18.   Завиждам ти за "проблема", честно. Аз умирам за такъв скромен, свестен, чист МЪЖ. Сексът е просто една приятна подробност във връзките, която в никакъв случай няма дори минимално значение. Тези дето толкова му се кланят и го поставят на пиадестал, за мен не са никак наред. Нима ебането ви е по-важно от човека до вас? Нима ще изпуснете един прекрасен човек заради него? Погледнете по-далеч от половите си органи. Има и други неща, които наистина са важни и имат значение.

Авторке, по-добре ли щеше да ти е да имаш някоя мъжка, психично-болна, извратена курва до себе си, която да те прави на парцал??? Цени мъжа си навреме. Такъв като него е истински брилянт. Огромна късметлийка си.

20.   След като каза, че има два апартамента в центъра, ми стана ясно защо си се сгодила за него на 6 месец без да се виждате и без да се познавате.
Дръж го здраво, че ще останеш без парите от наеми.

21.   18, внимавай какво си пожелаваш! Познавам подобен тип- това са асоциални хора, не искат да общуват, не искат да се развиват, не работят (ако намериш такъв диамант ще трябва ти да го хрантутиш),
самодостатъчни са си. Не се интересуват от другите, ограничени са поради липсата на социален живот и опит, но с доста завишена оценка за собственото си аз, никаква емпатия, никаква емоция, затворени като плъхове в дупките си. Аз лично с подобен индивид не бих прекарала и два дни. Може би и ти си нещо от сорта. А за секса грешиш - той няма значение за асексуалните, не за нормалните хора. Няма добра и трайна връзка без добър секс. Това си е естествена потребност и ако не върви с един човек, най-нормално е да скъсаш с него и да потърсиш друг. И ако мислиш, че всички мъже освен асексуалните са курви, просто ти нещо не си в ред.

22.   Номер 18, а не можеш ли да имаш нормален мъж, който да иска и да прави секс? Или хората се делят на две категории, свестни импотенти и сексуални изроди?

Авторке, много е просто. Ако сексът е важен за теб, а за него не, няма да се получат нещата. Прекалено гомям фундамент е това, за да се разминавате по него. Представи си примерно номер 18 с някой хипер сексуален, дето го иска всеки ден, където и както му дойде. Е няма как да се получат нещата.

Иначе явно има и други нередни неща във връзката ви. Примерно, женени сте, а се виждате веднъж на 10-15 дена, как става това? Не живеете ли заедно? Описваш го като антисоциален, а вече е станал и безработен. Много гнило има във вашите отношенията и колкото повече се замислям, толкова повече ми се струва, че липсата на секс изобщо не е на първо място.

23.   Само изневери не предлагайте, най-гнусното нещо на света. Всяка жена имаща достойнство не би се поддала. Не абсолютно не се разминават, само един секс.... ех без него края на света ли е? Посетете професионалист и не предавай мъжа си!