Изтървах питомното да търся дивото
Здравейте момиче съм на 27 години. 8 месеца живях с приятелят си който е на 30.
Живях с него не защото го обичам а да не съм сама и защото на моята възраср е "нормално" И "трябва". Той много ме обичаше грижеше се за мен аз не работя. Пиех почти всяка вечер и се напивах и това го дразнеше. Започвах да се заяждам с него, че ме задушава че не се виждаме с приятелите си че не ходим по дискотеки и кръчми не правим купони все едно сме на 50 години. Живеех до днес скучен еднообразен живот с него, от вкъщи до магазина и обратно. Имам и любовник който страшно много харесвам и се чувствам с него истинска жена, щастлива. Той е 7 години по-малък от мен, виждахме се няколко пъти докато приятелят ми е нощна смяна. На последък не се виждахме защото моя беше почивка и това много ме изнервяше звънеше ми а нямаше как да изляза. И така ден след ден ми писна да стоя вкъщи и да се правя на "послушна" Сега сме разделени въпроса ми е оравилно ли постъпих като му казах че искам малкия а не него? От една сррана искам да живея с него от друга да се забавлявам с 20 гидишния, знам че няма да намеря такъв друг мъж който ще ме обича и търпи. Моля за мнение.

Коментари

1.   Нито единия, нито другия. На 27 не си престаряла, за да си от вкъщи в магазина и обратно и млади хора да си седят у дома само. Явно си е домушар а ти обичаш забавленията в което няма лошо, но просто не е твоя човек. За другия какво да ти кажа. Аз съм на 22 и съм момиче.. тези на моята възраст освен забавления и жени нищо друго не им е в главата(с малък процент изключения) че той даже е и по-малък. С него ще се забавляваш и какво? Мислиш, че ще те издържа? Секс и забавление ще е тази връзка. Според мен на този етап не би и живял с теб предвид, че още нищо не е видял, че да се заробва в сериозна връзка и то с по-голяма жена от него. Няма и да е само твой това да ти е ясно.
Остани малко сама. Няма нищо лошо в това. Бъди в комфорт със себе си. Недей да си с някой просто защото те издържа и да не ти е тъпо и скучно сама. На 27 защо не работиш да попитам само? Човека за теб ще дойде когато му е времето! От къде знаеш, че няма да намериш"такъв като него"? Ох така като кажете направоо... еми стой пък с него без любов само щото те търпи. Ще си намериш човек, който ще е балансиран(хем да излизате, хем и вкъщи да прекарвате време) тези двамата са двете крайности за мен! Да не говорим, че след някоя друга година ще ти е време за дете освен ако не мислиш да раждаш на 35-40 тоя малкия ако му кажеш "бебе" след 2-3г ако сте заедно повярвай ми ще избяга с 300 хаха

2.   Тоя малкия ням а да те засища дълго време. По големи я хубаво те гледа, ако е състоятелен и ти покрив а разходите се връщай и го връзвай. Това е най важното, щот за единия креват ша ходиш после с ефтини обуфки и с трамвай и ша си чукаш главата.
Галя, 30

3.   Като мъж ще попитам.
- Защо си живяла с човек когото не обичаш? Много долна постъпка е да използваш някого и да паразитираш на гърба му, за да те храни и пои.
- Като не го обичаш, защо му вменяваш чувство за вина и му викаш и правиш скандали? В смисъл, като не ти допада нещо, просто си тръгваш, ама нали той те храни и ти дава покрив на главата, по-добре ти е да си паразит явно.
- Много долно е да си хванеш любовник. Като не искаш човека до теб, просто се разделяте и се занимаваш само с един партньор. Не стига че не работиш, приятелят ти е слогувал, ами и го правиш на глупак.
- Ако се помъчиш да се върнеш при старият си приятел, явно пак да паразитираш на гърба му, значи нямаш никакво достойнство.
Ако съм на мястото на приятелят ти, никаква прошка. Тези неща се повтарят и потретват.

