Тя е под нивото ми и ме е срам да тръгна с нея...
Здравейте, младо момче на 24 съм имам собствен бизнес, интелигентен и съм модел почасово на голям БГ бранд с ексклузивен договор само за тях.
Лятото се разделих с бившата ми приятелка и още следващия ден се запознах в момичето, което се занимаванв в момента.
Тя е на 19, много Добра и грижовна прави всичко за мене, всяка сутрин ме буди със свирка и закуска, всяка вечер ми прави масаж и дълбоко гърло към него, готви, чисти, никога не не е дразнека, много ми помогна да се справя с раздялата.
Проблема е, че е продавачка и не отговаря ня моите критерии за външен вид, постоянно ми прави комплименти колко съм красив, умен, сладък и т. Н и ми е много приятно с нея.
Нямам чувства към нея, само уважение и добро отношение.
Какво да правя според Вас?
Много благодаря, че отделихте време да прочетете проблема ми....

Коментари

1.   Като нямаш чувства, защо се облажваш? Заблуждаваш я и тя напразно се надява на нещо, а ти само се възползваш. Не тя е под нивото ти, а ти си под нейното.

2.   Мъж тип нарцис....жал ми е за момичето. Да бъдеш оценяван и съответно в случаят принизяван, заради работата си и външният си вид.
Да даваш всичко за някого, който пише в Интернет колко недостоен си за него и трябва да си благодарен дори за това, че ти позволява да му направиш свирка. Някой, който претендира с интелект, а в същото време допуска елементарни правописни грешки. Лекият намек за уникалният ти външен вид не остана незабелязан, това което не се разбра е защо не можеш да си намериш момиче от твоята класа? Господине, колелото се върти, дори за хора от вашият ранг.

3.   Ех, фантазии... В реалността не съществуват такива мазохистки. Успех да си намериш момиче, което да е навито за свирка, камо ли пък за дълбоко гърло, да не говорим пък за всяка сутрин. Много порно си гледал и се е извратила представата ти за интимност.

А самата ти "история" ясно се вижда колко е фалшива отвсякъде.

Намери си едно добро, скромно момиче, което да те обича. Любовта лекува. Но и ти я обичай. Тогава се случва магията.

4.   Мечтите на онаниста.

6.   На мен ми звучи като 42 годишен чикиджия, живеещ на тавана на майка си надраскал приказка. Много филми гледаш. А и ако си готин пич ще си с готини жени.
Кенди

7.   Злобата ми край няма! ;)
С момичето се държа страхотно - правя и подаръци, мил съм, не я унижавам, не я карам да прави неща, които не иска и не я лъжа и манипулирам!
Нямам вина, че не мога да се влюба в нея,!!!
Не сме във връзка, защото ме е срам да ме видят хората с нея като двойка, сега сме сме само приятели.
За дълбокото гърло аз и казах в началото, че ми е фетиш чукане то в устата и се оказа, че е добра в това!
Въпроса ми е какво да направя, за да не я наряня?

10.   То и тая много нагласената , като махне грима , може да не ти хареса . И какво като е продавачка , ти каква искаш да е ? И това ти е много , ще се осети момичето , че и ти не си за нея .

11.   Аман от самовлюбени психично болни мъже в днешно време... Дано историята да наистина да е измислена.

12.   И като се събуди, гъза захапал чаршафа. Нали авторе, хаха.

13.   Ако темата е истинска, тя ти дава всичко, а ти нищо. Какво като е продавачка? Като толкова ти е добре с нея и намери по-престижна работа, помогни и да учи и да се развива. И по този повод една истинска история, мъж с жена на неговото ниво, топ професии, образовани, без деца гони кариера. Той започна връзка с момичето, което чисти вкъщи. Момче отраснало по домове, без образование, момиче на което очите грейват, като и купи сладолед. Нямат теми за възвишени разговори, ако той говори на неговото ниво тя няма да го разбере дори. И така връзката върви, той няма деца и младото простовато момиче забременява, разделя се с жена си и остава с момичето. Той се смее, че е не само мъж, но и като нейн баща. Тя скача и се радва, за всичко, като дете. И този човек е щастлив, адски щастлив. Тя е непохватноа, но знае елементарни неща, но го обича с цялото си душа, готви, чисти и го е дарила с дете. Кой би предположил, че човек с още по-високо и от теб ценз, ще има такава партньорка. И той е спокоен, прибира се вкъщи и го чака истинска чиста любов. И казва, че се чувства добре и спокоен. Няма стрес, няма както в предишна си връзка показност, марки, престиж и една огромна празнота.

