От една разкаяла се любовница
Силно съм провокирана от един коментар който прочетох тук, четох го много пъти но не си спомням темата. Имах чувството, че аз съм го писала. Дълго се колебах преди да напиша моята история, сайта е заринат от подобни неща, но дори и на една омъжена глупачка която изневерява да отворя очите все ще е нещо. Никога не се бях влюбвала така, наистина никога. Работехме заедно, проявяваше отношение, правеше ми комплименти за новата прическа, за новия тоалет. Аз на 34, омъжена, с две деца, той на 28, женен с едно момченце. Колко и трябва на една жена да и запърхат пеперудите в корема. Много му помагах служебно, оправях го за много неща, то заради това е било и всичко. Просто ме е използвал. Само че трябва много време за да отрезнееш и да прогледаш. Заварвам го например с колежките-събрал ги за да измислят най-хубавия подарък за рождения ден на жена му. Защото тя е специална и за нея само специални неща. А както във всяка работа всички знаят за нас и злобно се хилят зад гърба ми. Големия финал беше като на кино-дойде и ми каза, че жена му е бременна, да седя настрани и да не съм помислила да ги притеснявам. Виждам го всеки ден как се радва на бебето, изобщо на семейството си и се питам-къде ми беше ума? Толкова ли е сложно да помислиш, че мъж, който мами жената, която толкова е обичал та я е взел за съпруга и пак я лъже та няма да излъже и теб, дето ви свързва единия гол секс? Много въпроси със закъснял отговор. Писах с надежда да предпазя някоя себеподобна глупачка че както чета тука май много ги има.

Коментари

1.   Може да си тъпа, ама поне си се усетила макар и твърде късно. Пак е нещо, че много жени цял живот не се усещат.

2.   Разкайва се, защото била отхвърлена. А ако не беше?

3.   Ех, как пък се усети вече като не ти е густо на пичето, а?
Що не ти дойде акъла като ти е блажно?

Едно ще ти кажа, тогава всички се сещате какви сте боклуци. Включвам и него и теб в това число. Той заслужава жена му да знае, щото е много специална и много я обича... ;)

И не, нито една курва и нито един курвар няма да си вземат поука от нечия история. Щото в техните истории винаги е друго... Винаги е розово и щастливо. Винаги е любов, ха...

Братан.

4.   Не позволявай следващият път любовникът ти да те чука на аванта. И въобще не бъди толкова дащна. Знай си цената. А, ако имаш малко повече ум ще си гледаш съпруга и семейството и ще се радваш на дните, които си с тях, а не с някакъв мухльо, който те смята за курва и нищо повече.
Пише ти жена с разбито семейство. Ако можех да върна времето назад никога не бих повторила изневярата си.

5.   Поне си се усетила навреме и не ти е навредило в работата. Бившата ми колежка беше като теб - омъжена, с малко детенце. Заиграха се с един колега от работа - романтика, тръпки, закъснения на двамата по обяд, чатове, разговори по кьошетата - разчу се доста, всички ги приказваха...
Накрая тя обра негативите. Първо и отказаха със смешен повод повишение, което обективно беше заслужила и и беше обещано, а после направо я уволниха. Привикал я шефа й, казал и че подобна ситуация в офиса не може да се толерира, не искал такава среда за служителите и и дал да подпише молбата за напускане по взаимно съгласие, за да не го кара да влиза в детаили и да обяснява, защо се налага да и прекъсне договора. И тя цялата червена, от шок и срам не знаела какво да каже и подписала. А любовника си остана ни лук ял, ни лук мирисал. Мислехме че може би ще напусне и той в знак на протест - все пак голяма любов, голяма романтика беше, ама не...ската си и си продължи все едно нищо не е било.
Та, навреме си се усетила авторке - за жената от подобна ситуация само негативи има.

6.   Не се заблуждавай, че обича съпругата си и че тя е специална за него. Временно е, покрай бебето. След някои време ще потърси следващата любовница с оправданието, че жена му не му обръща достатъчно внимание заради децата. Такива хора като него никого не обичат. Те са егоистични консуматори, които не зачитат чуждите чувства.

7.   Не си разкаяна. Само съжаляваш, че не е избрал теб. Жалния ти мъж.

9.   Класика.
Га яде кюфтета ни рева.

10.   Дано си се разкаяла и да продължиш да гледаш семейството си. Той няма да се промени, ако не си ти ще е друга.