4.   Историите, написани от мъж, представящ се за жена, си личат отдалеч. Много ми се иска да зная, какво са му причинили жените на този човек, та да ги мрази толкова много, и да не може да обуздае ненавистта си!

5.   Толкова е тъпо, че чак не ми се вярва да е истина. Ако все пак е - авторката да отива при 20 годишния любовник да я храни и пои и да си намери един 16 годишен нов любовник.

6.   Ти си егати боклука... на твоите години нормалните жени чистят, готвят, перат, имат мъж и дете стабилна работа... срамота... лошото е че има много като теб. Проидохи. Мързелани...

7.   Дано “приятеля ти” да ти е счупил някоя друга кост и на двамата и да ви е теглил майната е така с ултра, мега, ги пет голямото самочувствие, щото не се обиждай, ама си курве.

Гаро

9.   Кви купони и кръчми, кви дискотеки? На 27 си не си ли се наживяла? ! Нормалните жени на тази възраст вече имат по едно-две деца, водят ги на градина, работят и се грижат за семейството! Какви са тия извратени ценности и преиначена свобода у младите, направо се ужасявам! Бог да пази България от такова "бъдеще"!!!

13.   Щом не те набил преди да те изхвъли, добре ти се е разминало.

14.   Мен ме кефи номер 2 каква е дива "аграрка" :) и като правопис и като начин на мислене. Ей, добре, че мъжете имаме нездравословният навик да мислим най вече с долната си глава, че да прокопсат и такива като тази и авторката. И то само ако имате други "достойноства" :)

15.   9 Точно нормалните жени на тая възраст още си живеят. ;) Бог да пази света от наглите комплексирани ганьовци позволяващи си да нареждат, че жените трябвало да дондуркат копеленца, безполезен мъж, че и да рабитят. Я марш! Живей си както ти е кеф и мотай смотаняка както ти е кеф.

16.   Само си представете, ако темата беше писана от мъж какъв женски вой щеше да настане тук :) А сега даже и дават практически съвети посестримите - да си седи при плащача... Отвратни сте, после защо не ви уважават мъжете...

18.   16, просто горката е толкова загубена, че няма шанс сама да вземе правилното решение. Като прочетох историята ми стана лошо и се отвратих. Не знам какви са тия мъже да си лягат с такива боклуци. На нейната възраст съм и благодаря на Бога, че ми е дал повече акъл.

20.   Към номер 9: айде лелките да си четете трета възраст. Това не е сайт на българската православна църква тука. Освен селянки, други с по две деца на тая възраст няма. Авторката е нормална съвременна жена

21.   Покрай тези измислени истории най-много ме забавляват коментарите. От номер 2 научих кое е истински страшното за една жена: "ША ходиш после с еФтини обуФки и с трамвай и ША си чукаш главата".
Боже, Боже, и на тези хора им позволяваме да гласуват?
Гарго номер 2, ти тая твоя глава колкото и да я чукаш, все ще дрънчи на кухо. Пари за едни обувки не може да изкарате сами, все някой ви е длъжен. По джапанки и пеша ще тръгна, но няма да легна до човек, когото не обичам. Най-отвратителното от всичко е, че такива примати като 2 наистина си вярват, че са нещо повече от почтените и умни момичета, които планират живота и образованието си, споделят и добро и лошо с мъжа до тях и държат на семействата си. И да - обуФките не са им първа грижа.
А към авторката, ако наистина е такава, даже не се и обръщам. Но ако историята е истинска, тези жени живеят доста безсмислен живот, много често преждевременно се състаряват, по-далеч от продавачка не стигат и ей така си остават в очакване на някой богаташ, който да им купува обуФките, ама такъв не се появява, защото успелите мъже просто обитават друга социална среда, където не биха завели коя да е простакеса.

Ж38

22.   Номер 2 е върхът, това е моя идеал за жена, съпруга и любовница. 3 в 1. Какво повече му трябва на един мъж? Жалко, че тук не се публикуват лични данни за контакт, иначе веднага щях да те "вържа" я с дете, я със скъпи "обуфки".

23.   Ще си намериш трети, който ще е точния човек. Живей си живота и не мисли, само ще дойде.