14.   Още нещо-тъпи коментари от сорта "измислена история" "нарцис" и тем подобни моля да не пишете.
Безсмислено е сайта е, за да си помагаме, не да се опрекваме!

15.   Не вярвам да имаш собствен бизнес, освен ако продаваш семки на дребно по стадионите. Не ми звучиш и на интелигентен, защото интелигентните хора не говорят глупости като теб как момичето ти правила свирки и дълбоко гърло. А ти какво правиш на нея, поне лижиш ли й ануса "красавецо". Номер 4 най-добре го е казал.

16.   Ожени се за нея, родете две деца, после я остави за по-млада, децата страдат, младата те изстисква и зарязва, ревеш да се връщаш, няколко живота вгорчени. Ти как мислиш, какво да правиш? Почни да ѝ плащаш, не знам.

17.   Или това е поредната тема-провокация на някой откачалник или изкукал бабишкер, или ти си кръгъл идиот... най-меко казано...
Извинявам се за откровения коментар и се надявам модовете да го допуснат - каквато темата, такъв и коментарът...

18.   Леко, бе, леко. Тръгнал да се хвали в нета, че бил красив, умен и не знам си кво. Басирам са, че таблицата не знаеш, не знаеш и колко голям смешник изглеждаш отстрани. Не го казвам, за да те обиждам, а го казвам, защото е така. Само ме е жал за момичето, че лапа на тънкопишковец, който я плюе във нета като някаква жалка мишка, която не знае как да се държи с хората. Ем кат е продавачка а ти “модел”, намери си празноглава моделка като теб, че постоянно да се обсипвате с комплименти кой по-тъп от другия. Смешкар!

Гаро

19.   И аз съм така като теб. Мега успял модел във едно старозагорско село. Как се насадих с приятелката ми незнам, но освен че ми помогна да преодолея зависимостта си към тройния облак с ракия, всеки ден тя изкарва и дой козите, но за разлика от теб аз получавам освен дълбоките гърла и анален. Срам ме е, че това пречи на кариерното ми развитие за един фюжън междуселски проект в селския хоремак и ви питам съвсем сериозно какво да правя с момичето което освен, че не ми е на нивото е и около 7 сантиметра под него. Очаквам искренни мнения от най-високо ниво, като да добавя, че продавам и 4 джанти за Гоуф тройка, от най-висок клас разбира се, щото аз под това ниво коли не карам.

20.   Ами ти само във въображението си на ниво!

Жалко за момичето, но щом така се е преценило...

21.   Ти как го казваш все едно продавач е по-нискоразрядна професия от модел. Между това да те снимат и да работиш с хора мога да ти кажа че да си продавач е в пъти по-трудно. А и като чуя "красив мъж" на когото му правят комплименти и веднага се сещам за педала Колагин.

Не разбирам и жените като нея честно казано. Харесват с мъжленца като тебе и после що са им разбити сърцата на всичките. Еми това е като гледаш външния вид преди всичко.

22.   Направи услуга на това момиче и се разкарай далеч! Ама от такива използвачи като теб! Ти

23.   Ти си голям тъпак честно. Ако нямаше продавачки, от кого щеше да си купуваш храната и дрехите бе простак? Що за филмар си ти ми кажи? Такива шамари бих ти набила, че да не можеш да си повече модел. Истината е, че ти не я заслужаваш и тя е повече от теб, така че нея трябва да я е срам да се появи с такъв боклук като тебе. Ти си по-зле и от Ричи липовона.

24.   Момичето не заслужава такъв егоист като теб. Раздели се с нея, за да може да намери човек, който ще я цени за това, което е и ще я уважава. Защо изобщо тръгна с нея като е продавачка и не ти отговаря на "високите" критерии?

