Интересно ми е колко от хората изневерява независимо жени или мъже
Преди 15г.стана така че изневериха.Може да се каже че го направих от емоция бях в такова обкръжение че всички кръшкаха. Скоро научих че и моята половинка също е кръшнала и то няколко пъти преди десетина години.Заедно сме и двамата знаем за изневярата си уваженто и обичта още я има.Че питам моногамията или изневярата кое надделява в наши дни.

Коментари

1.   Аз не съм.

2.   Е, не е кръшнала твоята половинка само няколко пъти преди 29 години, кръшка и сега. То се услажда. Умните жени се чукат без да имат връзка и да им пърхат пеперудите в корема. Правят го на два три месеца за разнообразие. Така, че и твоята не е изключение.

3.   При теб специално надделява неграмотността.

4.   При мен моногамията. Когато съм влюбена, не виждам, не чувам, не искам въобще да поглеждам други.

Ж,22

5.   Аз съм спала с други във всичките си връзки....
жена

7.   При мен и приятелят ми - моногамията, но в обществото, за съжаление, май е изневярата... Още по- лошо е когато е само за забавлението. Тогава си е баш предателство.

Black Sabbath

8.   Подкрепям номер 4. Аз също съм жена на 22 и съм вярна на моята половинка. Обичам го повече от всичко. Има къде къде по-красиви и по -секси от него, но никога не бих му го причинила. Щом съм влюбена, значи правя секс само с него. Ако реша, че искам секс с други хора, тогава ще се разделим и ще го правя щом съм извън връзка, но във връзка не правя такива неща.

Определено моногамия.

10.   Само понякога в представите ми, иначе не си падам по срещите за една вечер..

11.   Малцина останаха неомърсени с чувство за достойнство. Изневярата ни се натрапи като ценност, с която всеки трябва да се гордее или казано по друг начин като неизбежна и неотменима част от съпружеския живот. Както казваше един изневеряващ: "Медал за вярност никой не дава". Аз бих допълнил: "Медал за невярност и лицемерие също никой не дава". Въпрос на личен избор и отношение към партньора в животата.

12.   Никога не съм изневерявал, защото това би било изневяра в ценностите ми.

Аз съм човек, който не предава. Не предава приятелите си. Не предава любовта си.

А като изневеряваш какво правиш? Предаваш доверието.

По мои наблюдения обикновено го правят заблудени хора, които не познават себе си и нямат никаква идея какво търсят в тоя свят. Впускат се в отношения, защото им е самотоно, скучно.. защото им е удобно... все предпоставки за нещо неистинско, което е обречено.

Братан.

14.   Никога не съм изневерявал, въпреки, че преди години случайно разбрах, че съпругата ми ми изневерява. Наскоро бях на крачка от изневяра, но реших, че това не е за мен и ще съм верен до край. Въпреки всичко, независимо от всичко, но ако има пак нещо подобно от нейна страна, просто ще си тръгна, но пак няма да изневеря. Говорим за над 20 години вярност!

16.   Един път съм изневерила, преди 20 години. Не си струва!

17.   Какво да значи след като си във връзка да е изневяра, ами преди връзката или то е минало не се брои. Влизаме във връзка с някой човек знаем ли го доколко е искрен да премълчава определени истории от миналото, например оргии, аборт или представяни за добри приятели са всъщност бивши секс партньори...
Ето защо поне според мен всичко е относително, дали ще отидеш за секс някъде или не е личен избор, също така както да влезеш във връзка ни лук ял, ни лук мирисал. Истината отдавна ни е напуснала, живейте си живота и не го мислете.