Натрапник във връзката ми!
На 24 съм и съм изпаднал в тежко отчаяние. С приятелката ми(момиче на 21г. ) сме във връзка малко над две години, но от август започна лека-полека да се променя. Започна да ме обвинява, че от известно време съм се държал тъпо и правим едни и същи неща. Миналата година взехме решение, че ще живеем на квартира и ще мислим за дете. Имам наследен от татко апартамент (той почина преди няколко години). Майка ми даде апартамента под наем и от него прибирам по 300 лв. за себе си, отделно съм асистент преводач с немски език с 1400 лв. И майка е преводачка с немски език. Приятелката ми работи в една пицария и взима към 700. Сестра й си хвана гадже и отиде да живее при него, а родителите и заминаха в чужбина да работят за постоянно. Взехме решение да ползваме апартамента на родителите за семейно гнездо, но има едно огромно НО! От една обща компания се появи един на 27, който започна да се закача с нея и да я сваля най-нагло пред мен през лятото. Лошото е, че тя му откликна на действията. Помислих си, че се закача с него и му дава фалшиви сигнали, абе гаври го уж. Не бях от ревнивите и вярвах в нея. От началото на август тя рядко си вдига телефона, не ми пише по фейса. Нервите ми издържаха до първата седмица от септември! Една вечер я издебнах с колата и я проследих до неговия квартал. Целуваха се, киснаха на една пейка цял час и само се лигавеха. Изглежда по-як от мен и не ми се рискуваше да изскоча, не го знаех какъв е. Аз съм 188 см. и 105 кила, но не съм спортна натура. Малко по-нисък от мен и поне 20 кг по-лек, обаче си личи че много по-стегнат и жилав. Още седмица след този случай се видяхме отново в обща компания и този път тя не присъстваше! Те не знаеха че съм ги видял в неговия квартал. Взех чашата ми с бира и я излях в лицето му (бяхме взели две двулитрови и пиехме в чаши няколко човека) той стана от пейката и ми скъса качулката, след което ми заяви, че можел да ме нокаутира, но не искал защото съм бил мамино синче и мухъл работещ в кол център. Когато стана от пейката се почувствах застрашен и несигурен, пък и до мен имаше едно момче добър мой приятел дето не пуска аванти на никой, но в тази ситуация замълча и остана настрани. В този момент се респектирахме всички. Всичко му беше ясно на този, беше събрал две и две и гледаше хищно. Успях да го проуча и бях потресен от инфото! Бачка в някакъв цех за 600 лв. И взима някакви извънредни смени по кабините, да пази строителни обекти както пияниците и старците пазят. Той няма висше, кола и очевидно не е на ти с езиците, защото щеше да си намери много по-добра работа. Дори тя печели повече от него. Свързах се с него по телефона и му обясних, че тя не е за него, малка е и ще се сгодим, а той ми се изсмя по телефона и ми каза: " скоро ще я загубиш окончателно" и ме предупреди да стоя далеч от нея. Той мен предупреждава! НАТРАПНИК И НЕРЕАЛИЗИРАН ИНДИВИД НА ПОЧТИ 30!!! Началото на този месец ми е намерил профила във фейсбук и ми праща снимки как тя седи гола пред него, а той я държи за едната буза и й захапва прашките. Приех го в приятели и му писах " ще те сплескам! " А той ми отвърна " тази нощ аз ще сплескам най-прекрасната пеперуда в семейното пашкулче! Споделила му е за плановете ни да живеем у тях. Причерня ми и се почувствах предаден и от самата нея. Жестоко прецакан и направен за смях. Запалих колата и отидох да слухтя пред вратата на апартамента й. И действително се чуваше забавлението им, кикотене, скимучене и пляскане. Все едно слушах порно без картина само със звук. Не ме разочарова толкова факта, че я чука, а че тя знае за подигравката му със "семейното пашкулче" и потъва в прегръдките му радостна. Вероятно тя знае за писането му на лични с мен. :( Най-добрият ми приятел отказа да се разправим с този нещастник. За отмъщение отидох до работата и почнах да говоря гадни работи на колегите й. Нарязах гумите на колата на сестра й! А сега, понеже идва зима, мисля да счупя прозореца на стаята й. Загубих я, но ще ме запомни!!! Този вторник го срещнах в градинка близо до НДК! Разменихме си обидни квалификации и опитах да го изритам в гъза мощно, обаче тая гнида може да се пази и ме посрещна с крак Много лошо. Боли ме костта под коляното на левия крак. Чудя се дали да не си извадя медицинско. Струва ли си да продължавам да се боря за нея или просто да издебна момента да му натрия носа? Защото всичките ни планове с нея отидоха по дяволите. :(

Коментари

1.   Посмях се от сърце !