Интересно ми стана ти как прецени, че си интелигентно момче? Като ти гледам правописа и граматиката, прибавяйки и инвалидните изречения си правя извода, че интелигентен разговор с теб трудно би могъл да се проведе. Най-вероятно си по-вещ по въпросите със свирките и дълбоките гърла, но това не би била тема за човек, какъвто претендираш, че си.

25.   Постъпващ зле с момичето. По-добре и кажи и не я заблуждавай! Лъжеш себе си и нея Ж23

26.   От автора:
Явно сайта много се е променил от преди година....
Хората си помагаха, а не се нападаха.
Да, имам бизнес с производство на пластмаса, както и правя частни консултации за маркегинг.
Знам 3 езика и съм модел само за допълнителен доход, когато дойдат новите колекции!
Не упреквам професията на никого, а относно "готини" мацки аз съм си самодостатъчен, нямам нужда някой, за да ме допълва!
Просто имах нужда от човек до себе си след раздялата и тя ми помогна, въпроса ми е кал да не я нараня?

27.   Като не можеш да се влюбиш в нея (поради глупави причини), просто я остави. Кажи, че не сте един за друг и готово. С времето тя може да се влюби още повече и ще стане още по- трудно за теб да приключиш връзката.

Black Sabbath

29.   Вие пък тва момиче го изкарахте Дева Мария... Айде, моля ви се. Такива акробатики за някой, с когото не е във връзка и познава от няколко месеца... И тя не е много в час. В крайна сметка никой не може да ти причини нещо без ти самият да го позволиш.

30.   Сетила се Мара...чак сега се чудиш как да не я нараниш. А защо въобще се занимаваш с нея?! Ще я нараниш, но е неизбежно. Оправяй се сега. И бъди сигурен, че един ден ти ще минеш през същото, което причиняваш на нея сега.

31.   Ами не те харесват хората, авторе и ти го казват. Не ти е приятно, но това е. Звучиш надуто и безчувствено, а и никой не иска да бъде заместител и патерица, за да преживее някой си раздялата. Не си приятел на момичето- приятелите не се срамуват да се показват заедно, нито единият се чувства повече от другия и не се чуди как да се отърве от него.

32.   Няма да те съдя. Като не ти е на нивото, просто не тръгвай с нея. Имал си нужда от някой да ти повдигне самочувствието след раздялата и да те обича безрезервно - получил си го. Не и казвай директно, че смяташ че е под теб и не ти е равностойна партньорка - няма нужда да нараняваш и унижаваш човек, от който не си видял лошо. Просто посочи някакъв друг повод - че реално още не си готов за връзка след раздялата, а тя не го заслужава или че имаш нужда да прекараш известно време сам, защото в момента си объркан и така. Не е честно просто да я размотаваш, като виждаш че все повече се привързва. Скъсай мило, но достатъчно категорично, за да не си прави илюзии и да няма фалшиви надежди.

34.   Господин бизнезнесмен кое ти е нивото ? Миличък научи се как да бъдеш мъж на място, защото те държат на думата си. Нямал чувства, хем му било приятно ама пък се и срамува от нея.....за едните свирки и манджи ли бе, двуличие ????? Малко са свестните, а винаги попадат на такива НЕ мъже, след което и те минават в другата графа, благодарение на такива лицемери!!!!

35.   26, след раздяла човек (обикновено) малко или много е наранен. В нейният случай явно е неизбежно, така че по- добре действай по въпроса. Кажи ѝ, че си ѝ благодарен за всичко, че е прекрасен човек, но ти просто не можеш да почувстваш същото към нея, което тя чувства към теб, затова по- добре да се разделите.

Black Sabbath

37.   Връзвате ли се на тая измислена тема?Брат,като си модел кажи към кой бранд си,аз съм фотограф и имам много познати в тези среди,а ако не те кефи момичето ок дай го на мен,мен не ми пречи да е продавачка,аз нямам Нива хах Голямото зле си!Интелигентните хора не говорят за свирки в анонимни сайтове,така че си минал и покрай интелигентност!Бас държа че си някой скучаещ дърт лузър!

38.   Авторе, насила хубост не става. Ако някой не те привлича, няма смисъл да продължавате. Това, което говори лошо за теб е, че принизяваш някого заради външния му вид и професията му. Изобщо не е трябвало да се занимаваш, след като те е срам. Този срам си е твой проблем и комплекс, а тя ще страда заради това.

Иначе момиче много се е постарало за теб, за това смятам си длъжен да постъпиш по най-добрия възможен начин. Бъди мъж, а не се покривай като някой мишок. Не е нужно да изпадаш в такива подробности, но й кажи, че не изпитваш чувства към нея и връзката ви няма бъдеще. Бъди мил, но твърд. След което излез от живота й, недей да шикалшавиш и не й губи повече от времето. Това е.

39.   Ако изобщо е истина че си бизнесмен и модел-в което изобщо не вярвам-момичето просто гледа да се пробута.Те сегашните мацки са толкова меркантилни,че освен да си осигурят охолен живот нищо друго не ги интересува.И двамата сте жалки

40.   Спокойно, бе хора,кво се впрягате?!? Това е провокация на девствен педераст,дето си мечтае да прави свирки и дълбоко гърло и проектира мечтите и фантазиите си тук.

41.   Като не ти харесва , ко търсиш ?
Другият след теб може да я харесва и да е щастлив да я показва .
Колко мъже има с грозни и дебели жени , но си ги обичат и им се кефят . На другите няма да им пука как изглежда , какво работи ...

42.   То за нея това си е връзка , щом се виждат редовно . Тя може много да го харесва .

43.   От автора:
Благодаря много на всички, които ми дадоха адекватен съвет, без да ме обиждат.Историятя е истинска, ако искате вярвайте.
Аз съм скромно момче по принцип, сайта е анонимен, споделих Ви за мен, за да може да добивите по-ясна представа за мен,а не за да се хваля. Все пак тук е анонимно, напълно безсмислено е да се хваля. Тя знае, че не сме във връзка, както и, че не сме подходящи един за друг, но се надявя. Въпроса е какво да правя, за да не я наряня, тя е страхотна-мила, добра, грижовна, глези ме...
Благодаря!

44.   Абе, коментиращите, кога ще се научите да отсявате истинските истории, от тези сътворени от болни мозъци, които просто си изливат пикливите мисли?

Братан.

45.   За другото не знам, но интелигентен изобщо не си.

47.   Няма смисъл да те обвиняват за това, което чувстваш. В една или друга степен всички сме такива и имаме критерии за подбор. Грешката ти е, че си пренебрегнал червената лампичка, когато си тръгнал с нея. Или тогава толкова си пропаднал емоционално, че си се хванал като удавник за първата сламка. А сега вече се чувстваш ощетен от това партньорство. Ще си береш негативите за да ти е за урок. Ти виждаш в нея магаре, друг може да види в нея ролс-ройс. Като си се хванал с магаре, ще чистиш и фъшкии, но това трябва да се случи. Освободи я за да имате и тя, и ти шанс за нещо по-добро.

48.   Авторчо, вместо да се чудиш как да се отървеш от мацката с ниското ниво, защо не си намери една от твоя ранг? Моделка някоя, плеймейтка, та да сте си лика прилика като две кифли и по разни партита да се гордеете един с друг пред другите празноглавци?

49.   Пич не знам дали е истина, но доказваш че в българия всеки заблуден може да има бизнес. И мека казано, дори и да е истина, бих спестил часта с сексуалните изживявания с нея звучиш като чикяр, за това и всички коментари са отрицателни. По отношение на написания проблем, аз лични бих се възползвал за да си лекувам душицата, то колелото се върти така и така, днес правиш така с нея утре некоя прави така с теб и тн. Ама стегни се малко, пообирай си думите, очава се човек с действащи повече от 2 клетки, да се изказва малко по-елегантно. При все си и бизнесмен пък и модел, не ти отива на стандарта.

51.   Как няма да те нападат хората, като даже заглавието ти е приматско. Какво означава " ниво" бре приятелю?
За кого се мислиш? Защо си мислиш, че си нещо повече от другите?

Искаш тук да ти кажем как да зарежеш някой който очевидно е хлътнал по егоцентризма ти. Направил си rebound на девойчето. Единствено ти пожелавам един ден да влезеш в нейната черна дупка сега. Ама ти да си тоя дето прави свирките и готви за някой друг. Не се притеснявай с твоето красиво личице лесно ще си намериш някого.