2.   Нямаш ли поне малко достойнство и себеуважение? Най-правилното решение е още на момента да спреш да се занимаваш с тази пикла и да си вземеш поука от историята. Пукаш гуми, искаш да чупиш прозорци - нямам думи. Защо изобщо падаш на неговото ниво? Явно физически не ти е в категорията и няма как да се саморазправиш. А и няма нужда. Престани да вършиш мизерии, защото на никого няма да накривиш шапката. Как изобщо можеш да искаш да си отново с тази, която те е предала? Изтрий я от живота си и си потърси нормално момиче.

3.   Значи първо, ти си я загубил още преди 3 месеца, когато е престанала да ти вдига и да ти пише по фейсбук. Тя най-вероятно е скъсала с теб, но явно ти не можеш да го приемеш. Второ, ти реално не се бориш за нея, защото нито си успял да го удариш, нито си го пребил, дори приятеля ти не иска да ти помогне да го пребиете. Ти даже правиш обратното на това да се бориш за нея-режеш гумите на колата на сестра й, ходиш да говориш глупости за нея в работата й и даже планираш да й счупиш прозореца, като още повече падаш от нивото си. Какво сте си говорили за годеж и преместване в нейния апартамент е ясно, че е минало. Няма какво "да се бориш" за нея. То е ясно, че не те иска Вземи ходи на фитнес и се стегни и ти, за да не ти вземат и следващата приятелка (ако има такава).

4.   Момче, зарежи тая работа, не си струва. Ако става дума, тук най-виновна е приятелката ти, надявам се да е вече бивша. Другият е просто обстоятелство, можеше да е и друг на негово място. Да, че не е стока, че е под нивото ти е видно от описанието, но той всъщност не ти дължи нищо. Приятелката е тази, която ти е дължала вярност и я е нарушила.
Какво значи да се бориш? Това не е война. Тя е направила избора си и това не си ти. Хубав или лош, това е нейният избор. Да си отмъщаваш няма никакъв смисъл, зарежи я и продължи напред.

5.   Аз искрено се надявам историята ти да е измислена, но пак ще пиша.
Първо ще започна с това, че на теб ти липсва достойно като на човек и най- вече като на мъж, щом ни питаш дали си струва да се бориш за това момиче. Не, тя постъпва курвенски и гнусно спрямо теб и изобщо не си струва дори семето си да хвърлиш върху нея. Вие мъжете трябва да разберете, че изобщо не си струва врата да отворите на к*рва като кавалерско отношение, пък камо ли да се борите за такива. Това момиче ти се подиграва, размотава те, защото знае че си вързан за нея и ще я потърсиш. Трябвало е да скъсаш с нея още когато си ги видял на пейката, даже когато е започнала да флиртува ПРЕД ТЕБ с този бабаит. Моят приятел изрично ме е предупредил, че ако започна флирт пред него или отвърна на намеците на някого, веднага ще скъса с мен и това е нормална реакция.
Трябва да си категоричен в отношенията си с хората и думата ти да тежи. Ако ти изневерят по този гнусен начин, късаш и не се връщаш назад, ако ще въпросната да ти свали звездите от небето. Това дори не е моментно увлечение, за което тя да се разкайва, това е гавра със самият теб и прошка не трябва да има.
Сега, какво да правиш. Просто я остави. Онзи ще преспи няколко пъти с нея, ще му писне и ще я зареже, тогава тя вероятно ще потърси теб за прошка. Ако го направи, отговорът ти трябва да е категорично "не". Тя сама ще си изпати от поведението си.

Black Sabbath

6.   И да добавя още нещо. Сестра ѝ няма вина. Ако ще си отмъщаваш, не замесвай невинни хора. Разбирам, че си наранен, но намесването на невинни хора не е начин.

Black Sabbath

7.   Чудя се истина ли е или измислена история? Каквото и да е, наистина е много жалко и тъпо като поведение на мъж.

8.   Вие вече нямате връзка с това момиче. Каквото направиш оттук насетне е твоя воля и светоусещане. Но е тъпо да режеш на сестра й гумите, най-малкото - сестра й какво е виновна за поведението на бившето ти гадже? Няма логика. Не си го натупал когато е било редно, нито си проявил надмощие, нито нищо. Да чупиш прозорци и режеш гуми е проява на слабост в характера ти и злоба.

9.   Мацката си я загубил отдавна, просто ти не си го приел. Ти не се бориш за нея, защото просто нищо не си успял да направиш. Само пишеш и толкова. И тези мизерийки са смешни. Просто забрави, намерила си е друг. Само и падаш в очите и служиш за забавление.

10.   Ти си страшен мухъл, а приятелката ти парцал. Историята беше странна до момента в който се разбра, че пиете двулитровки по градинките. Такива като вас винаги съм ги гледала с бялото на окото и са ми изглеждали мръсни и нечистоплътни.. явно има защо. Повечето са непрокопсаници, които работят мизерна работа, пият бира и молят случайни хора за цигари по пътя. Явно и твоят “конкурент” отговаря на този профил. Моят съвет е ако имаш акъл за повече от 5 стотинки да си намериш нормална приятелка и да спреш да се влачиш по градинките. Много е мизерно. Ходи на театър, кино, концерт, изложба, бар и кафе. Никоя жена (освен боклук като твоята) няма да си вземе мъж от градинката, вонящ на бира. Осъзнай се и разбери, че в такава среда само ще деградираш. Решението е нова среда. Записваш спорт, изкуство, танци или каквото и да било и не стъпваш при тези хора, без обяснения.

Кенди

11.   Остави я и я забрави! Тя вече те е предала! Можело е да бъде честна с теб и да ти каже, че иска да приключите, вместо да ти изневерява.
А и защо ще пукаш гумите на сестра й? Тя каква вина има? Постъпките ти са плашещи и недостойни.

12.   Онзи е показал непукизъм и явно не те чувства за конкуренция. Тук решението е само на приятелката ти. Почти всички жени са на пробен режим и търсят по-добрата алтернатива. Можело е грубо да го резне и сега щеше да е с теб, не правят така в такива ситуации. Пък и тя е на 21! Какво семейство ще правите? Истината е, че водите монотонен, инертен живот и това е изчерпало връзката и преди той да се появи, може би и година преди това. Човек, ти щракаш на някакъв компютър и превеждаш имейли от немски или кавото там! Да, заплатата може да е добра , но това е ленива работа. Недей да страдаш за нея. Той не печели добри пари и ще го зареже скоро, сега се радва на това , което не е от открила при тебе - атрактивност, решителност, характер и сексуален подход. Това са ти нещата дето не си предложил според мен. Никога няма да го погледне, ако правите як секс. Изглежда не си страхотен за нея. Щом се е смимала с него по тоя начин, значи тя го харесва палавника с палавник. Той е подходил и много разумно , защото те е скъсал само качулката и не ти е посягал пръв. Без да ти посяга физически е победил психологически в играта. Да, игра си е! Мъжкарите печелят сред животните, печелят и сред хората. Има една приказка " мъж прави пари, но парите не правят мъж" и това дето викаш, че си 105 кг тегло.. ами.. не е ок Млад човек си, раздвижи се и се вкарай в приемлив вид. Една жена ще се подмокрии буквално, ако седи в привлекателен мъж с хубаво тяло. Няма смисъл да продължаваш скандалите. Всичко това ще бъде временно при тях и ти ще си намериш друга, промени се и недей да водиш толкова заседнал живот. Всяка следваща можеш да я загубиш така по тоя начин! Остава и гаджето на сестра й да те натупа, тъпо е да режеш гуми на чужди хора и то нямащи връзка във вашите отношения. Какви медицински ще вадиш, той се е защитил. Щом се е защитил с крак, може и да е тренирал нещо карате, кикбокс..Научи се да се държиш стабилно и представително и не реви за жени.

14.   Кенди ли си, Уенди ли си.. Излез от стереотипите! Хората ще ти се подиграват с това мислене. Като кон с капаци си.

15.   Жените обичат да вярват в имагинерни неща. Разни фантасмагории за хубавец с мускули и уреден финансов статус, чувство за хумор, сериозност, факир в кревата. Ти авторе си поне с три минуса от изброените. Конкурентът ти изглежда е по-хубав и по-добър в кревата, но пък няма твоите финансови възможности. Жените са обречени да се лутат ту при едните, то при другите мъже. Почти никога няма да намерите перфектният. И не се занимавай с тая интересчийка. Би трябвало да разбираш, че през тези две години не е имало нищо истинско между вас. Защото ти си просто един сравнително добре стъпил човек на земята и толкова.

16.   Добре бе, хора, които защитавате автора, не виждате ли какъв е? Та той освен че е разплут мухъл, е и някакъв скрит психопат съдейки по действията му. Момичето отдавна го е отсвирило, а той продължава да се излага и да се натрапва, дори отива да слухти пред вратата им докато се ласкат.
На мястото на новия приятел на мацката отдавна да съм му изтупал прахта, особено след лиснатата бира в лицето.
Наистина ли тези коментиращи мислите, че за да се спечели една жена е достатъчно да имаш някакъв среден нормален доход и апартаментче, а във всичко останало да си гола вода?
Не е достатъчно, трябва си и мъжественост, трябва си подход и не на последно място физика. Докато не го осъзнаете ще си останете задръстени и девствени.